Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

iba produkty znacky BIOTECH
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#86
Creatine pH-X (Crea AlkaTech)

zvýšenie sily a energie
nárast kvalitnej svalovej hmoty

Balenie: 90 kaps, 210 kaps
Dávkovanie: Užívajte v tréningové dni 4 kapsuly (2 kapsuly ráno, 2 kapsuly 60 minút pred tréningom), ostatné dni 2 kapsuly ráno. Toto dávkovanie je schválené ÚVZ SR (MZ SR).

BioTech USA Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate) je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov. Pri užívaní Creatine pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza!
Ak k bežným kreatínovým prípravkom pridáme vodu, ich značné množstvo sa premení na kreatinín. Skonzumovaný roztok obsahuje len nízke percento využiteľného kreatínu pre organizmus.
Počas výroby prípravku Creatine pH-X bola zvýšená hodnota pH kreatínových molekúl nad 12. Výsledkom je, že pri zachovaní štruktúry prejde cez tráviaci systém, vstrebáva sa do krvného obehu, a dostáva sa do svalov v pôvodnom stave. Vďaka vysokej hodnote pH (12-14) je využitie Creatine pH-X efektívnejšie ako tradičného kreatínu monohydrátu.
Creatine pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa skoro 100%-ne využije pre svaly.
Užívanie Creatine pH-X s jednoduchými uhľohydrátmi je účinnejšie, pretože vďaka inzulínovému efektu sa zvýši tempo vstrebávania kreatínu.
Creatine pH-X nezadržiava vodu vo svaloch. Ak budete užívať tradičné kreatín monohydrátové prípravky spolu s Creatine pH-X (čo kľudne môžete, veď len môžu posilniť svoje účinky navzájom), môžete využívať výhody rýchleho vstrebávania a zväčšovania buniek. Výsledkom toho bude nárast sily. Zvýši sa aj intenzita tréningu, na čo bude organizmus reagovať úspešnejším rastom svalov!
S užívaním Creatine pH-X (1,5 gramu denne) sa zvyšuje koncentrácia kreatínu v organizme.

Dve kapsuly obsahujú: Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate)-1,5 g.
Prílohy
tricrema.jpg
tricrema.jpg (23.79 KiB) 3523 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#1975
caute borci. ma niekdo skusenost s Creatine pH-X od biotechu?? neviem ake mam tam dat davkovanie, pretoze na obale su pisane 4tbl ale v katalogu je pisane 6-8tbl a pre maximalny efekt 8-10tbl vsetko v treningove dni. mam v tom zmatok a neviem sa rozhodnut ktore davkovanie pouzit,kolko,a kedy??? kazdu radu privitam 8-)
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19347
Ja mam otazku k tomuto cratinu PhX ja som cital ze nedrzi vodu tak potom co to je za creatin ked nenapusta vodou sval ako ine mozem od neho cakat to ze ked ho vysadim a neskor prestanem cvicit tak setko co koli nemu nadobudnem sa splaskne a budem jak spongia ? :a23 :a37
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19351
risofk napísal:Ja mam otazku k tomuto cratinu PhX ja som cital ze nedrzi vodu tak potom co to je za creatin ked nenapusta vodou sval ako ine mozem od neho cakat to ze ked ho vysadim a neskor prestanem cvicit tak setko co koli nemu nadobudnem sa splaskne a budem jak spongia ? :a23 :a37
Vo vacsine pripadov ano.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19358
silvo napísal:
risofk napísal:Ja mam otazku k tomuto cratinu PhX ja som cital ze nedrzi vodu tak potom co to je za creatin ked nenapusta vodou sval ako ine mozem od neho cakat to ze ked ho vysadim a neskor prestanem cvicit tak setko co koli nemu nadobudnem sa splaskne a budem jak spongia ? :a23 :a37
Vo vacsine pripadov ano.
no hej vo vacsine ano ale ta vacsina napusta sval vodou a tu ked je napisane ze neudrzuje vodu vo svale tak co to potom je ?
#19451
risofk napísal:
silvo napísal:
risofk napísal:Ja mam otazku k tomuto cratinu PhX ja som cital ze nedrzi vodu tak potom co to je za creatin ked nenapusta vodou sval ako ine mozem od neho cakat to ze ked ho vysadim a neskor prestanem cvicit tak setko co koli nemu nadobudnem sa splaskne a budem jak spongia ? :a23 :a37
Vo vacsine pripadov ano.
no hej vo vacsine ano ale ta vacsina napusta sval vodou a tu ked je napisane ze neudrzuje vodu vo svale tak co to potom je ?
kreatín nieje ani tak objemový doplnok ako silový ...to že naťahuje vodu je ako by "vedľajší" i keď žiadaný účinok...
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19461
milankos512 napísal:
risofk napísal:
silvo napísal:
risofk napísal:Ja mam otazku k tomuto cratinu PhX ja som cital ze nedrzi vodu tak potom co to je za creatin ked nenapusta vodou sval ako ine mozem od neho cakat to ze ked ho vysadim a neskor prestanem cvicit tak setko co koli nemu nadobudnem sa splaskne a budem jak spongia ? :a23 :a37
Vo vacsine pripadov ano.
no hej vo vacsine ano ale ta vacsina napusta sval vodou a tu ked je napisane ze neudrzuje vodu vo svale tak co to potom je ?
kreatín nieje ani tak objemový doplnok ako silový ...to že naťahuje vodu je ako by "vedľajší" i keď žiadaný účinok...
možno žiadany ale podla toho u koho niektorí to žiadaju niektori to nechce a idu prírodne
#19476
risofk napísal:
milankos512 napísal:
risofk napísal:
silvo napísal:
risofk napísal:Ja mam otazku k tomuto cratinu PhX ja som cital ze nedrzi vodu tak potom co to je za creatin ked nenapusta vodou sval ako ine mozem od neho cakat to ze ked ho vysadim a neskor prestanem cvicit tak setko co koli nemu nadobudnem sa splaskne a budem jak spongia ? :a23 :a37
Vo vacsine pripadov ano.
no hej vo vacsine ano ale ta vacsina napusta sval vodou a tu ked je napisane ze neudrzuje vodu vo svale tak co to potom je ?
kreatín nieje ani tak objemový doplnok ako silový ...to že naťahuje vodu je ako by "vedľajší" i keď žiadaný účinok...
možno žiadany ale podla toho u koho niektorí to žiadaju niektori to nechce a idu prírodne
Ako by sa vam pacil produkt s nazvom "Creatine Brutal Anabol - nechutne velky narast sily a svalovej hmoty"??? a este k tomu nejaka krasna grafika
chlapci vy si uvedomte jednu vec, tento system, v ktorom zijeme sa vola monetarny. reklama, marketing, predaj - takze ak veris tomu co sa ma predat na tisice kusov alebo tony kilogramov, tak to je presne to co chceli dosiahnut
vidis a mas nejake pochybnosti a ja ich mam tiez
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]