Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Falky23
#223
Zdravím všetkých kultákov a powerlifterov.cvičeniu som sa začal venovat od 15-16 rokov za učelom trochu pribrat.časom to prešlo aj na sútažnú kulturistiku a teraz zatial makám na dalších objemoch.Moje aktuálne miery sú Obvod bicepsu 44cm,Hrudník cca 123cm,pás 75cm a stehno 68cm.Moje silové výkony nie sú boh vie čo ale mne to stačí.Tlak 130kg,biceps 60kg,Mrtvy tah 200kg a drep 170kg.časom pošlem aj nejaké foto. :D

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#224
Falky23 napísal:časom pošlem aj nejaké foto. :D
preco az casom ?


m ta chceme vidiet hned :D

mimochodom ta tu vitam a cit sa tu dobre , dufam ze budes aj prispievat a svoje skusenosti budes odovzdavat aj na tomto fore a budes radit hlavne novacikom .

este raz :

Obrázok

na akych sutaziach si bol ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Falky23
#226
Majstrovstvá Slovenska juniorov do 70kg 2.miesto Majstrovstvá Polska do 75kg 1.miesto.To su tie lepšie umiestnenia.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#227
Falky23 napísal:Majstrovstvá Slovenska juniorov do 70kg 2.miesto Majstrovstvá Polska do 75kg 1.miesto.To su tie lepšie umiestnenia.
A TIE HORSIE ? :D
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#228
WELCOME :geek: vykony mas super,keby ze posles foto,tak to by urcite nebolo naskodu,este raz ta tu vitam a cit sa tu dobre ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#234
palmexman napísal:WELCOME :geek: vykony mas super,keby ze posles foto,tak to by urcite nebolo naskodu,este raz ta tu vitam a cit sa tu dobre ;)
jeho fotky su v galerii a to ti poviem ,je to pecka :ugeek:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#235
mne padla sanka az dole do pivnice :o :D mojim snom je raz takto vyzerat :roll: mas u mna 1********
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#245
ake su tvoje vahy sutazne a mimosutazne :?: :?:
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#270
Falky23 mas velmi dobru postavu a genetiku.Mame takeho podobneho na skole.
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#284
falky23 vynikajuca forma ale este by som trocha zamakal na prsia lebo sa mi zda ze trocha zaostavaju oproti zvysku tela
Užívateľov profilový obrázok
Od pretlá-čateľ
#701
ta postava je neuverilelna . ani sa mi nechce tomu verit . ja tak nebudem vypadat ani kde budem makat 20 rokov
Užívateľov profilový obrázok
Od LapisakPetr
#758
Já budu asi brečet :) máš opravdu skvělou formu chlape
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]