Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1426
Caute,Mam 24 rokov.Cvicim uz niekolko rokov.V tomto novacik urcite niesom co sa tyka treningu,stravy.V mojich 18-stich rokoch som vyskusal 2 kury.V 20-tich som prestal cvicit nadobro(myslel som) ,ale zacal som pred rokom a pol opät cvicit a lutujem ,ze som prestal.Za ten rok/lebo v lete cvicim iba kondicne/ som pribral 18kg bez steroidov.Som len na doplnkov vyzivy a vytiahol som to s nimi vyssie jak vtedy so steroidami aj vahovo aj silovo.
Moje maxima:(nechodim uplne na doraz s vahou,su to rekordy v mojich kulturistickych treningoch vo viac opakovaniach)
Tlak:115kg 5x
Drep:157kg 4x
Mrtvy tah:160kg 4x
Vyska: 178
Vaha: cca 87-89 kedy jak

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1428
Habbs napísal:Caute,Mam 24 rokov.Cvicim uz niekolko rokov.V tomto novacik urcite niesom co sa tyka treningu,stravy.V mojich 18-stich rokoch som vyskusal 2 kury.V 20-tich som prestal cvicit nadobro(myslel som) ,ale zacal som pred rokom a pol opät cvicit a lutujem ,ze som prestal.Za ten rok/lebo v lete cvicim iba kondicne/ som pribral 18kg bez steroidov.Som len na doplnkov vyzivy a vytiahol som to s nimi vyssie jak vtedy so steroidami aj vahovo aj silovo.
Moje maxima:(nechodim uplne na doraz s vahou,su to rekordy v mojich kulturistickych treningoch vo viac opakovaniach)
Tlak:115kg 5x
Drep:157kg 4x
Mrtvy tah:160kg 4x
Vyska: 178
Vaha: cca 87-89 kedy jak

WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME

dufam ze budes aj prispievat a tiez dufam , ze ti aj toto forum pomoze napredovat :mrgreen:

inak mohol by si hodit aj nejake fotecky ,ako si na tom :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1430
S tymi fotkami to nebude take jednoduche,kedze nemam fotak.Neskôr urcite budu.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1431
Habbs napísal:S tymi fotkami to nebude take jednoduche,kedze nemam fotak.Neskôr urcite budu.
ale mobil mas urcite :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1432
vitaj ake si mal kury? ak sa smiem spytat?
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1433
papagiorgo napísal:
Habbs napísal:S tymi fotkami to nebude take jednoduche,kedze nemam fotak.Neskôr urcite budu.
ale mobil mas urcite :mrgreen:
Telefon je uz pomaly historicky Sagem MX5
Dam si foto do avataru ,nieje to bohvieco ,ale je to starsia fotka,stoho telefonu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1434
kexo1 napísal:vitaj ake si mal kury? ak sa smiem spytat?
1.kura 10x deka 200x naposim 50x proviron +10kg hore
2.kura 8x sustanon(egypt) 8x test.enathat 200x cetabon 30xclomid +6kg hore
Druhu som daval o 8 mesiacov po prvej.
Bolo to ako vravim 6 rokov dozadu.Hoci mam teraz o 5 kil viac,neda sa to svalovo porovnat
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1441
myslim ze ta poznam z jedneho fora aspon sa mi zda ze tam mal niekto taku foto alebo podobnu
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1444
bol mi odniekial tvoj avatar povedomy a sorry ale musel som ti prispevok vymazat lebo v nom boli spomenute konkurencne fora
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1447
kexo1 napísal:bol mi odniekial tvoj avatar povedomy a sorry ale musel som ti prispevok vymazat lebo v nom boli spomenute konkurencne fora
Ospravedlnujem sa,myslel som si ,ze som nemal,to napisat. k5k7k
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1448
Habbs napísal:
kexo1 napísal:bol mi odniekial tvoj avatar povedomy a sorry ale musel som ti prispevok vymazat lebo v nom boli spomenute konkurencne fora
Ospravedlnujem sa,myslel som si ,ze som nemal,to napisat. k5k7k
je to v pohode j5u4 ,pridam to do pravidiel pre ostatných ,6.4,
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]