Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Roidblizz
#30181
Nabízíme prodej a poradenství ohledně AAS.
Pokud máte zájem o bližší informace neváhejte napsat soukromou zprávu.

Zárověn toto téma může sloužit jako "reference" od místních uživatelů kteří se s námi rozhodnou spolupracovat.
Děkujeme.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Roidblizz
#30219
Nyní i rozšířeny výběr léku přímo z české lékárny!

Napiš zprávu pro více informací.
Užívateľov profilový obrázok
Od Saimonsvk
#30269
Caute mám skúsenosti s týmto pánom.
Objednal som cez neho niake ass objednávka prišla rozbitá no nebola to jeho chyba
Hneď som mu písal a hneď riešil nápravu na vlastne náklady a poslal ďalšiu objednávku do dňa hneď komunikuje.

- rýchle odpisovanie
-rýchle odoslanie
Veľké + poslanie aj do zahraničia. Cca 5dni celý transport
- jednanie na veľmi dobrej úrovni
-fajn ceny
- ústretovosť
Ešte nemám skúsenosti ako zaberajú jeho produkty no podľa toho spravia to nebudú žiadne fake a budem brat od neho znova
Šup do toho odporúčam veľmi dobrý panko .
Užívateľov profilový obrázok
Od garonko
#30271
Tiež mam posledne kusy:

1x methan
1x oxandrolon

Ak nahodou by mal niekto záujem..
Viem poslat hned ..
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]