Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2020
Cauko ludkovia, tak volám sa Feri a som z okolia NZ. Mám 18r. posilnovaniu sa venujem bez pár mesiacov rok. Hrávam aktívne futbal, ale pomaličky to utlmujem sa sústredujem sa len na BB. Mám 192 cm, a vážim už len 84kg. Za posledný mesiac som schudol extrémnych 6kg, ale tak viete, ženy dokážu spraviť aj z chlapa, niečo uplne iné :P, samozrejme že už znova začínam naberať, chcel by som to zaokrúhliť aspom na tu 100-vku,,ale hlavne nech sú to len svaly :P

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2021
WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME..........WELCOME

srdecne ta tu vitam ...

co sa týka tvojho schudnutia , neni to nic oproti tomu co som zazil ja . nastali vazne psycghicke problemy, a ja som schudol behom dva mesiace vyse 35 kil , a nedalo sa to zastavil . z 90 som zisiel na neco pod 60 za dva mesiace . zral som jak prasa a vaha furt klesala ... :3:6: .,1,
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2022
Fuuuh, tak to je poriadne vela. Ano ano, psychyka zohráva velkú úlohu pri tomto...Ale nabral si speť váhu, či ani nie ?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2023
Frankey napísal:Fuuuh, tak to je poriadne vela. Ano ano, psychyka zohráva velkú úlohu pri tomto...Ale nabral si speť váhu, či ani nie ?
vaha akotak isla naspat, aj ked forma uplne o nicom . uz 9 mesiacov som nebol poriadne v posilke , strava tiez nic moc . teraz mam uplne ine problemy :1:0:
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]