Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Spitfire
#5269
Nazdarek

Do ted jsem busil ciste naturalne.Cvicim par let.Mam nejakych 86-90Kg pri vysce 180 cm a chtel bych skusit nejakou tu kuru,aby to dostalo trochu boost.
Ale jsem uplny newbie,tak bych potreboval nejakou dobrou dusi,co by mi pomohla nejakou tou radou atd...Treba i po ICQ.
Jinak co si myslite o kombinaci Anavar + Naposim?Z toho,co jsem vycetl,mi pripada jako ne moc extremni a oba pripravky by mely mit "minimalni" vedlejsi ucinky.

Dik za kazdou radu.

Reklama

Reklama

Od milankos512
#5272
Spitfire napísal:Nazdarek

Do ted jsem busil ciste naturalne.Cvicim par let.Mam nejakych 86-90Kg pri vysce 180 cm a chtel bych skusit nejakou tu kuru,aby to dostalo trochu boost.
Ale jsem uplny newbie,tak bych potreboval nejakou dobrou dusi,co by mi pomohla nejakou tou radou atd...Treba i po ICQ.
Jinak co si myslite o kombinaci Anavar + Naposim?Z toho,co jsem vycetl,mi pripada jako ne moc extremni a oba pripravky by mely mit "minimalni" vedlejsi ucinky.

Dik za kazdou radu.
V steroidoch sa veľmi nevyznám čo viem o naposime je to že je má hodnotu 17alfa ...ktorí je pre pečeň dosť toxický takže s tím opatrne aa ak mám dobré informácie tak naposim sa už nevyrába
Užívateľov profilový obrázok
Od Spitfire
#5328
Ok. A co pouziti jineho zobani na bazi METHANDIENONE? (anabol,dianabol,metabolon) Popripade si rad necham poradit jinou vhodnou "kuru pro zacatecnika"
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5330
Spitfire napísal:Ok. A co pouziti jineho zobani na bazi METHANDIENONE? (anabol,dianabol,metabolon) Popripade si rad necham poradit jinou vhodnou "kuru pro zacatecnika"

viewtopic.php?f=36&t=12

tu mozno najdes , co potrebujes :a25
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]