Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Od milankos512
#11005
vlastomenn napísal:
iNv1s napísal:Potrebujeme :
1 tvaroh
0,5l mlieka
1 banán ( môžeme nahradiť alebo aj doplniť Grankom)

Postup:
Všetko vložíme do mixéru a poriadne rozmixujeme (30s priemerne).
Chuťovo je to celkom dobré, ale môžete si tam pridať samozrejme aj umelé sladidlo, alebo v krajnom prípade aj cukor.

Jeden takto pripravený koktejl priemerne obsahuje:
Bielkoviny (46g), Sacharidy(40g), Tuky(3,5g)
Odporucim vsetkym tam este hodit jedno dve surove vajicka plus stipku vanilkoveho cukru :a22
ja osobne si pripravujem takýto kokteil takto ..kedže som v diete: 250g nízkotučného tvarohu 0,3dcl vody alebo podľa toho aké husté to chcete mať, ďalej škorica mletá ..tak isto odhadom podľa chuti a umelé sladidlo pre chuť ...alebo keď je možnosť tak do toho šupnem ešte nejaký proteín ochutený (0,5 alebo 1 celá odmerka) a nemusím dávať to sladidlo a ani škoricu a je tam minimum sachrov a skoro žiadne tuky no zato je to poriadna bielkovinová bomba ! :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Paťo22
#18288
čaute , neviem či to tu už bolo, ale včera som si spomenul na jeden kokteil ktorý robieval moj otec. A len tak mi prišlo na um že je to dobrý sachariďák po tréningu (v objemke).. čiže potrebujeme :

+banány (podľa potreby :a40 )
+pomarančový džús (ja používam vitafit - dá sa dostať v lidli za dobrú cenu [má aj super nutričné - 200ml - 85kcal 18g sacháčov -cukrov 0,06g tuk]

rozmixovať dokopy a vypiť --- super energia vám vravím :a41
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]