Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12065
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
daľších 140 fotiek zobrazíš kliknutím na ukáž obsah
Len pre registrovaných:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12598
Neviem ako vy chlapi, ale ked vidim tohoto dementa tak sa mi otvara nozik vo vacku!! Taketo hovada si myslim, ze utvaraju vseobecny nazor na kulturistiku, ze su to sami nasypany nervaci... Ani sa necudujem, keby som videl tohoto stupida v telke a neviem o koho ide tak sa na to asi vyseriem. Taky k.... co ma obvod bicepsu vacsi ako svoje IQ...
Od milankos512
#12603
whoo napísal:Neviem ako vy chlapi, ale ked vidim tohoto dementa tak sa mi otvara nozik vo vacku!! Taketo hovada si myslim, ze utvaraju vseobecny nazor na kulturistiku, ze su to sami nasypany nervaci... Ani sa necudujem, keby som videl tohoto stupida v telke a neviem o koho ide tak sa na to asi vyseriem. Taky k.... co ma obvod bicepsu vacsi ako svoje IQ...
...videl som pár videí s týmto chlapíkom a pôsobí na mňa strašne nesympaticky ....možno bol ako malý šikanovaný tak si to teraz kompenzuje svojou veľkosťou :a11 .... neviem ..ale je mi nepríjemný a nesmpatický asi ako žiadny iný kulturista ...má dosť chudácke vystupovanie a správa sa ako nejaký poloboh na tých vidách ...musím s whoo-m súhlasiť
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12607
milankos512 napísal:
whoo napísal:Neviem ako vy chlapi, ale ked vidim tohoto dementa tak sa mi otvara nozik vo vacku!! Taketo hovada si myslim, ze utvaraju vseobecny nazor na kulturistiku, ze su to sami nasypany nervaci... Ani sa necudujem, keby som videl tohoto stupida v telke a neviem o koho ide tak sa na to asi vyseriem. Taky k.... co ma obvod bicepsu vacsi ako svoje IQ...
...videl som pár videí s týmto chlapíkom a pôsobí na mňa strašne nesympaticky ....možno bol ako malý šikanovaný tak si to teraz kompenzuje svojou veľkosťou :a11 .... neviem ..ale je mi nepríjemný a nesmpatický asi ako žiadny iný kulturista ...má dosť chudácke vystupovanie a správa sa ako nejaký poloboh na tých vidách ...musím s whoo-m súhlasiť
Jednoznacne potvrdzujem tvoj nazor.
Od joker28
#12619
ja s vami nesuhlasím zas ...príde mi to divné, že ho súdite, keď ste videli zopár videí. čo tak jeho myšlienka, že na čo je víťazovi súťaže- dávno bohatému- udelena finančná premia neviem kolko stoviek tisíc a že by to malo ist radšej na charitu..a to že sa pri treningu chova ako sa chova je normalne...nenadavate?? nie ste motivovani?? a dalšie veci sa tiež daju vysvetliť slabou znalostou anglickeho jazyka..
..ja ho beriem ako cloveka,podla vedei samozrejme ..osobne nepoznam...
a ked ho niekto povazuje za debila, za to, že má nejaku rečovú vadu je total choré!!
Od milankos512
#12623
joker28 napísal:ja s vami nesuhlasím zas ...príde mi to divné, že ho súdite, keď ste videli zopár videí. čo tak jeho myšlienka, že na čo je víťazovi súťaže- dávno bohatému- udelena finančná premia neviem kolko stoviek tisíc a že by to malo ist radšej na charitu..a to že sa pri treningu chova ako sa chova je normalne...nenadavate?? nie ste motivovani?? a dalšie veci sa tiež daju vysvetliť slabou znalostou anglickeho jazyka..
..ja ho beriem ako cloveka,podla vedei samozrejme ..osobne nepoznam...
a ked ho niekto povazuje za debila, za to, že má nejaku rečovú vadu je total choré!!
ja ho neodsudzujem za jeho rečovú vadu ...za to on asi nemôže ...ale keď si pozrieš ako vystupuje a porovnáš z hociktorým iným kulturistom tak musíš aj ty súhlasiť ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12634
Ja by som to takto povedal.
Mne sa Zack ako bodybuilder celkom paci, len jeho spravanie sa je trochu divne.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]