Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Pivo
#13365
Caute vsetci,som novy na tomto fore,tak snad ma hned neukamenujete za to ak trepnem daku blbost.Da sa povedat ze som oproti vam uplny novacik a amater.
Cvicim uz cca druhy rok a medzi moje doterajsie doplnky patri: Predtreningovy Gaspari/Super Pump,od Scitecu Gainer a taktiez kreatin monohydrat 100%.Kamarat bral tabletky s nazvom "Metadiane" a rad by som sa opytal vas ako ste spokojni?
Mam 80kg a vysku 180cm..Neni som vobec velky a svalnaty,ale oproti tomu co som bol pred tym ako som zacal cvicit si myslim,ze nastali mensie zmeny.
Dakujem za pomoc,
Matej :a21

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#13366
Pivo napísal:Caute vsetci,som novy na tomto fore,tak snad ma hned neukamenujete za to ak trepnem daku blbost.Da sa povedat ze som oproti vam uplny novacik a amater.
Cvicim uz cca druhy rok a medzi moje doterajsie doplnky patri: Predtreningovy Gaspari/Super Pump,od Scitecu Gainer a taktiez kreatin monohydrat 100%.Kamarat bral tabletky s nazvom "Metadiane" a rad by som sa opytal vas ako ste spokojni?
Mam 80kg a vysku 180cm..Neni som vobec velky a svalnaty,ale oproti tomu co som bol pred tym ako som zacal cvicit si myslim,ze nastali mensie zmeny.
Dakujem za pomoc,
Matej :a21
nejako nerozumiem tvojej otazke... na co sa vlastne pytas? pises v teme o steroidoch a spomenul si akurat tak methandienone. O doplnkoch sa pytaj v inej teme ak si sa chcel spytat na nase skusenosti s nimi.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13367
Pivo napísal:Caute vsetci,som novy na tomto fore,tak snad ma hned neukamenujete za to ak trepnem daku blbost.Da sa povedat ze som oproti vam uplny novacik a amater.
Cvicim uz cca druhy rok a medzi moje doterajsie doplnky patri: Predtreningovy Gaspari/Super Pump,od Scitecu Gainer a taktiez kreatin monohydrat 100%.Kamarat bral tabletky s nazvom "Metadiane" a rad by som sa opytal vas ako ste spokojni?
Mam 80kg a vysku 180cm..Neni som vobec velky a svalnaty,ale oproti tomu co som bol pred tym ako som zacal cvicit si myslim,ze nastali mensie zmeny.
Dakujem za pomoc,
Matej :a21
Methandienone je najpouzivanejsia najznamejsia vykrmovacia latka (je to anabolicky steroid) najcastejsie pouzivana kulturistami ako zaklad steroidovych cyklov v objemovom obdobi. Ked sa na to pytas tak na fore anabolicke steroidy pretoze to nema nic spolocne s doplnkami vyzivy pre sportovcov. Pumpy anpr.ako Gaspari/Super Pump su dobre na prekrvenie napumpovanie svalu pri treningu ale nepodporuju proteosyntezu cize narast svalovej hmoty.Methandienon je na to ako stvoreny. Ak nevies nic o takychto latkach treba si to prestudovat nie co kamarat povedal.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13371
Pivo napísal:Caute vsetci,som novy na tomto fore,tak snad ma hned neukamenujete za to ak trepnem daku blbost.Da sa povedat ze som oproti vam uplny novacik a amater.
Cvicim uz cca druhy rok a medzi moje doterajsie doplnky patri: Predtreningovy Gaspari/Super Pump,od Scitecu Gainer a taktiez kreatin monohydrat 100%.Kamarat bral tabletky s nazvom "Metadiane" a rad by som sa opytal vas ako ste spokojni?
Mam 80kg a vysku 180cm..Neni som vobec velky a svalnaty,ale oproti tomu co som bol pred tym ako som zacal cvicit si myslim,ze nastali mensie zmeny.
Dakujem za pomoc,
Matej :a21
tak v prvom rade si musis ujasnit aký je rozdiel medzi doplnkami vyživy a anabolickými steroidmi

medzi doplnky patria kreatiny , gainery , proteiny, spalovace tukov , aminokyseliny ...

doplnky su vhodne aj pre zacuiatocnikov , resp. cvicencov , ktorí cvicia takpovediac kondicne , aby nieco urobili pre svoju postavu . kazdý typ doplnku je na nieco ine ...

steroidy su uz pre ovela skusenejsich dlhorocnych cvicencov , ktorým uz nestacia doplnky , je to uz ovela vyssi level , ktorý vyuzivaju najme profici na súťažnej urovni . títo by mali dokonale ovladat vsetko ohladom stravovania , doplnkov , a hlavne musia dokonale ovladat problematiku steridov , inak si mozes privodit zivotunezpecne nasledky . ak uz brat steridy , rozhodne az po niekolkých rokoch cvicenia , ked uz mas zvladnute nižšie " levely "

neviem ci som to vysvetlil dostatocne , snad si pochopil . vlasto , ak to vies lepsoe vysvetlit , oprav ma alebo dopln , nech v tom maju vsetci zaciatocnici jasno :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13372
papagiorgo napísal:
Pivo napísal:Caute vsetci,som novy na tomto fore,tak snad ma hned neukamenujete za to ak trepnem daku blbost.Da sa povedat ze som oproti vam uplny novacik a amater.
Cvicim uz cca druhy rok a medzi moje doterajsie doplnky patri: Predtreningovy Gaspari/Super Pump,od Scitecu Gainer a taktiez kreatin monohydrat 100%.Kamarat bral tabletky s nazvom "Metadiane" a rad by som sa opytal vas ako ste spokojni?
Mam 80kg a vysku 180cm..Neni som vobec velky a svalnaty,ale oproti tomu co som bol pred tym ako som zacal cvicit si myslim,ze nastali mensie zmeny.
Dakujem za pomoc,
Matej :a21
tak v prvom rade si musis ujasnit aký je rozdiel medzi doplnkami vyživy a anabolickými steroidmi

medzi doplnky patria kreatiny , gainery , proteiny, spalovace tukov , aminokyseliny ...

doplnky su vhodne aj pre zacuiatocnikov , resp. cvicencov , ktorí cvicia takpovediac kondicne , aby nieco urobili pre svoju postavu . kazdý typ doplnku je na nieco ine ...

steroidy su uz pre ovela skusenejsich dlhorocnych cvicencov , ktorým uz nestacia doplnky , je to uz ovela vyssi level , ktorý vyuzivaju najme profici na súťažnej urovni . títo by mali dokonale ovladat vsetko ohladom stravovania , doplnkov , a hlavne musia dokonale ovladat problematiku steridov , inak si mozes privodit zivotunezpecne nasledky . ak uz brat steridy , rozhodne az po niekolkých rokoch cvicenia , ked uz mas zvladnute nižšie " levely "

neviem ci som to vysvetlil dostatocne , snad si pochopil . vlasto , ak to vies lepsoe vysvetlit , oprav ma alebo dopln , nech v tom maju vsetci zaciatocnici jasno :a21
Ano napisal si to dobre ale ako som pisal je treba si veci v prvom rade nastudvat a potom konat ci je to uz trening,strava,doplnky vyzivy a na koniec steroidy. Lebo napriklad vela ludi laikov su toho nazoru ze protein su bobule a kadejake ine hluposti som pocul a to len preto lebo nemaju nastudovane co a naco sluzi.
Užívateľov profilový obrázok
Od Pivo
#13373
Chalani viem ze nemozem porovnavat doplnky stravy co beriem (gainer,kreatin a ten super pump) s AS.
Len som chcel vediet vas nazor nato,ze by som zacal brat aj toto.
Na zaciatok staci,ked to budem brat samotne,alebo je potrebne k tomu este nieco?Lebo necchem neako strasne nabrat..Chcem len aby bolo viac vidiet,ze chodim cvicit a cvicim hlavne lebo ma to bavi :a21 .
Keby som si objednal len ten samotny Metadien,tak mozem nadalej jest gainer,kreatin a pred treningom pump?

A este,videl som na nete vedlajsie ucinky,mate aj vy neake vedlajsie ucinky po uzivani tychto tabletiek?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13376
Pivo napísal:Chalani viem ze nemozem porovnavat doplnky stravy co beriem (gainer,kreatin a ten super pump) s AS.
Len som chcel vediet vas nazor nato,ze by som zacal brat aj toto.
Na zaciatok staci,ked to budem brat samotne,alebo je potrebne k tomu este nieco?Lebo necchem neako strasne nabrat..Chcem len aby bolo viac vidiet,ze chodim cvicit a cvicim hlavne lebo ma to bavi :a21 .
Keby som si objednal len ten samotny Metadien,tak mozem nadalej jest gainer,kreatin a pred treningom pump?

A este,videl som na nete vedlajsie ucinky,mate aj vy neake vedlajsie ucinky po uzivani tychto tabletiek?
Ono mozes brat aj samotny ale nema tak dobry ucinok cize nevytazis z latky maximum kombinacia je dobra z testosteronom,deca durabolin a ked ches kvalitu tak stanozolol.Vedlajsie ucinky ocakavat nemusis to by si musel brat niekolko rokov a na gramy denne.Vsetky doplnky vyzivy mozes brat to nema ziadny vplyv ze by ho zmiernovalo ucinky atd.ked si to zjednotis ak vies k comu sluzia a pripocitas si k tomu zvyseny anabolizmus co asi z toho vypliva? Zaznamenas atrofiu ci hypertrofiu?A samozrejme treba kvalitnu stravu inac pojdes na prazdno a taktiez nevytazis z anabolizmu nic.A su tu dalsie veci tvoj vek kolko trenujes atd. ci neni zbytocne to brat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Pivo
#13377
Tak mam 19 rokov,sportu sa venujem od 5 rokov cyklistike(Bikros) a poslednych 6 rokov sa aktivne venujem Downhillu a fourcrossu co su oba tvrde sporty,lebo su tam strasne šupy do ruk a treba mat pevne ramena a chrbat.
Vela ludi povedalo,ze kombinovat cyklistiku s cvicenim objemu je zbytocnost.Ale sam poznam ludi,ktory ten bike ovladaju ako maju a ide im to super a su fakt velky.

Aby bolo jasne,AS necchem kvoli bicyklu,ide mi o to,ze chcem nabrat a venovat sa aj cviceniu..
Takze sportu sa venujem,len nie konkretne zameranie "Kulturistika" :a21


..Snad som si neurobil hanbu teraz :a23 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13378
Pivo napísal:Tak mam 19 rokov,sportu sa venujem od 5 rokov cyklistike(Bikros) a poslednych 6 rokov sa aktivne venujem Downhillu a fourcrossu co su oba tvrde sporty,lebo su tam strasne šupy do ruk a treba mat pevne ramena a chrbat.
Vela ludi povedalo,ze kombinovat cyklistiku s cvicenim objemu je zbytocnost.Ale sam poznam ludi,ktory ten bike ovladaju ako maju a ide im to super a su fakt velky.

Aby bolo jasne,AS necchem kvoli bicyklu,ide mi o to,ze chcem nabrat a venovat sa aj cviceniu..
Takze sportu sa venujem,len nie konkretne zameranie "Kulturistika" :a21


..Snad som si neurobil hanbu teraz :a23 :a15
To ci sa niekto rozhodne s uzivanim AS je jeho osobna vec a ja nemam nic proti niekomu co to uziva a ked mam to nejak zrovnat skor by som to odporucil ako cigarety ci alkohol alebo drogy.Naberanie sval. hmoty a cyklistika neni dobra kombinacia pretoze nadpriemerny vydaj energie a uz nehovorim spajat trening na naberanie plus ine treningy vedie k pretrenovaniu a to ma nasledok skor opacny ako naberat.To nebude dobre fungovat a ty pises ze sa venujes trom veciam tie ani neviem co to je (Downhillu a fourcrossu) vlastne v poslednej dobe ludia navymyslali tolko sprostosti ze to nema obdobu.Vseko je na tvojom uvazeni telo neni stroj.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]