Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Tipo55
#29970
Ahoj,
Dlouhodobě už se cítím na hov**, málo energie, slabá paměť, vysledky nic moc, libido slabé, erekce slabá, do všeho se musím nutit, náladovost.
Jsem nesypač.
Tak jsem si nechal udělat krevní testy na pár hormonů.
Výsledky jsou:
S_Progesteron < 1,6 nmol/l | |*| | 0,7 - 4,3
A S_Estradiol 159 pmol/l | |*| | 40 - 161
A S_Testosteron 23,30 nmol/l | |*| | 8,64 - 29,00
A S_Kortizol 334 nmol/l | |*| | 101 - 536
Kdysi jsem byl ještě na prolaktin, ten je v normě.
Podle výsledků mám estrogen dost vysoko, je mě 26 let.
Můžu si sehnat Anastrozol, myslíte že to je správná volba?
Díky za názory.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29973
Určite neber anastrozol , ten by ti estrogén mohol znižiť až moc dole. Aj keby si mal estrogen trochu zvýšený tak to na sebe nepoznáš , max budeš zadržiavať trochu viac vody. Príčina je niekde inde...
Užívateľov profilový obrázok
Od DoctorMuscle
#29991
Tipo55 napísal:
22 Jún 2023, 01:55
Ahoj,
Dlouhodobě už se cítím na hov**, málo energie, slabá paměť, vysledky nic moc, libido slabé, erekce slabá, do všeho se musím nutit, náladovost.
Jsem nesypač.
Tak jsem si nechal udělat krevní testy na pár hormonů.
Výsledky jsou:
S_Progesteron < 1,6 nmol/l | |*| | 0,7 - 4,3
A S_Estradiol 159 pmol/l | |*| | 40 - 161
A S_Testosteron 23,30 nmol/l | |*| | 8,64 - 29,00
A S_Kortizol 334 nmol/l | |*| | 101 - 536
Kdysi jsem byl ještě na prolaktin, ten je v normě.
Podle výsledků mám estrogen dost vysoko, je mě 26 let.
Můžu si sehnat Anastrozol, myslíte že to je správná volba?
Díky za názory.
Volný TST si si nahodou nedal urobit ? :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od Tipo55
#30086
DoctorMuscle napísal:
27 Jún 2023, 19:38
Tipo55 napísal:
22 Jún 2023, 01:55
Ahoj,
Dlouhodobě už se cítím na hov**, málo energie, slabá paměť, vysledky nic moc, libido slabé, erekce slabá, do všeho se musím nutit, náladovost.
Jsem nesypač.
Tak jsem si nechal udělat krevní testy na pár hormonů.
Výsledky jsou:
S_Progesteron < 1,6 nmol/l | |*| | 0,7 - 4,3
A S_Estradiol 159 pmol/l | |*| | 40 - 161
A S_Testosteron 23,30 nmol/l | |*| | 8,64 - 29,00
A S_Kortizol 334 nmol/l | |*| | 101 - 536
Kdysi jsem byl ještě na prolaktin, ten je v normě.
Podle výsledků mám estrogen dost vysoko, je mě 26 let.
Můžu si sehnat Anastrozol, myslíte že to je správná volba?
Díky za názory.
Volný TST si si nahodou nedal urobit ? :a20
Ahoj, je to už sice déle(byl jsem dlho v zahraničí) teď jsem skočil udělat ještě volný tst a výsledek je 72,92 pmol/l
Užívateľov profilový obrázok
Od garonko
#30093
Čau, ak zháňaš kvalitný zdroj prípadne chceš poradiť, pomôcť ohľadom cvičenia a suplementácie tak sa mi ozvi na mail: copres@tutanota.com

Ďakujem :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od elon
#30094
Ahoj. Dal si si zmerať aj hladiny hormónov produkovaných štítnou žľazou? TSH, Ft4. Podľa príznakov mi to príde, že to naozaj nemá nič spoločné s estrogénom, ale so zníženou funkciou štítnej žľazy.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tipo55
#30095
elon napísal:
30 Sep 2023, 09:58
Ahoj. Dal si si zmerať aj hladiny hormónov produkovaných štítnou žľazou? TSH, Ft4. Podľa príznakov mi to príde, že to naozaj nemá nič spoločné s estrogénom, ale so zníženou funkciou štítnej žľazy.
Jsou sice z minulé roku, ale cítil jsem se stejně.
S_TSH 1,131 mU/l | |*| | 0,270 - 4,200
A S_FT4 volný 13,1 pmol/l |*| | 9,0 - 19,0
Užívateľov profilový obrázok
Od Haďák
#30103
Klidně můžeš mít zvýšenou aktivitu enzymu aromastazy, část testosteronu se ti přeměňuje na estrogen,z běžných přípravku ti může pomoci zinek, (nejlíp v přírodní formě, semínka, ořechy, luštěniny) ten blokuje enzym aromastazy,nebo pak lék clomid,je to slabý estrogen, který se naváže na estrogenní receptory a tim blokuje aktivitu endogenního estrogenu,užívají i ženský při svých dnech pro slabší průběh menstruace
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#30104
Slovan1945 napísal:
04 Okt 2023, 15:52
Garonko od teba nikto nič nekúpi keďže si podvodník a nikomu nič nepošleš , len pýtaš peniaze. Zbytočne tu spamuješ ;)

To fakt ještě někdo v dnešní době je tak sprostý, že mu přijdou peníze a nepošle zboží? Když dneska se šíří zprávy rychlostí světla :-D
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]