Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

iba produkty znacky BIOTECH
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#87
Creatine Phosphate 5000

zvýšenie sily
zväčšenie suchej svalovej hmoty

Balenie: 300 g, 500 g

Dávkovanie: Rozmiešajte 1 čajovú lyžičku (1 dávka) v obľúbenej tekutine. Užívajte počas tréningových dní 4 dávky v priebehu dňa (z toho jednu 20 minút pred tréningom). Počas ostatných dní užívajte 2 dávky denne.

Pomáha zväčšiť suchú svalovú hmotu bez viazania vody. Zvyšuje silu. Kyselina nikotínová rozširuje vlásočnice, a okamžite dodá farmaceuticky čistý Creatine Phosphate do krvného obehu.
Potrebnú energiu pre zmršťovanie svalov zabezpečí ATP (adenosine triphosphate). ATP uvolní jednu fosfátovú molekulu, čím sa premení na ADP (adenosine diphosphate).
CREATINE PHOSPHATE premení ADP späť na ATP, čo zabezpečí ďalšiu energiu pre zmršťovanie svalov, a tým umožňuje aby vaše svaly podali maximálny výkon.
Potrebnú fosfátovú väzbu pre svalovú energiu odovzdá CREATINE PHOSPHATE.
BioTech USA vyvinul formulu CREATINE PHOSPHATE, ktorá podporuje procesy vo svaloch, a tá je CREATINE PHOSPHATE 5000! Tento vynikajúci doplnok výživy prevyšuje tradičný kreatín monohydrát, pretože už obsahuje fosfátovú väzbu, ktorá zabezpečí cennú energiu.
CREATINE PHOSPHATE 5000 je rýchly zdroj energie pre svaly!
- Viac ATP vo svaloch!
- Maximálny tréningový výkon!

Upozornenie: Prítomnosť kyseliny nikotínovej (niacín) v prípravku môže vyvolať začervenanie pokožky (uši, nos, lakte). Nie je to alergia, je to spôsobené rýchlym prekrvením a účinkom prípravku. V takomto prípade užívajte polovičné dávky s proteínovým alebo sacharidovým nápojom. Neužívajte nalačno!

Zloženie: kreatín fosfát, niacín

Jedna dávka obsahuje: kreatín fosfát-5000 mg, niacín-75 mg
Prílohy
tricrema.jpg
tricrema.jpg (30.36 KiB) 2480 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#9472
U mňa jednoznačne najlepší kreatín :a16 zatiaľ :) fakt odporúčam ak je niekto na vážkach
Užívateľov profilový obrázok
Od Fero
#9764
Zemák napísal:U mňa jednoznačne najlepší kreatín :a16 zatiaľ :) fakt odporúčam ak je niekto na vážkach
píšu pritom že sa može stať že sa ťi zčervená niaká časť tela, to ma dosť odradzuje nestalo sa ťi to ?
Od joker28
#12208
mam ho doma a to s tym zacervenaním je pravda :D ...mam cervene dlane aj tvár a citim mravcanie na hlave,ramenach,hrudi a rukach :a15
verim tomuto kreatinu o to viac, ked citim na sebe nejaku takuto vec
Od milankos512
#12212
joker28 napísal:mam ho doma a to s tym zacervenaním je pravda :D ...mam cervene dlane aj tvár a citim mravcanie na hlave,ramenach,hrudi a rukach :a15
verim tomuto kreatinu o to viac, ked citim na sebe nejaku takuto vec
len aby to nebola jediná vec čo ucítiš :a11 :a11 :a11
Od joker28
#12217
milankos512 napísal:
joker28 napísal:mam ho doma a to s tym zacervenaním je pravda :D ...mam cervene dlane aj tvár a citim mravcanie na hlave,ramenach,hrudi a rukach :a15
verim tomuto kreatinu o to viac, ked citim na sebe nejaku takuto vec
len aby to nebola jediná vec čo ucítiš :a11 :a11 :a11
vsugerujem si ucinok ....ale inak chuti ako keby som si dal do ust sol :a15 tak sa vzdy krasne zatvarim
Od milankos512
#12218
joker28 napísal:
milankos512 napísal:
joker28 napísal:mam ho doma a to s tym zacervenaním je pravda :D ...mam cervene dlane aj tvár a citim mravcanie na hlave,ramenach,hrudi a rukach :a15
verim tomuto kreatinu o to viac, ked citim na sebe nejaku takuto vec
len aby to nebola jediná vec čo ucítiš :a11 :a11 :a11
vsugerujem si ucinok ....ale inak chuti ako keby som si dal do ust sol :a15 tak sa vzdy krasne zatvarim
to ti verím kreatín má zaujímavú "chuť" :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#12424
Fero napísal:
Zemák napísal:U mňa jednoznačne najlepší kreatín :a16 zatiaľ :) fakt odporúčam ak je niekto na vážkach
píšu pritom že sa može stať že sa ťi zčervená niaká časť tela, to ma dosť odradzuje nestalo sa ťi to ?
červené fľaky sa ti stanú len vtedy, keď ho dáš nalačno a vyššiu dávku ... raz som nalačno zjedol v škole pred hodinou 1 ,,väčšiu,, dávku (však čo sa budem s tým srať :D ) a potom som sa vrtil celú hodinu na stoličke, čo ma aj prdel svŕbela :D ...

ale naozaj asi naj. kreatín čo som mal ... fakt bomba ... odporúčam :a22 :a22 :a22 + dávať k tomu trošku glukózy (ráno nalačno, po tréningu) alebo malty (pred tréningom) a výsledok bude ešte o niečo lepší
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]