Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1654
Aku kuru by ste mi poradili na leto?Chcel by som dat bud methan+deca alebo mathan+stanozol.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1656
Dostaly se mi do ruky nějaké AS.
Mám 500 tablet anabolu po 5 mg
100 tablet stanazololu po 10 mg /od nějaké firmy LA Pharma S.r.l.
20 ml. testosteronu enanthate 250mg/ml od firmy betamax
100 tablet tamoxifenu po 10 mg

Poradíte mi někdo, jak s tím naložit? Nějak nemám zkušenosti.. Předem díky moc.
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1657
1. kombinacia methan + deka ma tie nevyhody ze budes musiet dat do pct aj pregnyl popripade nebolo by odveci dat este aj nejaky antikatabolizer a na leto ta to zaleje asi viac nez ta druha kombinacia samozrejme pri zlom stravovani

2. kombinacia methan + stanozol ma vyhodu nemusis davat do pct pregnyl postaci aj proviron + tamoxifen a k tomu nejaky tribulus mozes dat prirastky sa budu lahsie udrzovat je na tebe co si vyberes
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1658
A co by sa stalo keby som do PCT dal iba tribulus v tej prvej kombinacii.A proviron som pocul ze pr slabych kurach netreba.
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1659
tuulak napísal:Dostaly se mi do ruky nějaké AS.
Mám 500 tablet anabolu po 5 mg
100 tablet stanazololu po 10 mg /od nějaké firmy LA Pharma S.r.l.
20 ml. testosteronu enanthate 250mg/ml od firmy betamax
100 tablet tamoxifenu po 10 mg

Poradíte mi někdo, jak s tím naložit? Nějak nemám zkušenosti.. Předem díky moc.
anabol 5 tyzdnov po 30mg(6 tabliet) denne v 3 davkach stanozol zacat brat az po vysadeni anabolu hned na dalsi den po dobrati anabolu cize po piatich tyzdnoch zacnes na 40mg prve 2 tyzdne potom 1 tyzden po 30mg potom uz len brat po 20mg az pokial sa ti stanozol minie stanozol davat v dvoch davkach rano a 2-3 hodiny po obede testosteron enanthat pichat kazdy 5. den 1. davky 500mg 2.davka 500mg a potom kazdy 5. den po 250mg pricom posledna aplikacia by mala byt niekedy v 40. den cyklu tamoxifen ti do PCT stacit nebude ale napisem ti aspon davkovanie prvy tyzden 30mg v jednej davke rano 2. tyzden 20mg a 3. tyzden 10mg temu ti neskor ZAMKNEM lebo si mal tuto otazku smerovat do uz existujucej temy poradte s kurou
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1660
Vinchenzo napísal:A co by sa stalo keby som do PCT dal iba tribulus v tej prvej kombinacii.A proviron som pocul ze pr slabych kurach netreba.
proviron je dobre davat po kazdej kure lebo ist samotny tamoxifen neni zrovna najrozumnejsie riesenie a keby si dal po tej prvej kombinacii len tribulus tak by ti neostalo bud nic alebo len velmi malo
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1661
Aha tekze ten proviron asi spravi hodne po tej kure.Udrziava ti androgenne hormony tusim.A o tom pregnyle som este nepocul.Na co je to?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1683
deka neznizuje testosteron? deka je v tomto jedna z najhorsich horsi je asi len trenbolon
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1684
Děkuju všem za rady, zkusím to podle vás. Jen ještě, pokud by se mi podařilo někde sehnat, což asi nepodaří, tak co teda radši, proviron, nebo pregnyl??
A ten anabol, 5 týdnů po 6 tabletách je maximum? Hodně mi toho zbyde..
Jo a ten tamoxifen mám začít brát hned po skončení kůry, jestli jsem to dobře pochopil?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1685
proviron a k tomu tamoxifen skoda ze ten proviron nemas tak a ostane ti aj z enanthatu a ten anabol a enanthat co ti ostanu sa daju pouzit v dalsej kure a proviron ti mozne predaju aj v lekarni
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1686
a s tym tamoxifenom si t pochopil spravne hned na dalsi den po ukonceni kury a este som zabudol ja imbecil anabol mozes davat v PCT spolu s tamoxifenom ale v jedne davke rano a to takto:1.tyzden 2tab, 2.tyzden 1tab 3.tyzden 1tab na potlacenie kortizolu a ten anabol je zbytocne brat v prvej kure v davke vacsej ako 30mg idealna davka pre prvosypaca je okolo 20-30mg takze asi tak
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1687
Díky moc. Jsem zvědavej, jak to bude působit, cítím se jak prvňáček před školou :15: .
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1708
Asi dam teda kuru 100 methanov 10 mg a 100 stanozololov 10 mg od genesis.Proviron sa predava tusim po 50 tbl a kolko mam dat tamoxifenu?
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1711
kexo1 napísal:tamoxifen 30,20,10 cize 3 tyzdne vzdy v jednej davke rano
Aha diky.A docital som sa ze proviron je lepsi ako tamoxifen pretoze lepsie posobi ako antiestrogen.Preco sa maju davaj obe naraz?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1712
na nete je popisanych dost picovin tamoxifen ma silnejsie antiestrogenne ucinky ako proviron a spolu sa davaju preto ze tamoxifen napomaha obnovovat tvorbu testosteronu a proviron napomaha k lepsiemu vyuzitiu testosteronu a tym napomaha udrzat svalovu hmotu preto sa niekedy zaraduje aj pocas kury ked ide niekto dlho na tst. a exogenny testosteron uz neslape tak dobre a spolu s provironom lepsie zaslape
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1769
Ahojte lidi, tak jsem začal s tou kůrou a hned se objevil problém. V pondělí jsem si dal 2ml toho etanátu a dneska mám na prdeli velkou červenou bouli, při chůzi a doteku bolí jak čert, v klidu svědí a pálí. Tak nevím, jestli čekat co se z toho vyvrbí, nebo skočit k doktorovi? Nemáte někdo tip, jak to rozehnat, třeba chladit, nebo naopak držet v tepe atd..?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1771
zajdi k doktorovi...je normalne ze ta boli po aplikacii sval ale ta cervena opuchlina tam byt nema...len sa modli aby to nebol absces chod k doktorovi...jak si postupoval pri aplikacii?
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1773
postupoval jsem podle stránky ...
Akorát to místo jsem netrefil přesně a píchl to trochu níž do zadku. :4:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1786
na stranke jedna vec chyba myslim a tou vecou je to, ze pred aplikaciou mas vydezinfikovat miesto teda ak si ho pred aplikaciou nevydezinfikoval tak to moze byt z toho pripadne pokial to bola prva aplikacia a nevymienal si ihlu tak sa ti kludne mohli dostat baakterie z vrchnaku na ampulke na ihlu a tak sa dostali do tela alebo to moze byt samotnou latkou mozu v nej byt necistoty ale pokial mas dobry zdroj tak by som v tom nevidel nejaky problem
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1787
místo jsem dezinfikoval, jehlu měnil.. No zatím se to nelepší, ale ani nehorší, tak ještě počkám. Mám za doktora svýho tchána a asi by se mi šlo blbě s pravdou ven. :)
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1790
co sa bolesti tyka v tom by som problem nevidel mna to tiez dost boli ale moze to byt aj hrubou ihlou jaku pouzivas? len by to nemalo byt opuchnute
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#1795
tuulak napísal:V pondělí jsem si dal 2ml toho etanátu a dneska mám na prdeli velkou červenou bouli, při chůzi a doteku bolí jak čert, v klidu svědí a pálí.
Môže to byť absces a nemusí... skús to zo dva dni chladiť ak začervenanie neustúpi tak choď k doktorovi... Nechcem ti do toho velmi kecať ale robíš blbosť ak si aplikuješ AS do zadku... je obrovská šanca že napichneš nejaký nerv alebo to pošleš do tuku... čo sa mohlo stať aj v tvojom pripade... preto radšej stehno...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 78
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]