Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#21496
v piatok sa mi stala neprijemna vec mal som trening ramena-nohy.Zacal som s ramenami vsetko v pohode a potom som siel na nohy ako prvy cvik som isiel drepy na multiprese klasika od prazdnej tyci do 100kg,uz pred drepmi ma nieak bolela noha konkretne prave stehno ale vravim si to je nic tak som cvicil drepy a zrazu taky pych v slabine v pravej casti.aj tak som dorobil serie proste cele nohy a potom ma to stale bolelo,myslel som si ze mam pruh tak som zacal otom citat nenahmatal som si ziadnu hrcku ale siel som dneska k mojej obvodnej lekarke a ta mi povedala ze nemam pruh ale natiahnuty sval ...pytam sa moze ten sval az tak fest boliet ze nemozem ani spat ani chodit ani nic ?ja som stale v tom ze mam ten pruh ,proste ma to strasne boli, stalo sa vam to uz niekomu? viete mi poradit co robit ? ci mam ist na chirurgiu alebo k urologovi ...ja neviem ked mi doktorka povedala ze nemam pruh

tu je obrazok kde ma to asi boli http://www.hernia.sk/images/femoral-hernia.png

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21498
novyclovek napísal:v piatok sa mi stala neprijemna vec mal som trening ramena-nohy.Zacal som s ramenami vsetko v pohode a potom som siel na nohy ako prvy cvik som isiel drepy na multiprese klasika od prazdnej tyci do 100kg,uz pred drepmi ma nieak bolela noha konkretne prave stehno ale vravim si to je nic tak som cvicil drepy a zrazu taky pych v slabine v pravej casti.aj tak som dorobil serie proste cele nohy a potom ma to stale bolelo,myslel som si ze mam pruh tak som zacal otom citat nenahmatal som si ziadnu hrcku ale siel som dneska k mojej obvodnej lekarke a ta mi povedala ze nemam pruh ale natiahnuty sval ...pytam sa moze ten sval az tak fest boliet ze nemozem ani spat ani chodit ani nic ?ja som stale v tom ze mam ten pruh ,proste ma to strasne boli, stalo sa vam to uz niekomu? viete mi poradit co robit ? ci mam ist na chirurgiu alebo k urologovi ...ja neviem ked mi doktorka povedala ze nemam pruh

tu je obrazok kde ma to asi boli http://www.hernia.sk/images/femoral-hernia.png
Bol si u lekara a nas sa pytas kam s tym mas ist? Nie je to pruh. Hernia je roztrhnutie brusnej blany. Trieslo mas natrhnute alebo natiahnute a je to samozrejme tiez bolestive. Treba ist ortopedovi.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]