Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#17784
Ahoj všem,
kontrétně místnímu leaderovi vlastomennu.
Obracím se sem, kvůli nedostatečné znalosti v této oblasti, ale jsem si vědom případných následků, či jiných strašáků a jsem zcela přesvědčen tak učinit (brát AS).

Můj problém je asi takový, trpím obrnou a můj stav je velmi proměnlivý. Mám problémy s fyzickou aktivitou, která mě téměř pokaždý odrovná. Nejhůře na tom jsou nohy, největší problém je chůze do schodů , ze schodů a jiné aktivity , kde se zapojují primarně nohy. Jedním slovem, moje síla je velmi nízká. Za tu dobu mi velmi ochablo svalstvo (atrofie svalstva), používal jsem léky jako jsou Kortikosteroidy , které zlepšily na krátkou dobu můj stav. Avšak zapříčinily rychlejší atrofii svalové hmoty.
Poradil jsem se se svým neurologem, ohledně Anabolických steroidů a věc vypadá asi tak, že mi doporučil, Ať do toho jdu, že by to mohlo změnit průběh této nemoci. Doporučil , ať si seženu všechno ilegální cestou :)

Jsem laik a téměř vůbec se v tom nevyznám, jenom tak něco málo, co jsem si našel na internetu. Rozhoduji se k těmto věcem :

Testosteron + oxandrolon
Testosteron - bohužel nevím jaký, vím akorát že se liší jednotlivé druhy podle rychlosti a poločasu rozpadu, každopádně nevím co je nejelpší, ideální by byla taková verze , která by se nemusela často aplikovat, tudíš ty pomalejší verze.

Oxandrolon - z důvodu, že jeho hlavní učel je síla. Pro tutu vlastnost , chci určitě tuto látku zkusit, jiný důvod ani moc není, ještě kvůli tomu že je relativně bezpečný .

Drůhá kůra mezi kterou se rozhoduji je :
Testosteron + boldenon , tuto kůru kvůli častému doporučování, jiný důvod prakticky nemám.

Na rovinu, účel kůry je hlavně zvýšit sílu a nabrat trochu sval. hmoty, testosteron + oxandrolon mi přijdou jako velmi dobrá kůra, zajímá mě Váš názor.

Pak začátečnické otázky a nejasnosti :
1)Jak poznám falzifikát Oxandrolonu a testosteronu
2)Jaká je nejelpší verze Oxandrolonu (značka/firma/cena) ?
3)Jaká je nejepší vezre Testosteronu ?(značka/firma/cena)
4) Jak zařadit PCT a z čeho by se měla skládat , pokud pojedu Testo. + oxandralon
5) Prý se testosteron + oxandrolon navzájem synergizují.
6) Jaké vedllejší (méně známé účinky) můžu čekat ?
7) Nějaké důležité věci, které bych měl vědět než se do toho pustím (kromě vedlejších příznaků,finanční náročnosti )

Děkuju za Vaše názory, vítam každou radu.

Petr

Reklama

Reklama

#17827
ryzoto napísal:to si z kade prišiel nato že dostaneš 100% funkčné :a15 :a15
vyskusaj kupit v inom shope to iste co na steroidy.eu a sam uvidis ten rozdiel .

na steroidy.eu dostanes vsetko v original kvalite , narozdiel od iných shopov , kde dostanes same fejky ( v tom lepsom pripade ) , prazdnu krabicu alebo kamen v baliku ( v horšom pripade ) alebo nedostanes vobec nic ( v tom najhorsom pripade )

snad ti staci taketo vysvetlenie
#17828
papagiorgo napísal:
ryzoto napísal:to si z kade prišiel nato že dostaneš 100% funkčné :a15 :a15
vyskusaj kupit v inom shope to iste co na steroidy.eu a sam uvidis ten rozdiel .

na steroidy.eu dostanes vsetko v original kvalite , narozdiel od iných shopov , kde dostanes same fejky ( v tom lepsom pripade ) , prazdnu krabicu alebo kamen v baliku ( v horšom pripade ) alebo nedostanes vobec nic ( v tom najhorsom pripade )

snad ti staci taketo vysvetlenie
a mimochodom necvicis ani rok takze nepredpokladam ze by si nieco o steroidoch vedel
#17830
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:
ryzoto napísal:to si z kade prišiel nato že dostaneš 100% funkčné :a15 :a15
vyskusaj kupit v inom shope to iste co na steroidy.eu a sam uvidis ten rozdiel .

na steroidy.eu dostanes vsetko v original kvalite , narozdiel od iných shopov , kde dostanes same fejky ( v tom lepsom pripade ) , prazdnu krabicu alebo kamen v baliku ( v horšom pripade ) alebo nedostanes vobec nic ( v tom najhorsom pripade )

snad ti staci taketo vysvetlenie
a mimochodom necvicis ani rok takze nepredpokladam ze by si nieco o steroidoch vedel


:a9 :a9 :a9 :a9 :a13 :a13 čo s tým dĺžka cvičenia? niektorý cvičia aj 10 rokov a nevedia skoro nič :a10
#17831
ryzoto napísal:
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:
ryzoto napísal:to si z kade prišiel nato že dostaneš 100% funkčné :a15 :a15
vyskusaj kupit v inom shope to iste co na steroidy.eu a sam uvidis ten rozdiel .

na steroidy.eu dostanes vsetko v original kvalite , narozdiel od iných shopov , kde dostanes same fejky ( v tom lepsom pripade ) , prazdnu krabicu alebo kamen v baliku ( v horšom pripade ) alebo nedostanes vobec nic ( v tom najhorsom pripade )

snad ti staci taketo vysvetlenie
a mimochodom necvicis ani rok takze nepredpokladam ze by si nieco o steroidoch vedel


:a9 :a9 :a9 :a9 :a13 :a13 čo s tým dĺžka cvičenia? niektorý cvičia aj 10 rokov a nevedia skoro nič :a10
je mi jasne že si nepochopil ako som to myslel , ale čo už .

a dost uz spamu , tato tema je o inom
#17872
sintl.petr napísal:Ahoj všem,
kontrétně místnímu leaderovi vlastomennu.
Obracím se sem, kvůli nedostatečné znalosti v této oblasti, ale jsem si vědom případných následků, či jiných strašáků a jsem zcela přesvědčen tak učinit (brát AS).

Můj problém je asi takový, trpím obrnou a můj stav je velmi proměnlivý. Mám problémy s fyzickou aktivitou, která mě téměř pokaždý odrovná. Nejhůře na tom jsou nohy, největší problém je chůze do schodů , ze schodů a jiné aktivity , kde se zapojují primarně nohy. Jedním slovem, moje síla je velmi nízká. Za tu dobu mi velmi ochablo svalstvo (atrofie svalstva), používal jsem léky jako jsou Kortikosteroidy , které zlepšily na krátkou dobu můj stav. Avšak zapříčinily rychlejší atrofii svalové hmoty.
Poradil jsem se se svým neurologem, ohledně Anabolických steroidů a věc vypadá asi tak, že mi doporučil, Ať do toho jdu, že by to mohlo změnit průběh této nemoci. Doporučil , ať si seženu všechno ilegální cestou :)

Jsem laik a téměř vůbec se v tom nevyznám, jenom tak něco málo, co jsem si našel na internetu. Rozhoduji se k těmto věcem :

Testosteron + oxandrolon
Testosteron - bohužel nevím jaký, vím akorát že se liší jednotlivé druhy podle rychlosti a poločasu rozpadu, každopádně nevím co je nejelpší, ideální by byla taková verze , která by se nemusela často aplikovat, tudíš ty pomalejší verze.

Oxandrolon - z důvodu, že jeho hlavní učel je síla. Pro tutu vlastnost , chci určitě tuto látku zkusit, jiný důvod ani moc není, ještě kvůli tomu že je relativně bezpečný .

Drůhá kůra mezi kterou se rozhoduji je :
Testosteron + boldenon , tuto kůru kvůli častému doporučování, jiný důvod prakticky nemám.

Na rovinu, účel kůry je hlavně zvýšit sílu a nabrat trochu sval. hmoty, testosteron + oxandrolon mi přijdou jako velmi dobrá kůra, zajímá mě Váš názor.

Pak začátečnické otázky a nejasnosti :
1)Jak poznám falzifikát Oxandrolonu a testosteronu
2)Jaká je nejelpší verze Oxandrolonu (značka/firma/cena) ?
3)Jaká je nejepší vezre Testosteronu ?(značka/firma/cena)
4) Jak zařadit PCT a z čeho by se měla skládat , pokud pojedu Testo. + oxandralon
5) Prý se testosteron + oxandrolon navzájem synergizují.
6) Jaké vedllejší (méně známé účinky) můžu čekat ?
7) Nějaké důležité věci, které bych měl vědět než se do toho pustím (kromě vedlejších příznaků,finanční náročnosti )

Děkuju za Vaše názory, vítam každou radu.

Petr
Takze jednoznacne skus Induject-250+Oxandrolone alebo Stanozolol

Obe varianty su vhodne. Vedlajsie ucinky su mierne ale nie take ze poskodia organizmus. To uz je o megadavkach bez kontroly.
#18910
Zdravim,

nevim jestli jsem trefil sekci ale chtel bych se zeptat na toto:
Muzou mit nejake latky AS nebo jine prostredky pozitivni vliv na zraneni zad konkretne vyhrezlou plotenku v bederni oblasti ? operace uz probehla,cast plotenky je tedy pryc,po operaci bolesti ale po znovunasazeni mrtvych tahu se to vzadu zpevnilo a situace se celkove zlepsila-z toho jsem mel obavy,zada ted drzi druhym rokem ale kdo vi co bude.

dekuji za nazor
#18911
mamut napísal:Zdravim,

nevim jestli jsem trefil sekci ale chtel bych se zeptat na toto:
Muzou mit nejake latky AS nebo jine prostredky pozitivni vliv na zraneni zad konkretne vyhrezlou plotenku v bederni oblasti ? operace uz probehla,cast plotenky je tedy pryc,po operaci bolesti ale po znovunasazeni mrtvych tahu se to vzadu zpevnilo a situace se celkove zlepsila-z toho jsem mel obavy,zada ted drzi druhym rokem ale kdo vi co bude.

dekuji za nazor
Strasna cyba! Zadne mrtve tahy jedine hyperextenzie. Liecivo pomaha nandrolone decanoate ale na klby. Steroidy napomahaju tym ze telo spevnie.
#18912
Strasna cyba! Zadne mrtve tahy jedine hyperextenzie. Liecivo pomaha nandrolone decanoate ale na klby. Steroidy napomahaju tym ze telo spevnie.

Dlouho jsem vahal s mrtvolou,jak rikam je to ted daleko lepsi ale uvidime co dal.Takze hypertenze a misto drepu asi spis legpress-je to tak ?
#18913
mamut napísal:Strasna cyba! Zadne mrtve tahy jedine hyperextenzie. Liecivo pomaha nandrolone decanoate ale na klby. Steroidy napomahaju tym ze telo spevnie.

Dlouho jsem vahal s mrtvolou,jak rikam je to ted daleko lepsi ale uvidime co dal.Takze hypertenze a misto drepu asi spis legpress-je to tak ?
Drep moze byt ale lahsi a spredu pripadne na multiprese. Ja som sa tiez dal na tuto cestu kedze mam vyrastky na krizoch. Stehna sa daju urobit pekne. Toto sem uz nepatri tato debata ale napr.do pomozte mi s treningom.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]