Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#18969
Zakládám tento topic, protože se v něm budu dotazovat na hodně informací a nechci zbytečně zakládát další a další témata.

Můj První dotaz Dopingové kontroly
Je možné, nějak obejít detekci anabolických steroidů ? Jaké látky jsou špatně detekovány dopingovou kontrolou ? Co já vím tak růstové hormony a inzulín se hůře detekují, pokud se nepletu, je to tak ?
Jakékoliv diskuze a rady uvítám.

Jedná se o doping, který by zlepšil přípravu na závody v bojových sportech.

Reklama

Reklama

#18970
sintl.petr napísal:Zakládám tento topic, protože se v něm budu dotazovat na hodně informací a nechci zbytečně zakládát další a další témata.

Můj První dotaz Dopingové kontroly
Je možné, nějak obejít detekci anabolických steroidů ? Jaké látky jsou špatně detekovány dopingovou kontrolou ? Co já vím tak růstové hormony a inzulín se hůře detekují, pokud se nepletu, je to tak ?
Jakékoliv diskuze a rady uvítám.

Jedná se o doping, který by zlepšil přípravu na závody v bojových sportech.
Ja osobne odpovedou na toto nebudem prikladat do ohna. Chulostiva zalezitost. Ides sutazit? Nejdes to ta nemusi zaujimat. A ver tomu zo skusenych sutaziacich by ti neprezradil nikto.
#22724
Zdravím Borci, přeji vše nejlepší do roku 2014, ať Nám slouží zdraví a máme hodně úspěchů!!

Obracím se sem kvůli poradenství, potřebují trochu poradit , jak dále postupovat.

Moje kůra :

1-15 týdnů Testosteron Enanthát 500mg/týdně + Trenbolon enanthát 200mg/týdně
15-23týdnů Testosteron Enathát 500mg/týdně (T3,clen, HCG)
+ Proviron celou kůru

Jsem teď v 16týdnu a chtěl bych začít a poradit jak mám nasadit HCG, T3 a clenbuterol.

T3 klasickou pyramidu 5dní 25mcg, 5 dní 50mcg, 5 dní 75mcg.... atd. TO VÍM.
Clen budu navyšovat a pojedu konstantně s T3.
Ale HCG nevím jak vůbec aplikovat, zda intramaskulárně, nebo do podkoží. A kolik dávat. HCG mám 5000IU a nevím jak se s tím vůbec zachází.

Budu rád za každou odpověd :))!
#22729
Nikdo ?

HCG mám 5000IU. Otázka je jak se s tím zachází ?

Když budu dávat 500IU každý drůhý den, můžu si prostě nalít ten všechen chlorid sodný do HCG ampulky a následně si dát do injekcí pouze 500IU a nechat ty injekce v lednici ?
Prosím pomoc !

Obdobně by mě zajímalo jak se zachází s hGH, celý postup aplikace. Nebo někde kde si o tom můžu přečíst , či vidět v akci. Moc děkuji, pokud někdo ví.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]