Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1008
Zdravím, přišel jsem nakouknout mezi vás, i když se s většinou nemůžu rovnat. Je mi 29 let, cvičím rok a půl. Výška 190cm, váha 107. Maximálky nemá cenu psát, leda bych vás chtěl pobavit.
Doufám, že se tady něčemu přiučím. Mějte se zdar tuulak

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od TwinPower
#1018
TAk 190cm a 107kg znie celkom dobre... A maximalky? Pokial ide o objem a sila nie je na prvom mieste, tym by som sa netrapil.
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1021
objem? ten bys u mě těžko našel. Takhle nějakej špek, to zase jo :). Pošlu foto.
Prílohy
Chorvatsko 2004 003.jpg
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1030
Tak to asi ne, nemám na to vůli. Ale třeba s vaší pomocí něco přiberu a pak kdoví.. Ještě jsem nezkoušel AS, třeba tudy povede cesta..
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1051
Já nevím, asi toho očekávám víc, než je reálný. Ale hlavně ten objem..
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1055
co sa objemu tyka tak sa da s AS vytazit vela objemu ale musi byt fakt kvalitna strava a najme dobre zostavena cela kura aby si udrzal co naberes a ked uz s AS zacnes tak musis aspon 1 kuru do roka dat aby to malo efekt aspon nejaky lebo naturalne to uz potom nepojde lepsie by vsak bolo 2 do roka to je este take rekreacne sypanie
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]