Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1500
Omnadren sa dá označiť ako štvorzložkový testosterón. Štyri odlišné účinné látky sú navzájom zladené tak, aby zaistili čo najdlhšiu dobu pôsobenia v organizme. Veľa ľudí ho prirovnáva k Sustanonu 250. Toto prirovnanie však nie je celkom presné, pretože medzi oboma preparátmi existujú značné rozdiely. Oba praparáty obsahujú dve základné látky: testosterón propionát a fenylpropionát. Ale na rozdiel od Sustanonu 250, obsahuje Omnadren, ako ďalšie dve látky: testosterón isohexanoát a hexanoát. Užívanie Omnadrenu je späté s veľmi vysokou retenciou vody. Výsledkom je prejav vo forme hubovitého a odutého svalstva. Výraz "omna-lebka", alebo posmešne "vodnatá hlava", vznikol pre rýchle, extrémne a dobre viditeľné zadržiavanie vody v tvári, hlavne na čele a pod očami. Výrazné androgénne zloženie Omnadrenu je spojené s vysokým anabolickým účinkom. Avšak dosiahnuté prírastky sa po vysadení pomerne rýchlo strácajú (ako pri väčšine testosterónu). Omnadren ľahko aromatizuje. Vedľajšie účinky sú zhodné s inou testosterónovou variáciou. Okrem spomenutej retencie vody, sa objavuje silné akné. Nejde pritom o hnisajúce vredy, ale o veľké množstvo malých pupákov, ktoré budia dojem alergickej vyrážky. Toto akné sa objavuje v hornej časti rúk, na ramenách, prsiach, chrbte i tvári. A to platí i v prípadoch, kedy v predchádzajúcich aplikáciach testosterónu ničím podobným netrpeli. Ďalším nežiadúcim účinkom je podráždenosť a agresívne chovanie. To sa dá vysvetliť užívaním omnoho vyšších dávok Omnadrenu, ako v prípade iných (drahších) testosterónov. Ženy by pre zjavné virilizačné príznaky, mali Omnadren radšej obísť. Veľmi háklivým problémom môže byť občasný výskyt nečistôt v injekčnom roztoku. Kvalita výrobkov z východnej Európy nie je tak vysoká ako napr. z Nemecka. Nemožno zaručiť stopercentnú sterilitu a čistotu. Toto znečistenie je hlavnou príčinou tzv. injekčných abscesov (zatvrdnutých a citlivých miest po vpichu).
Sila: ****
Veľkosť: ****
Ved. účinky: ****

Omnadren® 250
Obrázok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1501
Omnadren 250 /Polsko/ učinná látka testosteron mix 250mg/amp
Staré balenie
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8310
sposoboval velku retenciu vody a aj tvare(omnadrenova lebka) ala marcus ruhl :a24 ale uz je novy omnac,skoro identickym zlozenim ako sustak ,takze netaha tak vodu
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#10508
Mám s ním veľmi zléskusenosti. Natahoaný som bol z neho ale to pripusujem skôr k oxymetholonu...ale Silovo mi siel docela fajn,avsak je to spinavy roztok, uz by som do neho nesiel. Rozpustnost ( 1-10bodova stupnica ) : 2
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#10537
Igor Illés napísal:Mám s ním veľmi zléskusenosti. Natahoaný som bol z neho ale to pripusujem skôr k oxymetholonu...ale Silovo mi siel docela fajn,avsak je to spinavy roztok, uz by som do neho nesiel. Rozpustnost ( 1-10bodova stupnica ) : 2
hovoris o novom ci starom zlozeni toho omnacu?aky oxyk si siel,vcom spinavy roztok?
Užívateľov profilový obrázok
Od nERv
#12443
inak zaujimalo by ma ako vyzera ta omna hlava :a40 nemate niekto fotku takej gebule? :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12444
nERv napísal:inak zaujimalo by ma ako vyzera ta omna hlava :a40 nemate niekto fotku takej gebule? :a9
Normalne ked naberies tak aj v casti tvare zavodnuje ale nebral by som to az tak prehnane kazdy kto briberie je to vidno aj v casti tvare.
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#12453
nitrix1986 napísal:
Igor Illés napísal:Mám s ním veľmi zléskusenosti. Natahoaný som bol z neho ale to pripusujem skôr k oxymetholonu...ale Silovo mi siel docela fajn,avsak je to spinavy roztok, uz by som do neho nesiel. Rozpustnost ( 1-10bodova stupnica ) : 2
hovoris o novom ci starom zlozeni toho omnacu?aky oxyk si siel,vcom spinavy roztok?
Spinavý roztok v tom zymsle, ž e Poliaci, olej ktorý používaju na riedenie, je nekvalitný, v tom spočíva ,,špinavosť,, skutočnosti nie je, len to potom spôsobuje zapalovú reakciu a opuch daného miesta po vpichu, že aj aj napríkad vstrebava veľmi dlhu dobu ,dslhšie ako Sustak od Normy alebo iných ,,značiek, pretože vznikať môže abces popripade v lepšom pripade iba zapalováreakcia
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14557
já si nemám zkušenost s omnadrenem, ale v první kůře jsem jel susťák (250 mg/týden) a methan (30 mg/denně) a byl jsem zavodněnej jak prase. ale je to hodně o jídle, když se člověk neprasí a drží rozumnou dietu a dává i nějaký to kardio, neni to tak hrozný :a21
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]