Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13781
Sypačka o akej neviete (by Jurgen)
:a78

Zakaždým, keď sa na ... fóre, alebo v ... objaví Jurgenov príspevok, resp. článok, priláka množstvo ľudí a ich reakcií. Podľa jeho neobyčajného štýlu vyjadrovania si mnohí osvojili myšlienku, že Jurgen je prinajmenšom iný, ako väčšina populácie. Avšak za týmto obalom je človek s neskutočne cennými informáciami a skúsenosťami. O časť z nich sa s vami podelí v nasledujúcom článku.

Poznámka: Jurgen zvykne písať bez diakritiky a svojou slovenčinou. Niektoré tvrdšie slová boli upravené.

caute kamosi,

wi gets? das ist jurgen. tak teda vam pisem uz treti clanok. druhy clanok nepresiel cenzurov.
tento snad prejde. a kedze prve dva clanky boli co sa tyka odbornej urovne na trocha nizsej urovni by sa dalo povedat, teda o tom druhom by sa to iste dalo povedat, skoda ze neviete o com bol, tak som sa rozhodol ze nebudem tunak kamosom ztoho robit teve nova a napisem nieco co zomna robi spickoveho odbornika v roznych oblastiach.

na ja, dnesny clanok bude trocha o sypacke. povodne som chcel napisat taky sypackovy tutorial na niekolko pokracovani, dost podrbobny ale jaksik sa mi nechce a nemam cas. to sice nemam ani teraz, ale ked ma maxo (alebo jobe? uz si ani nepamatam) tak pekne poprosil (kurwa napis naky clanok do p…) a kedze mam dobre srdce tak som povedal ze ano, ano kamosi.

no este na uvod by som mohol byt taky ohladuplny a par ludom zachranit trocha casu, ty co si myslia ze tu idem pisat nake desne srandy, sorry, ti co nesypu tych to nema co zaujimat, enschuldigen, ty co sypu a su spickovy odbornici typu "mam to oskousany letami praxe" budu o tom vedet velky k…. a aby nevyzerali ze su k….. tak sa budu tvarit ze tomu rozumeju a ze to neni pravda, racej to ani necitajte.

o tom ze sypat sa nema a je to nespravne a proti ustavne a nech nikdo nesype, to tu rozoberat nebudeme, to je na iny clanok. a este racej poviem ze ked sa dojebete tak je to vasa chyba.

ideme tu rozoberat trocha efektivnejsiu sypacku.

ale bohuzial, nazacatok musim upozornit ze tetok cykly nesu vhodne pre zaciatocnikov ani pretych co ich zajimaju jedine maximalne objemy, nehovorim ze sa naninich neda pribrat, da sa, ale neni to maximum. zato pre ludi co ich zajima hlavne sila su hodne vhodne...

este musim kurwa povedat dalsiu dolezitu vec, kazdy reaguje na sypacku individualne, niekdo ztohto nenabere ani hovno… ale niektorym staci omnoho menej jak si myslia ze potrebuju.

kurwa to by tu chcelo predtym napisat 3 clanky na uvod, ale j.... na to. nemam cas.

takze strucne:

par zakladnych veci na com je to vsetko zalozene:

- sypacka najlepsie slape "nazaciatku", pri najvacsom skoku urovne androgenov v tele, teda prechod z cisteho, resp. "posypackoveho" stavu na stav "sypackovy".
- pri nezvysujucej sa hladine androgenov dochadza ku stagnacii
- evidentne zvysena proteosynteza trva maximalne 48hodin (velka svalova partia), resp. 24h (mala svalova partia), pricom "najanabolickejsi" cas je noc po treningu (spanok)

no vysvetlim to trocha detaelnejsie. zoberme si priklad.

joachim bere denne povecme 50mg dianabolu, ide doposilovne, vrati sa (predpokladame ze tam cvicil), umyt zubi, vycikat a spat. ako dlho bude "priberat", ak by tyzden nesiel cvicit a zral dalej 50mg dianabolu denne?

odpoved je taka, ze drvivu vacsinu pribere (zosilni) v noci po treningu ale ostatnych 6dni (ked neratame vseliake prechody a adaptacie z rozne intenzivnych treningov, atd). 90% si dovolim tvrdit.(kdo nesuhlasi nech si ide trocha pocekovat studie o zvyseni proteosyntezi po cviceni, resp. nech si to vyskusa, ale na to treba hodne dobre reagovat na sypacku) - ked ma 2 tyzdne po treningu bolia nohy to neznamena ze mi este stale "rastu"!!! (na dalsi clanok)

teda co som tym chcel povedat. chcel som tym povedat ze dochadza k nasledovnym neziaducim zalezitostiam - tych 50mg denne (zvysne dni) nelen ze ide komplet dohajzlu a nic ztoho, ale sposobuje aj to ze sa telo na davku adaptuje a typ padom nereaguje az tak dobre, takze nelen ze to je uplne zbytocne, ale este nam to aj kazi!

no a ty mudrejsi zvas uz urcite vedia co tym chcem povedat.

teraz este som spominal nieco o tom ze sypacka slape najlepsie "nazaciatku" a pri prechodoch zo subnormalnej (posypackovej) urovne na taku aku maju ty co sypu radi.

takze teda to poviem rovno:

chce sa dosiahnut to, aby vtedy ked pribrat mozme a priberame (noc potreningu hlavne) bola hladina andregnov co najvyssia, inokedy co najnizsia ale ztym aby nedochadzalo ku katabolizmu (to je na dalsi clanok)..

teraz by to chcelo taky obrazok, ale fakt sa mi ztym nechce j.....

takze priklad EFEKTIVVNEHO cyklu:

(bavime sa o silovom treningu, takze povecme ze to spojime zo silovym cyklom, 4tyzdnovym, trening 3x do tyzdna)

dlzka cylku: 4tyzdne (resp. mesiac, to nikoho nesere a tych par dni volna je len dobrych)
sypacka: long-acting (jak sa to povie po slovnesky? dlhoposobiaci. to je slovo.) testosteron najlepsie ako zaklad. omnadren, sustanon, enanthat pripadne cypionat.

prvy den cyklu napalit (podla potreby) tak: 500-2000mg (upozornujem ze toto je na cely mesiac! kedze omnadren/sustanon/enanthat funguju v tele 4tyzdne a niektorym nie-az tak smejdovym vyrobcom sa podarilo dosiahnut to ze relativne rovnomerne (ano, nehovorim o omnadrene, ani o novom ktory je takyisty jak stary akorat ma blbosti na krabici napisane) je to vsetko a aj ked sa to moze zdat neuveritelne, staci to. (niekomu, nehovorim ze vsetkym)

kazdy den na noc po treningu naky short-acting (kratko posobiaci), najlepsie oral (dianabol, halotestin, anadrol), pripadne winstrol (ale odporucam injekcny, samozrejme vypit, ked nahodou o tom este niekdo nevie, tak injekcny winstrol je rovnako efektivny oralne ako intramuskularne, akorat nehrozi riziko abscesu atd. tabletovy winstrol su vyhodene penaze,
oproti tomu co date za injekcny (50mg))

davky: podla moznosti, ale nemusi to byt 20 tablet, su ludia ktorym na silu staci 10mg dianabolu..

trening:

silovy cyklus, zacat tak na 60-70% maxima (stareho), viacej serii, opakovani, postupne redukovat a prechadzat na tazky trening, malo seri, malo opakovani, dlhe prestavky, vahy okolo 90-100% maxima. v tom 4. tyzdni sa daju robit rekordy samozrejme.

zvysok mesiaca (mesiac minus 4tyzdne): OFF.
(ak vam niekdo poradi po sypacke cvicit najtvrdsie, najtazsie vahy a nedavat volno, tak je to K&^%$, proste o tom nemienim diskutovat, taky clovek nema o tom ani ponatia uplne najmensieho.. ale to je na dalsi clanok)

takze zhruba tak. teraz trocha z praktickeho hladiska.

taketo cykly su hlavne vhodne ked sa clovek nemoze totalne sustredit na naku megasypacku, proste ze teraz budem 6 tyzdnov dut jak hovado, atd. pri tychto nizkych davkach nevadi az tak moc ked vo vrchole zrowna sa nedostanem do posilovne, nic az tak moc mi neunikne...

dalej su zajimave pre ludi co uz maju objemy vpoctate vp… a ide im hlavne o silu, a nemaju radi posypackovy ubytok sili, stymto sa da (pri vhodne prisposobenom treningu) zlepsovat, resp. nezhorsovat, furt.

dalsia vec, pri tychto cykloch je dobre kombinovat/tocit veci, trebarz si dam prvy mesiac omnadren z dianabolom, potom dalsi mesiac cypionat z halotestinom atd, trocha predchadzat adaptaci (je to neuveritlne ale funguje to, aj ked testosteron je testosteron a rozdiel medzi omnadrenom a cypionat teoreticky ziaden nieje co sa tyka vysledneho efektu, ale jaksik
prax je trocha ina a su tam nake veci na co "odbornici" zabudaju, ale to je na dalsi clanok)

injekcie. ak niekdo nema rad inekcie, tak neni problem, raz do mesiaca, do kazdeho stehna napali 3 cc povecme a ma pokoj. da sa kombinovat napr aj testosteron+deca ako zaklad, plus te oraly, ale to uz kazdy si moze skusat a vymyslat..

hosi.. skusat a vymyslat.. ked mi naky blb povie (ja) ze to mam robit takto tak to neznamane ze ked to urobim trocha inak (ked dodrzim nake zakladne principi) ze to bude fungovat horsie, je dost mozne ze to bude fungovat lepsie, zakladna vec je zmena!

dalsia vec.

zratajme si co ma "vide" takato primerna sypacka na rok. (permanentne)

12mesiacov, povecme 1500mg testosteronu na cykel plus zopar oralov po treningu.
12*1500mg = 18,000mg testosteronu,

plus povecme 20mg dianabolu na noc:

52tyzdnov*3=3,120mg dianabolu.

hosi, to je za CELY ROK!! (okrem toho ze to niektory borci pouziju za jeden cykel viacej, ked si zratame te prachy, tak to vide zhruba liter na mesiac -> permanentka ma vide viacej)

este aby bolo jasne, tu permanentnu moznost tu uvadzam ako jednu z moznosti a ze to "neni az take strasne", ale samozrejme to nikomu neodporucam. ale ak niekdo sype permanentne + 2 g testosteronu na tyzden, tak toto by bolo prenho uplne priam ZDRAVE!) (ak niekdo neveri ze ked niekdo bere 2 g testo/tyzden, ze mu este niekedy moze zaslapat 500 mg/tyzden, tak sa myli, minimalne co sa sili tyka 100%, dokonca su pripady ze toto slape ludom pri davkach 500 mg na mesiac!)

nemozem spomenut jednu vec:

zranie:

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!

ale prezierat sa 2 dni po treningu je dost zbytocne, tak isto sa da efektivne zrat, dokonca existuje aj jedna moja TM metoda jak sa da zaroven aj chudnut (skoro to funguje).


no dobre, uz ma to nebavi. ludia co nemaju v hlave nasrane si uz zvysok domyslia sami.
chyba mi tam este vysvetlit zopar veci, mozno niekedy nabuduce.

toz zatim - cuuuuuuus!

OBZr. jurgen "OBZER-TUUR" k0kot

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od David83
#17468
co na to říct snad,že každý sme ji ný ja sy myslým,že naberu slušně v první kuře patnácti amp sustanonu taky dost,no uvidím -8týdnu 1amp každý čtvry den
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17470
Ano sme ini ale mi to pripadne smiesne lebo kazda latka ma urcitu dobu posobnosti cize polcas rozpadu ale len zo zaujimavosti som sem pridal tento clanok co niekto dokaze urobit.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]