Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od sypac
#7264
Osobne som uzival vela druhov steroidov a viem povedat co zabera a co nezabera . Su rozni ludia a maju vseliake flasticky z napismi genesis. Som clovek ktory sutazil a vyzna sa do problematiky steroidov.

Pre zaciatocnikov odporucam : nejaky ten methandienone + nejaky testosteron

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7269
sypac napísal:Pre zaciatocnikov odporucam : nejaky ten methandienone + nejaky testosteron
ja by som steroidy zaciatocnikom vobec neodporucoval
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7271
iNv1s napísal:
sypac napísal:Pre zaciatocnikov odporucam : nejaky ten methandienone + nejaky testosteron
ja by som steroidy zaciatocnikom vobec neodporucoval
on to myslel ze zaciatocnikom v sypani , nie zaciatocnikom v cviceni :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7275
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:
sypac napísal:Pre zaciatocnikov odporucam : nejaky ten methandienone + nejaky testosteron
ja by som steroidy zaciatocnikom vobec neodporucoval
on to myslel ze zaciatocnikom v sypani , nie zaciatocnikom v cviceni :a11
tak ja len pre istotu :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od CECHO
#8245
CAUTE CHALANI JE DOBRA PRVA KURA 100 TABLET METANDIENO 10MG A 100 STANAZOLOV 10 MG ??????? CHCEM SA ZAMERAT SKOR NA KVALITNE PRIRASTKZ AKO NA NATAHANU VODU A OSTRANU MI PRIRASTKY PO VYSADENI AK SPRAVNE VYSADIM A DAM PCT ???? MAM 21 ROKOV CVICIM SKORO 2 ROKY MAM 80 KG ... DIIIIIK,.
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8285
opakujem to dost casto,zaklad kazdej kury je testak,vzdy bol a vzdy bude,a rysovanie a naberanie je hlavne o strave,takze ked mas nahovno stravu ani nesyp
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#10511
CECHO napísal:CAUTE CHALANI JE DOBRA PRVA KURA 100 TABLET METANDIENO 10MG A 100 STANAZOLOV 10 MG ??????? CHCEM SA ZAMERAT SKOR NA KVALITNE PRIRASTKZ AKO NA NATAHANU VODU A OSTRANU MI PRIRASTKY PO VYSADENI AK SPRAVNE VYSADIM A DAM PCT ???? MAM 21 ROKOV CVICIM SKORO 2 ROKY MAM 80 KG ... DIIIIIK,.
Tvoja otazka je nelogicka pretozetreba vyratat na kolko bude kura dlha...kolko tyzdnov a od toho sa odvija kolk ocoho treba. To je najvacsia chyba zaciatocnika v sypani, kúpi si pitominy a este ich ma aj zle poskladané
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#10517
tak skus napisat aku si mal ty svoju prvu kuru a naco bola zamerana, ake pct si dal a pod. to by ma celkom zaujimalo
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11746
zdravim potreboval bi som radu chcel bi som zacat brat methandienone a neaki testak len neviem nakoho sa obratit znakupom...ak bi niekto bol taki dobry a poradil :alebo zadiloval bol bi som rad :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11755
david jacko napísal:zdravim potreboval bi som radu chcel bi som zacat brat methandienone a neaki testak len neviem nakoho sa obratit znakupom...ak bi niekto bol taki dobry a poradil :alebo zadiloval bol bi som rad :a8
Z latkami na nakup sa treba obracat na na poslem kontakt cez pm. Cykly su rozpisane tu:
http://bodybuilding-forum.sk/viewtopic.php?f=36&t=1471

Pouzi tento :a45 Cyklus č.2 - začiatočník.Mas tam testosteron + methandienon
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11764
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:zdravim potreboval bi som radu chcel bi som zacat brat methandienone a neaki testak len neviem nakoho sa obratit znakupom...ak bi niekto bol taki dobry a poradil :alebo zadiloval bol bi som rad :a8
Z latkami na nakup sa treba obracat na na poslem kontakt cez pm. Cykly su rozpisane tu:
http://bodybuilding-forum.sk/viewtopic.php?f=36&t=1471

Pouzi tento :a45 Cyklus č.2 - začiatočník.Mas tam testosteron + methandienon
no jo poslimi kontakt
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11776
david jacko napísal:
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:zdravim potreboval bi som radu chcel bi som zacat brat methandienone a neaki testak len neviem nakoho sa obratit znakupom...ak bi niekto bol taki dobry a poradil :alebo zadiloval bol bi som rad :a8
Z latkami na nakup sa treba obracat na na poslem kontakt cez pm. Cykly su rozpisane tu:
http://bodybuilding-forum.sk/viewtopic.php?f=36&t=1471

Pouzi tento :a45 Cyklus č.2 - začiatočník.Mas tam testosteron + methandienon
no jo poslimi kontakt
Kontakt som ti dal lebo konkretneho cloveka poznam a mas tam istotu v obsahu neviem preco spekulujes.Skade to vezmes je na tebe ja som ti dal dobry zdroj.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]