Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29926
Ano jsou, ale zkoušel jsem více stylu PCT a základ je HCG a anastrozol a pak je důležitý jak vysadíš a v pct doplnky, adaptogeny, nootropika, superpotraviny

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29929
Zdar borci, otázka. Máte skúsenosť ako funguje kombinácia Hgh a peptidov ako most? Ďakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od MMatuš
#29936
Čaute,mam 38 niečo už odcvicene aj s prestávkami.Ale cvičím od 20 rokov.Skusal som aj súťaž to bolo pár rokov späť.A bola aj nejaká slabšia kúra.Ale žiadne šialenstvo : ) Tu co som čítal tak viete poradiť a úplne neviem presne vyskladat.Sa opýta a nejako som dostal Cyklus:Sustanon+Boldenon Undecylenate+Drostanolone Propionate(injekcie ) a tiež methandienone ešte k tomu.Ze lepšie viacej latok a menšie dávkovanie.Davkovanie Sustanon+ Boldenon je 1ml +1ml každý 4 deň.Drostanolone 0.5 tiež každý 4 deň.Methadienone začiatok 10 mg do 30 mg na 5 týždňov a potom ďalších 5 tyzdnov bez neho.A posledná aplikácia len čisto sustanon a pct.Len som pozeral ze stále je niečo apo proviron a podobne počas kury čo sú len 2 latky a podobne a stále tam niečo je proti aromatizacii.Otazka ci nie je to moc brat všetko naraz.Uz som začal a idem tretí týždeň reálne.Dakujem za každú radu a odpoveď.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29937
Ked uz mas nieco odsypane tak dajme tomu mozes pokracovat v tejto kure.
Proviron je slaby inhibitor a dava sa na plodnost a lepsiu kvalitu smermii. Nasad anastrozol alebo exemestan proti vysokemu estrogenu.
Užívateľov profilový obrázok
Od MMatuš
#29938
Slovan1945 napísal:
30 Máj 2023, 16:42
Ked uz mas nieco odsypane tak dajme tomu mozes pokracovat v tejto kure.
Proviron je slaby inhibitor a dava sa na plodnost a lepsiu kvalitu smermii. Nasad anastrozol alebo exemestan proti vysokemu estrogenu.
Ďakujem za odpoveď,ale asi to je moc silné.Ako testosteron a decu som mal a pohoda.A co som písal Cyklus.Sustanon,boldenon,drostanolon a methandienone. Tak prežil som paniku cez noc ci ako to opísať.Nevedel som ci ľahnúť alebo sadnúť.Este dnes trochu cítim.Ostal mi už len sustanon a rozmýšľam ze tie 3 ostatné veci preč a normálne dokončil kúru.Susatanon+deca a proviron 50 mg denne.Dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Stanosik
#29942
Zdar borci, chcel by som pocut Vas názor na kuru .. tst propionat 1 ml kazdy treti deň a k tomu oxandrolon na 9 tyzdnov ...treba k tomu aj pct ? Kedze je to dost light ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29943
Propionát sa dáva najneskôr každý druhý deň. A PCT keď už dalšiu kúru dlhšie nepôjdeš treba stále. Pochybujem že niekto obnový svoj TST po kúre len tak bez ničoho...
Užívateľov profilový obrázok
Od Tomis1987
#29948
Ahoj borci. Nevíte náhodou co se stalo se zdrojem z SKRoids? Angel a okolo. Mají i svoji značku Iron labs. Už několik dní neodpovídají na emaily. Díky za info.
Užívateľov profilový obrázok
Od Manonegra188
#29949
Tomis1987 napísal:
08 Jún 2023, 20:08
Ahoj borci. Nevíte náhodou co se stalo se zdrojem z SKRoids? Angel a okolo. Mají i svoji značku Iron labs. Už několik dní neodpovídají na emaily. Díky za info.
Taky bych rád věděl. Nevypadá to moc optimisticky.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tomis1987
#29953
Pánové nějaký spolehlivý sponzor by tady ještě nebyl? Jeden se mi odtud ozval, ale po poslání ceníku přestal komunikovat... Díky
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29977
Zdravim,mam nejake otazocky...anabolic house ponuky produkty znacky T-PHARMAX.poznate to?
Dalej,potreboval by som poradit light rysovaciu kuru.Prosim poradte.Spevnovacia a cosi aj schudnut,ziadne naberanie.Strava,trening samozrejmost!!!
Najlepsie asi len cisty testak.Nechcem anavar alebo primo.Tieto dht derivaty su drahe a bojim sa vypadavania vlasov a neviem ci by to aj ku comusi bolo.Ma cisty tst vyznam alebo sa mam na to vykaslat?
Užívateľov profilový obrázok
Od Newbiee
#29999
Caute, mám 28r. cvicim tak 5r. rekreacne, posledny rok o nieco tvrdsie, pol rok uz mozem povedat fakt kvalitne. Pred zacatim kury som bol s vahou na nejakych 83kg, nikdy nie viac, momentalne 88,5 - 90kg, meriam cca 180cm.
Mozem niekoho zbehlejsieho v tychto vodach poprosit o radu ohladom pct? Ako uplny zaciatocnik som zacal so sustanonom 250, kazde 4 dni (t.j. pondelok, stvrtok, nedela atd.) 16.5. mam poslednu davku po 10 tyzdnoch. Chcel by som sa opytat na optimalne nastavenie pct aby som znova nabehol na svoj priordzeny tst. Ak by to slo fakt nejak po lopate ako debilovi, nacitane nieco mam no vsetko je to tak nejak vseobecne, rad by som pocul nazor priamo na tento konkretny pripad so sustakom. Odpoved kludne sem alebo do spravy, vdaka :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Wik
#30002
Newbiee napísal:
30 Jún 2023, 12:27
Caute, mám 28r. cvicim tak 5r. rekreacne, posledny rok o nieco tvrdsie, pol rok uz mozem povedat fakt kvalitne. Pred zacatim kury som bol s vahou na nejakych 83kg, nikdy nie viac, momentalne 88,5 - 90kg, meriam cca 180cm.
Mozem niekoho zbehlejsieho v tychto vodach poprosit o radu ohladom pct? Ako uplny zaciatocnik som zacal so sustanonom 250, kazde 4 dni (t.j. pondelok, stvrtok, nedela atd.) 16.5. mam poslednu davku po 10 tyzdnoch. Chcel by som sa opytat na optimalne nastavenie pct aby som znova nabehol na svoj priordzeny tst. Ak by to slo fakt nejak po lopate ako debilovi, nacitane nieco mam no vsetko je to tak nejak vseobecne, rad by som pocul nazor priamo na tento konkretny pripad so sustakom. Odpoved kludne sem alebo do spravy, vdaka :a22
Tiež idem len prvý cyklus (susta a stanozol) momentálne, takže som tiež nový v tomto ale poradím ti, čo som sa zatiaľ naučil ja.
10 týždňov je málo. Ja som momentálne na 10 týždni a chcem to natiahnuť až na 20-24 týždňov. Z toho dôvodu, že keď uz si začal tak to sprav poriadne. V takom 8 týždni akurát začnes naplno šľapať, takže je blbosť to o 2 týždne neskôr zastaviť. A čo sa týka PCT, tak to som chcel ísť tiež ale zistil som, že je lepšie ísť po skončení cyklu ešte 4 až 5 týždňov na malých dávkach čistého tesťáku spolu s HCG samozrejme a tak si dať pauzu cca také 3 mesiace a potom môžeš ísť znova ďalší cyklus. PCT ti na takýto cyklus netreba.
Ďalšia vec, určite nevynechaj anastrazol a tamoxifen, ja som si myslel, že mi to nebude treba ale mýlil som sa. :D To je zhruba tak všetko, čo ti môžem ja poradiť.
Užívateľov profilový obrázok
Od elon
#30009
Ahojte. Potreboval by som poradiť s prvou kúrou - idem len čistý Test Enanthat 250 mg týždenne rozdelený do 3 dávok. Po 4 týždňoch chcem doplniť Oxandrolon na cca 6-8 týždňov. Je podľa Vás potrebné nasadzovať pri takejto kúre ihneď Anastrozol a ak áno, aké dávkovanie by ste zvolili? Čím viac o tom čítam, tým viac protichodnejšie informácie nachádzam. Doplnkové info - mám 39 rokov, 80 kg pri 184 cm, hodnoty TST sú na spodnej hranici normy (11,2). Blbec som si nedal zmerať estrogén, mám len celkový krvný obraz, lipidy, pečeňové testy (všetko ok), voľný TST, SHBG a androgénny index. Anastrozolu sa mierne obávam kvôli údajnému zvýšeniu hodnôt LDL (tie mám už teraz na hrane). Veľká vďaka vopred.
Užívateľov profilový obrázok
Od steve75
#30010
Oxandrolon neviem či zoženieš, anastrozol daj každý druhý deň pol tabletky, ak bude potrebné.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#30011
Oxandrolon je drahý a slabý, ale pre začiatočníka vhodný. Anastrozol nasadiť len keď budeš mať potvrdené z výsledkou krvy že ten estrogén máš zvýšený , inak ho len tak od oka nasadiť je blbosť. A TST daj 2 krat do týždna 250mg. Urobíš lepšie...
Užívateľov profilový obrázok
Od elon
#30012
Slovan1945 napísal:
05 Júl 2023, 23:23
Oxandrolon je drahý a slabý, ale pre začiatočníka vhodný. Anastrozol nasadiť len keď budeš mať potvrdené z výsledkou krvy že ten estrogén máš zvýšený , inak ho len tak od oka nasadiť je blbosť. A TST daj 2 krat do týždna 250mg. Urobíš lepšie...
Ok, super, ďakujem za radu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Fmz182
#30019
ahojte, dnes som bol na testoch , som v podstate v peaku v 8 tyzdny z 13 , chcel som vedet ako na tom som , zatial mam len tieto udaje ostatne budu nab tyzden , nakolko sa posielaju do BA , chcem vediet ci je ten prolaktin az moc za hranicou ci sa mam obavat alebo nie, cakam na estrogen, volny testosteron a SHBG, samozrejme pecenove oblickove testy zvysene , jedine co zatial viem je toto

S-PRL 21.54 + ug/L 4.04-15.2
S-TST >52.05 + nmol/L 8.64-29.0
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#30020
Zdar borci aký máte názor na Metenolón acetát, (orálny Primobolan) ževraj je lepsi ako Oxandrolon. Dá sa vôbec zohnať?
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#30024
je normalne , že ked som vymenil enant, za sustanon taak na druý den citiť dosť post pain injection ?? Pritom značka je rovnaka
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...