Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od PRS13
#573
Cawte volam sa peto mam 16 rokou vyska 182 vaha 79 cvicim už 3.5 mesiaca a strasne rychlo a velmni som schudol. mohol by mi niekto poradit jak sa dostanem naspet na moju vahu??? Dakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#576
PRS13 napísal:Cawte volam sa peto mam 16 rokou vyska 182 vaha 79 cvicim už 3.5 mesiaca a strasne rychlo a velmni som schudol. mohol by mi niekto poradit jak sa dostanem naspet na moju vahu??? Dakujem
Ale co si schudol? Predpokladam ze tuk v tom pripade treba prijimat viacej sachrov a tukov aby si to nabral spet tvoj energeticky prijem musi byt vacsi ako vydaj napis jak sa priblizne stravujes robis este aj nejaky iny sport?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#577
PRS13 napísal:Cawte volam sa peto mam 16 rokou vyska 182 vaha 79 cvicim už 3.5 mesiaca a strasne rychlo a velmni som schudol. mohol by mi niekto poradit jak sa dostanem naspet na moju vahu??? Dakujem
napis aj o tom tvojom zdravotnom probleme,o co sa jedna , urcite to je dolezite aby sa ti dalo adekvatne poradit
Užívateľov profilový obrázok
Od PRS13
#583
Mno schudol som aj zo svalou nie len tuk mno ten moj zdravotny stav je taky že nemožem nic v com je psenicna muka raž jačmen skoro ziadne obilniny jedine kukuricu a stravujem sa jem vsetko doradu co je v chladnicke.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]