Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od maros00x
#1207
cawte.mohol by mi niekto poradit s objemom na rukach..mam s nimi dost velky problem,skoro vobec nerastu...velmi malo.poradte nieke dobre cviky a tak.diki

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1209
maros00x napísal:cawte.mohol by mi niekto poradit s objemom na rukach..mam s nimi dost velky problem,skoro vobec nerastu...velmi malo.poradte nieke dobre cviky a tak.diki
tato kategoria sice nesluzi na otazky , ale nevadi .

napis tu nieco viac o sebe : ako dlho cvicis , vek,vahu,výsku ,miery , aký mas jedalnicek a pod . bez takýchto zakladných informacii ti nikto dobre neporadi ,pretoze o tebe nic nevieme . bolo by dobre dat aj nejake fotky , a potom ti chalani urcite radi nieco poradia .
Užívateľov profilový obrázok
Od maros00x
#1211
tak cvicim rok a pol,mam 18 rokov.vyska je 183cm a vaha 90 kg.obvod hrudnika mam 110cm.
a co sa tyka jedalnicka nieje nicim zvlastny aspon teraz cez zimu jem dost vela.zjem skoro vsetko okrem slaniny a salami,ale hned ako sa otepli dem na rysovacku,zmenim jedalnicek a tak..
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#1215
v prvom rade ta tu vitam,v podstate ked priberas na celom tele tak rastu aj ruky,skor by som sa zameral na zakladne cviky,to je taky hlavny koren k objemu celeho tela,na kladky sa vykasli alebo ich nenadraduj k hlavnym cvikom.snaz sa zvysovat vahu a objem pojde hore.na ruky klasika,velka cinka v stoji,mozes dat na uzko ked sa chces viacej zamerat na vonkajsiu cast bicepsu,mne sa osvedcili kladivove zdvihy v sede.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]