Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9573
Čaute :a6 v poslednú dobu sa my stáva že v polovici tréningu sa cítim byť ojedený. :a16 Nechápem posledné jedlo mám hodinu a pol pred tréningom a ked prídem do posilky necítim sa byť ojedený a keď idem preč z posilky to ako keď idem v nedeľu na obed preč od stola. :a11 pri tréningu vipijem približne liter vody. Stáva sa to aj vám alebo neviete čo to je? :a11

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9576
nevim ci som spravne pochopil, myslis "byt prejedeny"? respektive mas pocit ako by si mal plny zaludok? ak ano tak skus pit menej vody. cca pol litra by ti malo stacit pri klasickom treningu. iba ak robis aerobku pri ktorej vela vypotis pi viacej vody.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9579
whoo napísal:nevim ci som spravne pochopil, myslis "byt prejedeny"?
tiez som ten pojem ojedený nepochopil :a11 ale nechcel som byt prvý blbec co sa na to opýtam :a13 reku že počkám , kým ma niekto predbehne :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9582
skúsim piť menej vody :D a hej taký blbý pocit fakt ako ojedený plný na prasknutie ked sa zohýnam po činku tak sa až zhlboka nadýchnem :D ale to len ku koncu :D
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9583
wiktor00 napísal:skúsim piť menej vody :D a hej taký blbý pocit fakt ako ojedený plný na prasknutie ked sa zohýnam po činku tak sa až zhlboka nadýchnem :D ale to len ku koncu :D
podla mna to je normalny stav, ked mas v zaludku este nestravenu potravu, zacnes cvicit, krv sa nahrnie do namahanych svalov, co znamena, ze zaludku sa nedostava tolko kolko potrebuje a prestava pracovat, co sposobuje pocit plnosti az nevolnost
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9587
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:skúsim piť menej vody :D a hej taký blbý pocit fakt ako ojedený plný na prasknutie ked sa zohýnam po činku tak sa až zhlboka nadýchnem :D ale to len ku koncu :D
podla mna to je normalny stav, ked mas v zaludku este nestravenu potravu, zacnes cvicit, krv sa nahrnie do namahanych svalov, co znamena, ze zaludku sa nedostava tolko kolko potrebuje a prestava pracovat, co sposobuje pocit plnosti az nevolnost
takze nic vazne :a11 dakujem za pomoc :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9608
aNs_ napísal:Ja len tak odveci ze sloco OJEDENOST si riadne zabil :a5 :a5
:a11 :a11 :a11 nič iné ma nenapadlo len som chcel vedieť čím to je :a11 :a11
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]