Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od zajoun
#1289
ahoj mam 18 roko cvicim presne dva roky zacal som s 50 kg a teraz som na 90- 100 moj maximum na lavicke v lahu je 118 kg mrtvy tah 140 a drep 115 ja vazim 66kg a meriam 165cm hrudnik mam 106 biceps 39 na svoju vahu som nadmieru spokojny vzhladom na to ze nikdy som nepouzival ziadne pripravky na dopomoc

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1292
ani ja som tak trosku nepochopil,mozno nam to uz teraz veder pomalsie zapina :mrgreen:


WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1293
zajoun napísal:ahoj mam 18 roko cvicim presne dva roky zacal som s 50 kg a teraz som na 90- 100 moj maximum na lavicke v lahu je 118 kg mrtvy tah 140 a drep 115 ja vazim 66kg a meriam 165cm hrudnik mam 106 biceps 39 na svoju vahu som nadmieru spokojny vzhladom na to ze nikdy som nepouzival ziadne pripravky na dopomoc
vitam ta ja som to pochopil ale az na druhy krat aj to neviem ci spravne ze zacal bench s 50kg a teraz dava 90-100 a maximum je 118
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1307
ale vedzajoun nam to snad vysvetli sam , ked sme vsetci takí nechapavi :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od zajoun
#1331
kexo to pochopil spravne bench som zacal s 50 a teras som na stovke maximum mam 118 a ja vazim 66kg
Užívateľov profilový obrázok
Od zajoun
#1388
no uz som na to prisiel uz saa len nafotit a vlozit par obrazkov
:mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1389
zajoun napísal:no uz som na to prisiel uz saa len nafotit a vlozit par obrazkov
:mrgreen:
no vidis , aký si sikovný :mrgreen:
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]