Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#112
takze co o sebe.mam 18 rokov,no uz o par dni 19..vaha 83,vyska 180cm, posilnujem uz asi neak cez 3 roky.nie je to moc ale ani malo.zo zaciatku to bola hroza.moja vaha sa pohybovala okolo 60 kg.zacal som posilnovat kvoli jednej bitke na jedej diskoteke.ale co bolo to bolo..moje vysledky - bench 110,drep som neskusal a dead lift 140 kg - ani to som neskusal ale aspon tak odhadom.miery - ja sa radsej nemeriam lebo som moc sebakriticky a stale sa mi nieco na mne nepaci.mozno neskor dam aj neake foto.momentalne som v objemovke cvicim podla seba 2+1 .skusal som aj ine treningy ale nic moc.to asi bolo kvoli tej strave lebo som chodim na intrak a tam ta strava nie je moc kvalitna.ale ked som doma snazim sa stravovat co najlepsie ak sa da;-).AS som uz skusal ale nemal som neake velke kury.len par tablet methandienonu.viem,stalo za hovno.mal som to radsej skombinovat ;) .ale aj to zabralo.a ak mate este neake otazky tak sa pytajte..

Reklama

Reklama

Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]