Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Informácie a diskusia k súťaži.

Reklama

Reklama

#21360
Tazzman napísal:trochu blbe s tym QR kodom, nie kazdy ma k tomu pristup.... -.-
je to jednoduche, mobilny tel. s aplikaciou na citanie QR kodov, kto nevie o com je rec, ma k dispozicii google, treba sa trocha poanamahat, nic nie je zadarmo

kto chce vyhrat urcite najde sposob, ako to urobit
#21423
jaj, to je ich viac tych kodov na fore :) ale len jedno heslo je spravne, uz chapem...vcera som este nevedel jak sa dostat na stranku kde zadat heslo...ale dnes som zistil, ze aj ten kod co som mal bol zly :D ale uz mam spravny :)
#21465
Dovod nizkej ucasti je len jedno...lenivost, ludia by chceli, aby stacilo kliknut a uz by mali listky v ruke...fakt, ked sa naozaj chce, tak sa da...
#21466
Tazzman napísal:Dovod nizkej ucasti je len jedno...lenivost, ludia by chceli, aby stacilo kliknut a uz by mali listky v ruke...fakt, ked sa naozaj chce, tak sa da...
je to tak jednoduche, ze som sa sam tomu cudoval, v dnesnej dobe ma uz takmer kazdy telefon s fotakom a mlady ludia ani nehovorim, v kazdej rodine je minimalne jeden smartfon
testovali sme to na 5 rokov starych telefonoch a kupodivu bez problemov to fungovalo, ani netreba zhanat a instalovat aplikaciu na citanie QR kodov lebo uz v mnohych telefonoch je, a ak aj nahodou nieje tak sa da velmi lahko zohnat.
Ludia co sedia pri internete, treba skusit google a trocha si poklikat na stranky, kde su informacie o tejto problematike.
#21467
dokonca aj moja "šunka" ktorá má symbian dokáže čítať tie kódy...ale ľudia sú asi priveľmi pohodlní aby hľadali nejaký kód :( ich smola
#21471
Bude tam Martinez? Som pocul, ze ho ma nahradit Flex Lewis (neviem co je na tom pravdy, tak ma neukrizujte).

PS: video som este nepozeral lebo je vela hodin, tak neviem ci tam tato informacia bola obsiahnuta
#21473
Tazzman napísal:Bude tam Martinez? Som pocul, ze ho ma nahradit Flex Lewis (neviem co je na tom pravdy, tak ma neukrizujte).

PS: video som este nepozeral lebo je vela hodin, tak neviem ci tam tato informacia bola obsiahnuta
Je to pravda, Martinez nemohol prist, tak dojde Flex.
#21561
Zatiaľ máme 4 súťažiacich, ktorým sa podarilo dostať do súťažného fóra.

Do konca súťaže zostávajú už len 3 dni.

A vstupenky na Mozolani Classic 3 sa stávajú nedostatkovým tovarom.
Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky na túto prestížnu súťaž.
#21588
Dovolím si tu skopírovať správu z fb pre tých, čo k tomu nemajú prístup:
Súťaž o vstupenky na Mozolani Classic 3 je ukončená!
Vyhrali všetci čo sa do súťaže zapojili :-) Teraz vidíte, že s nami sa súťažiť naozaj oplatí.
-----------------------------------
Hlavná výhra sú nakoniec 3 vstupenky. Výhru získava Tazzman
Všetci ostatní: prefabeton, jozko78, brian002, Kotlik
dostanú po jednej vstupenke

Tak sa všetci stretnete na Mozolani Classic 3 v Žiline :-)
Wau! Veľmi ďakujem organizátorovi a to nielen preto, že som vyhral hl. cenu. Najmä za to, že vyhrali všetci, čo ma veľmi prekvapilo a strašne ma to teší! :)) Už teraz sa neviem dočkať.
Tiež pevne verím, že aj kvoli takýmto súťažiam sa počet aktívnych užívateľov zvýši... Pretože toto je to najlepšie fórum v tejto oblasti, plné kvalitných informácií a rád a súťaže sú len akousi čerešničkou na už dokonalej torte :)
Veľká vďaka ešte raz za šancu a všetkým zúčastnením prajem príjemný zážitok :)
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]