Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od ryspic
#520
Prosím vás, potřeboval bych poradit co je tak nejlepší pro výživu svalů, co bych měl jíst když cvičím, jestli nevadí když do toho sportuju atd, takové základní informace, děkuju

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#521
zalezi aky mas s cvicenim ciel,ci cvicis pre svalnatu postavu alebo len tak kondicne,vstrucnosti na to aby si pribral musis mat vacsi energeticky prijem ako vydal,bielkoviny sa snaz drzat okolo 2g na kilo tvojej hmotnosti a sacharidy podla toho aky mas metabolizmus,aky si telesny typ....vpodstate nic o tebe nevieme,trosku sa viacej rozpis ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#522
palmexman napísal:zalezi aky mas s cvicenim ciel,ci cvicis pre svalnatu postavu alebo len tak kondicne,vstrucnosti na to aby si pribral musis mat vacsi energeticky prijem ako vydal,bielkoviny sa snaz drzat okolo 2g na kilo tvojej hmotnosti a sacharidy podla toho aky mas metabolizmus,aky si telesny typ....vpodstate nic o tebe nevieme,trosku sa viacej rozpis ;)
presne ako napisal palmex ... treba dat o sebe nejake info : vek , vahu, výsku , telesný typ , aký mas trening , ako dlho posilujes ....

popripade aj foto postavy by helflo
Užívateľov profilový obrázok
Od ryspic
#581
Měřím tak 180 cm, mám kolem 70 kg, přibrat moc nechci na svalech ale spíše si chci držet tvar. Hodně sportuju, lenošit mě nebavi. Cvičím spíše tak nepravidelně, chodil jsem před rokem do fitka, ale ted jsem si pořídil domů benchpress, ale cvičím i normálně kliky, sklapovačky, na hrazdě shyby atd,
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]