Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od stusik7
#21291
chci se zeptat co se mi stane kdyz jedu sacharydove vlny napři 0-50-100 -200- a pk dam ve vysi nejake rychle cukry . tvrdy trening a kardio samozdrejmosti ..

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21300
stusik7 napísal:chci se zeptat co se mi stane kdyz jedu sacharydove vlny napři 0-50-100 -200- a pk dam ve vysi nejake rychle cukry . tvrdy trening a kardio samozdrejmosti ..
Ako často chceš aplikovať tie rýchle cukry?
Užívateľov profilový obrázok
Od stusik7
#21324
Norbert Zajac napísal:
stusik7 napísal:chci se zeptat co se mi stane kdyz jedu sacharydove vlny napři 0-50-100 -200- a pk dam ve vysi nejake rychle cukry . tvrdy trening a kardio samozdrejmosti ..
Ako často chceš aplikovať tie rýchle cukry?[/
nejde ani o to jak chci ale abych se spúravne vyjadril . tak nekdy v diete uz mam vseho dost tak si dam neco sladkeho (nutela apod) jednou za tyden nekdy za 14 dní ..
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21325
Volá sa to cheat meal ideálne je keď toto jedlo ale nebude obsahovať žiadne tuky, pretože tie môžu spomaľovať proces spaľovania tuku. Cheat meal vysokokalorickým jedlom by som zaraďoval raz do mesiaca a chcet meal vysoko sacharidovým jedlom by som zaradoval tak každých 7 - 10 možno 14 záleží od rýchlosti tvojho metabolizmu
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]