Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14358
Zdravím chlapi. Od utorka som dostal teploty a následne dosť silnú hnačku. V stredu som šiel ku doktorke, tam mi spravila vyšetrenia a dnes mi volali z hygieny, že mám salmonelózu. Sám netuším z čoho to môžem mať, zrejme to ešte aj oni budú skúmať. Ale zrejme je najpravdepodobnejšie, že to mám z vajec, ale vajcia som zvykol jesť tak každý druhý až každý tretí deň, a to som väčšinou praženicu respektíve hemendex, tak zo 6-8 vajec. Ako často jete vajcia vy? Povedali mi, že mám si dávať pozor na to čo jem a chvíľu sa šetriť, takže plánujem tak do cca. 20. februára si dať od všetkého oddych, aj keď neviem ako to prežijem. Mali ste aj vy podobný zdravotný problém? Inak sa aj dosť bojím že počas toho času dosť zoslabnem a už teraz som schudol 4 kilá takže moja predošlá snaha zrejme pôjde doprdele. Neviete mi poradiť niečo, čo by mi trocha tú hmotu počas toho času ochránilo?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14360
Kotlik napísal:Zdravím chlapi. Od utorka som dostal teploty a následne dosť silnú hnačku. V stredu som šiel ku doktorke, tam mi spravila vyšetrenia a dnes mi volali z hygieny, že mám salmonelózu. Sám netuším z čoho to môžem mať, zrejme to ešte aj oni budú skúmať. Ale zrejme je najpravdepodobnejšie, že to mám z vajec, ale vajcia som zvykol jesť tak každý druhý až každý tretí deň, a to som väčšinou praženicu respektíve hemendex, tak zo 6-8 vajec. Ako často jete vajcia vy? Povedali mi, že mám si dávať pozor na to čo jem a chvíľu sa šetriť, takže plánujem tak do cca. 20. februára si dať od všetkého oddych, aj keď neviem ako to prežijem. Mali ste aj vy podobný zdravotný problém? Inak sa aj dosť bojím že počas toho času dosť zoslabnem a už teraz som schudol 4 kilá takže moja predošlá snaha zrejme pôjde doprdele. Neviete mi poradiť niečo, čo by mi trocha tú hmotu počas toho času ochránilo?
BCAA
podla mna by bolo dobre zistit kua z coho si to dostal, ak sa da
a inak aj po dlhsej prestavke sa nemusis bat, ked sa opat vratis do treningu, pojde to velmi rychlo spat na tu uroven pred prestavkou aspon ja mam taku skusenost
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14361
FitPotreby.sk napísal:
Kotlik napísal:Zdravím chlapi. Od utorka som dostal teploty a následne dosť silnú hnačku. V stredu som šiel ku doktorke, tam mi spravila vyšetrenia a dnes mi volali z hygieny, že mám salmonelózu. Sám netuším z čoho to môžem mať, zrejme to ešte aj oni budú skúmať. Ale zrejme je najpravdepodobnejšie, že to mám z vajec, ale vajcia som zvykol jesť tak každý druhý až každý tretí deň, a to som väčšinou praženicu respektíve hemendex, tak zo 6-8 vajec. Ako často jete vajcia vy? Povedali mi, že mám si dávať pozor na to čo jem a chvíľu sa šetriť, takže plánujem tak do cca. 20. februára si dať od všetkého oddych, aj keď neviem ako to prežijem. Mali ste aj vy podobný zdravotný problém? Inak sa aj dosť bojím že počas toho času dosť zoslabnem a už teraz som schudol 4 kilá takže moja predošlá snaha zrejme pôjde doprdele. Neviete mi poradiť niečo, čo by mi trocha tú hmotu počas toho času ochránilo?
BCAA
podla mna by bolo dobre zistit kua z coho si to dostal, ak sa da
a inak aj po dlhsej prestavke sa nemusis bat, ked sa opat vratis do treningu, pojde to velmi rychlo spat na tu uroven pred prestavkou aspon ja mam taku skusenost
a aminokyseliny nie su nejako ťažké na trávenie, nemusím sa báť ich dať? Z hygieny hovorili, že zrejme pôjde aj kontrola do školskej jedálne, lebo aj tam sa stravujem, ale neverím moc tomu, že to mám z jedálne. Ďaľšia možnosť je, že to mám z vody z vodovodu, lebo ťaháme vodu z prameňa a nerobili nám na ňu nejaké testy, ale tú vodu už pijem 15 rokov a nič mi zatiaľ nebolo. Presne takéto isté stavy som mal aj cca 2 mesiace dozadu, ale vtedy mi nezistili nič, ale všetko je to zrejme z tej posratej dovolenky v Egypte, kde som dostal faraónovú pomstu a trávenie som tri týždne nevedel dať dokopy. A keď pôjdem na ten tréning tak začať hneď z ostra, či si dať nejaký full-body alebo ničo podobné?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14363
no urcite by som sa snazil preverit vsetko co Ta napadne aby si vylucil niektore zdroje a znizil tak riziko
a s tym naplno radsej pomaly, vies pomaly dalej zajdes, organizmus ma dost co robit sa vysporiadat s tym ochorenim a ked ho v rekonvalescencii este viac budes vycerpavat nemusi to by spravna cesta
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14364
FitPotreby.sk napísal:no urcite by som sa snazil preverit vsetko co Ta napadne aby si vylucil niektore zdroje a znizil tak riziko
a s tym naplno radsej pomaly, vies pomaly dalej zajdes, organizmus ma dost co robit sa vysporiadat s tym ochorenim a ked ho v rekonvalescencii este viac budes vycerpavat nemusi to by spravna cesta
Jasné, nebudem to hneď tlačiť do maxima, neviem ako dlho počkať, uvidím aj podľa toho ako sa budem cítiť, aj keď už teraz prakticky nemám žiaden zdravotný problém, tie dva týždne by som počkal určite, je to aj tak málo?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14372
Kotlik napísal:Zdravím chlapi. Od utorka som dostal teploty a následne dosť silnú hnačku. V stredu som šiel ku doktorke, tam mi spravila vyšetrenia a dnes mi volali z hygieny, že mám salmonelózu. Sám netuším z čoho to môžem mať, zrejme to ešte aj oni budú skúmať. Ale zrejme je najpravdepodobnejšie, že to mám z vajec, ale vajcia som zvykol jesť tak každý druhý až každý tretí deň, a to som väčšinou praženicu respektíve hemendex, tak zo 6-8 vajec. Ako často jete vajcia vy? Povedali mi, že mám si dávať pozor na to čo jem a chvíľu sa šetriť, takže plánujem tak do cca. 20. februára si dať od všetkého oddych, aj keď neviem ako to prežijem. Mali ste aj vy podobný zdravotný problém? Inak sa aj dosť bojím že počas toho času dosť zoslabnem a už teraz som schudol 4 kilá takže moja predošlá snaha zrejme pôjde doprdele. Neviete mi poradiť niečo, čo by mi trocha tú hmotu počas toho času ochránilo?
Odychuj liec sa a po prelieceni mozes trenovat vaha sa vrati do 2 mesiacov spat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14778
Zdravím chlapi, včera som mal prvý tréning po vynútenom voľne, cca. troch týždňoch. Dal som si päť sérii na benchpress, drep a mŕtvy ťah. Svalovica deň po tréningu katastrofálna, nevládal som a pri drepoch som skoro dušu vypľul, ale čo už, počítal som s tým. Chcel by som sa spýtať, možem začať brať kreatín monohydrát už teraz alebo mám počkať kým sa do toho ako tak dostanem a telo si zvykne?
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14784
Kotlik napísal:Zdravím chlapi, včera som mal prvý tréning po vynútenom voľne, cca. troch týždňoch. Dal som si päť sérii na benchpress, drep a mŕtvy ťah. Svalovica deň po tréningu katastrofálna, nevládal som a pri drepoch som skoro dušu vypľul, ale čo už, počítal som s tým. Chcel by som sa spýtať, možem začať brať kreatín monohydrát už teraz alebo mám počkať kým sa do toho ako tak dostanem a telo si zvykne?
hele, dávej BCAA (tablety nebo tekuté) a hodně pij tekutiny, doporučuji hořký čaj
jinak jestli ses z toho vylízal, na kreatin bych zatim zapoměl (u mnoha uživatelů způsobuje trávící problémy, tak bych to asi zatim moc neriskoval!)
v tréninku začínej postupně, po pauze hned nechoď na maximum, přetrénování je nežádoucí!
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14788
hruskamara napísal:
Kotlik napísal:Zdravím chlapi, včera som mal prvý tréning po vynútenom voľne, cca. troch týždňoch. Dal som si päť sérii na benchpress, drep a mŕtvy ťah. Svalovica deň po tréningu katastrofálna, nevládal som a pri drepoch som skoro dušu vypľul, ale čo už, počítal som s tým. Chcel by som sa spýtať, možem začať brať kreatín monohydrát už teraz alebo mám počkať kým sa do toho ako tak dostanem a telo si zvykne?
hele, dávej BCAA (tablety nebo tekuté) a hodně pij tekutiny, doporučuji hořký čaj
jinak jestli ses z toho vylízal, na kreatin bych zatim zapoměl (u mnoha uživatelů způsobuje trávící problémy, tak bych to asi zatim moc neriskoval!)
v tréninku začínej postupně, po pauze hned nechoď na maximum, přetrénování je nežádoucí!
no tie BCAA budem musieť nejaké kúpiť, pretože nemám doma žiadne, inak sa cítim vcelku v pohode, aj trávenie je OK, ani laktóza ani vajcia mi nerobia problémy, mohol by som teoreticky skúsiť ten kreatín s aminokyselinami či radšej nie? Začal som pozvoľna, ale tri týždne bez záťaže bolo vidno, hlavne na harmstringoch, mám problém sadnúť si :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14797
Kotlik napísal:Zdravím chlapi, včera som mal prvý tréning po vynútenom voľne, cca. troch týždňoch. Dal som si päť sérii na benchpress, drep a mŕtvy ťah. Svalovica deň po tréningu katastrofálna, nevládal som a pri drepoch som skoro dušu vypľul, ale čo už, počítal som s tým. Chcel by som sa spýtať, možem začať brať kreatín monohydrát už teraz alebo mám počkať kým sa do toho ako tak dostanem a telo si zvykne?
Kreatin nehaj este tak a trenuj len po par seriach staci aj po 4 na partiu nech sa otuka.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14811
jestli máš trávení v poho, to poznáš jednoduše, sněz sklenici kyselých okurek (hárd kór je k tomu přidat nějakou tu feferonku) a zapij to litrem kysenýho mlíka a uvidíš..... :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14845
:a11 :a11 :a11 tak pôjdem zatiaľ bez kreatínu, kým sa do toho nedostanem. Dnes som mal druhý tréning a už to bolo lepšie, akurát sa mi znova ozvali kríže. Ďakujem za pomoc
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14941
Kotlik napísal::a11 :a11 :a11 tak pôjdem zatiaľ bez kreatínu, kým sa do toho nedostanem. Dnes som mal druhý tréning a už to bolo lepšie, akurát sa mi znova ozvali kríže. Ďakujem za pomoc
jednoznacne s tym pockaj, tu nemas co stratit. A si to trochu prehnal, nemal si zacinat tak zhurta.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]