Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19146
koblih26 napísal:Zdravím vás chci si kupovat s kámošem ze steroidy.eu thajský anabol, každý po 200 tabletách. K tomu asi clomid na obnovu vlastního testosteronu

potřebovali by jsme složit nějaký trénink,jídelníček a nějak tam zakombinovat ten Anabol.. bohužel oba dva máme problém s tím že hrajem hokej 4-5x týdně přičemž hodně spálíš, do posilovny se dá chodit max. 4x týdně.

Na kolik by to asi zhruba vyšlo? Popř. bylo by vhodné k anabolu ještě něco přidat?

Vážíme oba dva 80kg výška 185cm.

Při steroidech je lepší cvičit celé tělo nebo odděleně partie ?

díky za komenty :a32
No nie je to velka slava. Spalis vela kalorii a predpokladam ze chces ist vahou hore. Spolu hrat hokej a trenovat aby si isiell hore nie je sranda. Cvicit rekreacne pre spevnenie to ano popri hokeji. Trening odporucam v tomto pripade skusit tento: Tréningové plány - rozpisy A plan by bolo vhodne trenovat 2x tyzdenne nie 3x. To znamena trenovat treningy pondelok a stredu v dnoch napr. pondelok,stvrtok.
Za dalsie z kur skus jedu z uvedenych: blog.php?action=view&article_id=57
Jedalnicek? Vela vela sacharidov a bielkovin.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19148
koblih26 napísal:Cvičil bych tento trénink 2x týdně-pondělí posilovna, Úterý trénink středa posilovna, čtvrtek trénink, pátek trénink.. šlo by to ?

a kolik jídel denně ? např takto :

5:30 budíček
6:30 snídaně+anabol
9:00 svačina
10:00 svačina
11:50 oběd+anabol
14:30 předtr. jídlo
16:30-17:30 posilovna
17:45 gainer
19:15 večeře
20:15 2.večeře+anabol

Kolik tablet anabolu při váze 83 kg ?
Link na vsetko som ti dal neviem preco sa pytas na to ked som ti to dal rovno pod nos vsetko co potrebujes. Dufam ze aspon cez vikend si doprajes volno.
Anabol staci dat 2x denne. Ak si nepochopil co som ti dal v linku a sam nevies o com pises tak zabudni este na steroidy a radsej sa v prvom rade nieco o nich nauc aspon zaklady.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19162
Silvo ti to napisal mozno trocha drsne , ale ma pravdu . Pokial si neni na urovni , kedy sa uz nepotrebujes pýtať na stravu a treningy , nemal by si uvazovat o steroidoch , sypaci by mali mat uz stravovanie a treningy v malíčku ... Toť môj názor , a neber to ako urážku
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]