Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od baumitkiller
#14428
čavte cvičím objemový trening č.2 začiatočník.
Chcel by som nabrať objem ale mám na sebe trocha viac tuku na bruchu aj na prsiach.
Pri objemovom cvičeni spálim ten tuk alebo nabriem svalovú hmotu a tuk mi ostane.
Chcel by som začať aj chodiť behavať len som čital že pri behani sa spaľuje tuk ale sa strácaju aj svaly.
Keby že som začal brať BCAA aminokiseliny tak svalstvo by sa mi tak nestrácalo pri behani

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14429
baumitkiller napísal:čavte cvičím objemový trening č.2 začiatočník.
Chcel by som nabrať objem ale mám na sebe trocha viac tuku na bruchu aj na prsiach.
Pri objemovom cvičeni spálim ten tuk alebo nabriem svalovú hmotu a tuk mi ostane.
Chcel by som začať aj chodiť behavať len som čital že pri behani sa spaľuje tuk ale sa strácaju aj svaly.
Keby že som začal brať BCAA aminokiseliny tak svalstvo by sa mi tak nestrácalo pri behani
Ako pozeram tvojas vaha a vyska nenasvedcuje velmi tomu ze by si bol tucny. Normalne trenuj trening dalej casom sa to bude kompenzovat cize ta bude aj spalovat ale treba dorziavat pravidelnu stravu.Cim bude svalova hmota vacsia o to budes schopny rachlejsie spalovat. Naco beh? Ides na kulturisticku sutaz?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14435
baumitkiller napísal:Ja chcem nabrať objem ale hlavne sa chcem zbaviť tukov na tele
Na to aby si tieto dve veci dokazal naraz by si musell byt na urovni ako ja a z vysokymi vedomostami. Najprv treba hmotu a vyssie som ti uz napisal odpoved ak si nedas povedat tak vela zdaru a dopustaj sa zaciatocnickych chyb ktore ta budu stat dlhe obdobie utapania sa na jednom mieste.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14437
baumitkiller napísal:Ale popri objemovom treningu budu mi ubúdať tuky však? :D
Mas taky vek ze spalujes velmi rychlo takze nebudem sa opakovat rob to co som ti pisal uz hore.
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15315
Ahoj ztratim svaly nabrane pres zimu pravidelnou jizdou na kole ? chtel by v lete poradne zacit jezdit tak 1-2h denne, ale bojim se abych neprisel o nabranou svalovou hmotu na kterou jsem tak drel.. co myslite ? do BCAA se mi vrazet nechce... diky za odpoved..
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15316
fReakCZ napísal:Ahoj ztratim svaly nabrane pres zimu pravidelnou jizdou na kole ? chtel by v lete poradne zacit jezdit tak 1-2h denne, ale bojim se abych neprisel o nabranou svalovou hmotu na kterou jsem tak drel.. co myslite ? do BCAA se mi vrazet nechce... diky za odpoved..
Jednoznacne budes spalovat tolko energie nedoplnis a regenerovat nezregenerujes cize vysledok bude viez aky.
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15317
aha chtel sem spalit i nejaky prebytecny tuk aby to bylo eno nuno ale o svaly prijit nechci.... je nejaky zpusob jak efektivne spalit tuk a pritom si zachovat svaly ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15318
fReakCZ napísal:aha chtel sem spalit i nejaky prebytecny tuk aby to bylo eno nuno ale o svaly prijit nechci.... je nejaky zpusob jak efektivne spalit tuk a pritom si zachovat svaly ?
Spalit a prepalit je rozdiel. Bicykel alebo pas si daj po treningu 30 minut a ktomu uprav stravu z doplnkov pridaj karnitin a vysledok sa dostavy. Si mlady v tvojom pripade staci trenovat a vytvarovat sa vtedy to bude vyzerat dobre. Si tiez zozensteli typ chlapa? V dnesnej dobe ste akysi vsetci cipkavy a trpite koplexmi. Neviem co ta ktomu navadza. Ak vidavas fotky z bruchom v casopisoch tak isty sportovci nevyzeraju tak stale.
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15321
no asi mas pravdu ze to prehanim.. ale s porovanim s kamarady mam velke brucho... kazdopadne dik za radu :-)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15323
fReakCZ napísal:no asi mas pravdu ze to prehanim.. ale s porovanim s kamarady mam velke brucho... kazdopadne dik za radu :-)
A uz sme doma jedna sa o porovnavanie s kmaratmi.Nezabudni ze kazdy ma inu genetiku a ak budes normalne pravidelne trenovat cele telo budes vyzerat k svetu a omnoho pritazlivejsi aj pre zeny.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#16338
Caute nevedel som kam tuto otazku dat tak to pisem sem. Chcel by som sa opytat či bi mi niekto nevedel dat neaky rysovaci jedalnicek lebo kamarat mi napisal jedalnicek kde mam 240g bielkovin a 300g sacharidov denne . No lenže vichadza to velmi draho čo sa tyka potravin už len mesa ma vychdzaju 6-7eur na den cize 49eur na tyzden a 200euro na mesiac co je nad moje rozpocty. Ak by ste vedeli o neakom rysovacom jedalnicku tak prosim vas dajte mi nan odkaz, aj tu na fore som hladal jedalnicky ale nenasiel som . Za odpoved vopred dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16339
Thraxuz napísal:Caute nevedel som kam tuto otazku dat tak to pisem sem. Chcel by som sa opytat či bi mi niekto nevedel dat neaky rysovaci jedalnicek lebo kamarat mi napisal jedalnicek kde mam 240g bielkovin a 300g sacharidov denne . No lenže vichadza to velmi draho čo sa tyka potravin už len mesa ma vychdzaju 6-7eur na den cize 49eur na tyzden a 200euro na mesiac co je nad moje rozpocty. Ak by ste vedeli o neakom rysovacom jedalnicku tak prosim vas dajte mi nan odkaz, aj tu na fore som hladal jedalnicky ale nenasiel som . Za odpoved vopred dakujem.
Choj a do doplnkov cize do proteinov. Bielkovin nemusis rubat tak vela moze byt aj menej. Dalsia vec je ze nemyslim aby si mal dovod dietovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#16342
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Caute nevedel som kam tuto otazku dat tak to pisem sem. Chcel by som sa opytat či bi mi niekto nevedel dat neaky rysovaci jedalnicek lebo kamarat mi napisal jedalnicek kde mam 240g bielkovin a 300g sacharidov denne . No lenže vichadza to velmi draho čo sa tyka potravin už len mesa ma vychdzaju 6-7eur na den cize 49eur na tyzden a 200euro na mesiac co je nad moje rozpocty. Ak by ste vedeli o neakom rysovacom jedalnicku tak prosim vas dajte mi nan odkaz, aj tu na fore som hladal jedalnicky ale nenasiel som . Za odpoved vopred dakujem.
Choj a do doplnkov cize do proteinov. Bielkovin nemusis rubat tak vela moze byt aj menej. Dalsia vec je ze nemyslim by si mal dovod dietovat.
Ved chcem ist rysovat chcem neako v lete vyzerat, trening uz mam klasika kruhovi a 5x do tyzdna 45min kardio, len ten jedalniček neviem podla teba by som na kolko gramov bielkovin ten jedalnicek znizit ? a kolko g sacharidov.
Užívateľov profilový obrázok
Od tchinky
#16558
cau môj názor je takýto
keď ti je ľúto peňazí tak kašli na to ... pretože keď chceš schudnúť a udržať svalovú hmotu tak to stojí veľa peňazí
minimálne by si potreboval kvalitný proteín + bcaa + spalovač = to môjže byť cca 100e ak by si objednával nejaké shit tak do 80
plus strava okolo 250-300e
ak by si volil nejaké lacné varianty jedla že by si jedol len tuniaka celý deň tak by to možno šlo nejako lacnejšie, ale tam ti zaručujem že stratíš aj veľa hmoty
skús tak že na ráno dáš praženicu z bielok aspoň 10
a potom každé jedlo cez deň dáš tuniak vo vlastnej šťave.
to máš 1,50 vajca a dajme tomu 5 tuniakov 3eura
bcaa dávaj pred aj po tréningu aj pred a po kardiu
proťák vždy po
spalovač pred
...ale nejako to moc neprepaluj ak budeš moc rýchlo chudnúť tak sa na to vykašli dole pôjde hmota
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#16563
tchinky napísal:cau môj názor je takýto
keď ti je ľúto peňazí tak kašli na to ... pretože keď chceš schudnúť a udržať svalovú hmotu tak to stojí veľa peňazí
minimálne by si potreboval kvalitný proteín + bcaa + spalovač = to môjže byť cca 100e ak by si objednával nejaké shit tak do 80
plus strava okolo 250-300e
ak by si volil nejaké lacné varianty jedla že by si jedol len tuniaka celý deň tak by to možno šlo nejako lacnejšie, ale tam ti zaručujem že stratíš aj veľa hmoty
skús tak že na ráno dáš praženicu z bielok aspoň 10
a potom každé jedlo cez deň dáš tuniak vo vlastnej šťave.
to máš 1,50 vajca a dajme tomu 5 tuniakov 3eura
bcaa dávaj pred aj po tréningu aj pred a po kardiu
proťák vždy po
spalovač pred
...ale nejako to moc neprepaluj ak budeš moc rýchlo chudnúť tak sa na to vykašli dole pôjde hmota
Cau dik za radu momentalne mam aminace od gaspariho aminomax8000 a bcaa od gaspariho 6000 + protein whey gold
stravu mam moomentalne taku ze jem hlavne kuracie prsia tuniakov file moracacie prsia alebo hovedzie pliecko
tych 300g sacharidov za den sa snazim udrzat ale pribielkovinach ej to horsie neak 220g bielkovin prijmam denne udrzujem to uz cca 1a pol tyzdna schudol som 3-4kila
len nemam jasno v niektorich potravinach. Podla teba ked pripravujem kuracie prsia na panvici mozem na nu kvapnut 1 kvapku olivoveho oleja ? aby som to tym mohol vitret aby s ami to nepripalovalo. Neviem či mozem aj zemiaky tak som stale na ryži ktorim potravinam sa musim vyhybat ? lebo som velmi neskuseny prvy krat rysujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16565
Thraxuz napísal: Cau dik za radu momentalne mam aminace od gaspariho aminomax8000 a bcaa od gaspariho 6000 + protein whey gold
stravu mam moomentalne taku ze jem hlavne kuracie prsia tuniakov file moracacie prsia alebo hovedzie pliecko
tych 300g sacharidov za den sa snazim udrzat ale pribielkovinach ej to horsie neak 220g bielkovin prijmam denne udrzujem to uz cca 1a pol tyzdna schudol som 3-4kila
len nemam jasno v niektorich potravinach. Podla teba ked pripravujem kuracie prsia na panvici mozem na nu kvapnut 1 kvapku olivoveho oleja ? aby som to tym mohol vitret aby s ami to nepripalovalo. Neviem či mozem aj zemiaky tak som stale na ryži ktorim potravinam sa musim vyhybat ? lebo som velmi neskuseny prvy krat rysujem.
Mozes potriet olivovym. Zemiaky su tazsie stravitelne a do diety niesu vhodne. Ja ich je aj v objeme len obcas cize staviam vylucne na ryzi ktora je to najidealnejsie v prijme sacharidov.
Užívateľov profilový obrázok
Od tchinky
#16566
ryža prsia tuniaky file vločky .... no každý má svoj názor ja ako kulturista keď som v diéte minimalizujem všetko tuk a nepotieram ani panvicu a nakoľko ja si pripravujem všetko na grile na ktorom mi nič nepripečie tak ani nepotrebujem ... no v objeme olivový olej občas využijem pre lepšiu chuť ... no tuky dopĺňam hlavne vo forme orechov ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#16567
tchinky napísal:ryža prsia tuniaky file vločky .... no každý má svoj názor ja ako kulturista keď som v diéte minimalizujem všetko tuk a nepotieram ani panvicu a nakoľko ja si pripravujem všetko na grile na ktorom mi nič nepripečie tak ani nepotrebujem ... no v objeme olivový olej občas využijem pre lepšiu chuť ... no tuky dopĺňam hlavne vo forme orechov ...
Aha a čo by si odporučil mne ako mam pripravovat to meso ? kedže nemam taky gril, ked to robim na vode voda sa mi stale odparuje a zacne to hend priharat cize stale musim nad tym stat a kontrolovat to ked to torcha potriem tym olejom tak na to nemusim davat taky pozor, a popry tej mojej rysovacke mozem konzumovat aj neake syry ? ci vobec ? a ci mozem na ranajky jest namiesto 100g ovsenych vlociek 60g ryzovych chlebov s par platkami hidinovej sunky
Užívateľov profilový obrázok
Od tchinky
#16569
ryžové chlebíky môžeš , hydinovú šumku tiež ale iba 100%nu vyrobenú z kuracích pŕs, syry nemôžeš,,,,keď nemáš gril tak klasicky očistíš prsia hodíš ich do hrnca naleješ vodu doplna okoreníš pridáš zeleninu a spravíš si kurací vývar.... ak nevieš ako sa to robí povedz mame ... ale pridať si môžeš len prsia korenie a zeleninu !!!! .....
Užívateľov profilový obrázok
Od tchinky
#16584
od toho som tu :) rád poradím
Užívateľov profilový obrázok
Od hamer258
#16608
Čaute možno sa to nehodí do tejto témy ale čo by ste poradili keď človek chce len niečo zajesť cestou respk narýchlo ale aby to bolo zdravé a malo možno aj nejaké bielkoviny....kedže väčšinou keď prídete do obchodu tak je tam väčšinou iba kopa pečiva či sladkého alebo slaného a sladkosti na výber....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16609
hamer258 napísal:Čaute možno sa to nehodí do tejto témy ale čo by ste poradili keď človek chce len niečo zajesť cestou respk narýchlo ale aby to bolo zdravé a malo možno aj nejaké bielkoviny....kedže väčšinou keď prídete do obchodu tak je tam väčšinou iba kopa pečiva či sladkého alebo slaného a sladkosti na výber....
Musli tycinky alebo fitness tycinky. Bielkovinova pecka olomoucke syrecky.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]