Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Piki999
#21451
Možná špatně hledám ale nenašel jsem zde již vlákno steroidy.eu? Na mail nikdo nereaguje... Peníze asi fuč...

Reklama

Reklama

Od bazy
#21452
Neboj se. Ale urcite zbozi co sis objednal dostanes jako tisic lidi pred tebou.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21456
Piki999 napísal:Možná špatně hledám ale nenašel jsem zde již vlákno steroidy.eu? Na mail nikdo nereaguje... Peníze asi fuč...
V steroidy.eu máš vždy istotu! Ak si si objednal a zaplatil tak čakaj.
Užívateľov profilový obrázok
Od KingSweet
#21492
Dobrý den přátelé.
Měl bych otázku,doufám že mi nějaká osoba odpoví a předem za odpověď děkuji.
Když si na steroidy.eu zašlu balíček do české republiky je to na průser?Vím že na slovensku to zakázané není ale u nás to zakázané je.Mám dodavatele ale ceny jsou vysoké a kvalita taky bych řekl že žádná sláva proto bych to chtěl zkusit tady.Nevím zde je kvalita lepší dle mého názoru to bude stejný protože oficiální už se nějak nevyrábí a firmy už jsou dávno fuč...vše se vyrábí neofic a to co v tom má bejt už zdaleka není...
Díky za odpověd
Užívateľov profilový obrázok
Od shavershian
#21494
Zdravim, chtel bych sa zeptat ohledne stranky steroidy.eu. Udelal jsem obednavku, napsalo mi to "ocakavame platbu na ucet". Po tydnu jim penize prisly, dosel mi mail ze aktualizuji objednavku na "platba prijata" ale od te doby sa nic nedeje. Tak se chci zeptat jestli s tim mate zkusenosti, jestli mi jeste prijde mail ze obednavka byla odeslana postou a nebo zadny mail nedojde a dojde to zrovna postou. Jsem z toho ted nejaky zmateny kdyz se uz par dni nic nedeje... Dekuju predem za odpoved. Ales
Užívateľov profilový obrázok
Od kopy
#21495
minule mi přišlo platba přijata, a pak až rovnou balíček. Ale objednával jsem dvakrát a vzdy bez problémů. Ted mam objednáno po třetí a strach nemam, prostě čekám. :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21497
shavershian napísal:Zdravim, chtel bych sa zeptat ohledne stranky steroidy.eu. Udelal jsem obednavku, napsalo mi to "ocakavame platbu na ucet". Po tydnu jim penize prisly, dosel mi mail ze aktualizuji objednavku na "platba prijata" ale od te doby sa nic nedeje. Tak se chci zeptat jestli s tim mate zkusenosti, jestli mi jeste prijde mail ze obednavka byla odeslana postou a nebo zadny mail nedojde a dojde to zrovna postou. Jsem z toho ted nejaky zmateny kdyz se uz par dni nic nedeje... Dekuju predem za odpoved. Ales
Urcite to dojde.
Užívateľov profilový obrázok
Od KingSweet
#21499
Na poště při přebírání balíčků žádnej problém není?(myslím českou republiku)
Je to zakazané o to mi jde..8-) díky za odpověd
Užívateľov profilový obrázok
Od Piki999
#21504
Jen pro info... Dneska 14dní od odeslání peněz a vůbec žádná komunikace (ani ve SPAMU)...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21508
KingSweet napísal:Na poště při přebírání balíčků žádnej problém není?(myslím českou republiku)
Je to zakazané o to mi jde..8-) díky za odpověd
Na poste problem jedine s dorucovatelmi, lebo nenechavaju listky o ulozeni zasielky v schrankach. Treba sa pre istotu zastavit na poste a opytat sa, ci tam nie je pre Teba zasielka. Aj ked niekedy ani to nepomoze.
Užívateľov profilový obrázok
Od kopy
#21510
FitPotreby.sk napísal:
KingSweet napísal:Na poště při přebírání balíčků žádnej problém není?(myslím českou republiku)
Je to zakazané o to mi jde..8-) díky za odpověd
Na poste problem jedine s dorucovatelmi, lebo nenechavaju listky o ulozeni zasielky v schrankach. Treba sa pre istotu zastavit na poste a opytat sa, ci tam nie je pre Teba zasielka. Aj ked niekedy ani to nepomoze.
přesně tak. přesně to se mi stalo poprvé. už jsem to tu i psal. Bylo víc jak týden po odeslání balíčku a z pošty furt nic. Tak sem se šel zeptat jestli tam pro me neco není, a v tu chvíli nebylo. Až pak znova jsem šel přímo s číslem zásilky.. Tak samozřejmě zásilka tam byla.. a dostal jsem ještě vynadáno, že to je zásilka s ciziny, že to oni nemůžou vedet, to že mají nekde v jiné databázi. :) Takže na poštáky nekdy bacha. :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21513
kopy napísal:
FitPotreby.sk napísal:
KingSweet napísal:Na poště při přebírání balíčků žádnej problém není?(myslím českou republiku)
Je to zakazané o to mi jde..8-) díky za odpověd
Na poste problem jedine s dorucovatelmi, lebo nenechavaju listky o ulozeni zasielky v schrankach. Treba sa pre istotu zastavit na poste a opytat sa, ci tam nie je pre Teba zasielka. Aj ked niekedy ani to nepomoze.
přesně tak. přesně to se mi stalo poprvé. už jsem to tu i psal. Bylo víc jak týden po odeslání balíčku a z pošty furt nic. Tak sem se šel zeptat jestli tam pro me neco není, a v tu chvíli nebylo. Až pak znova jsem šel přímo s číslem zásilky.. Tak samozřejmě zásilka tam byla.. a dostal jsem ještě vynadáno, že to je zásilka s ciziny, že to oni nemůžou vedet, to že mají nekde v jiné databázi. :) Takže na poštáky nekdy bacha. :)
Toto je uplne normalne. Hlavne, ze postovne je vysoke jak hovado. Zaplatis im to a este sa budu k tebe spravat, ze ich obtazujes.
Užívateľov profilový obrázok
Od steves
#21516
KingSweet napísal:Na poště při přebírání balíčků žádnej problém není?(myslím českou republiku)
Je to zakazané o to mi jde..8-) díky za odpověd
pokud si to nebudeš brát po kilech tak problém není
otázkou je, co ti vlastně dojde, já sem po Sustaku a Dece nepribral ani kilo...
Užívateľov profilový obrázok
Od KingSweet
#21518
kvalita už není nikde...:( falza za falzou....nevíš kolik si toho dáš to abys snad počítal 4x tolik.
Užívateľov profilový obrázok
Od steves
#21524
KingSweet napísal:kvalita už není nikde...:( falza za falzou....nevíš kolik si toho dáš to abys snad počítal 4x tolik.
Když je tam 0% steroidu tak 4 * 0% je pořád 0%, větší množství ničeho ti nepomůže.

je to škoda, určitě bych byl stálej zákazník
Užívateľov profilový obrázok
Od KingSweet
#21528
tak já mám kde brát ...a když něco koupím funguje to ale někdy t o je lepší někdy takovej střed
Užívateľov profilový obrázok
Od Mirda.85
#21558
Zkoušel jste někdo tento primobolan od Genesis? Případně jiný Methenolon z těchto stránek? Jde mi to jestli šlape a je tam deklarovaná látká aspoň v nějakém rozumném množství.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21597
Mirda.85 napísal:Zkoušel jste někdo tento primobolan od Genesis? Případně jiný Methenolon z těchto stránek? Jde mi to jestli šlape a je tam deklarovaná látká aspoň v nějakém rozumném množství.
Samozrejme že obsahuje to čo má! Používam látky len zo steroidy.eu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rock
#21687
to Piki999:

chlape, pořád Ti nic nedošlo? A stalo se někomu, že by mu nic nedošlo? Chci si tam objednat za nemalý peníze, tak abych pak nebušil jen hlavou do zdi..díky moc všem! Bodybuildingu zdar! :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od steroidy.eu
#21691
Piki999 napísal:Do dneška bez jakékoliv reakce... Balík nikde, peníze pryč.
Neexistuje že tovar sa zákazníkovi neodošle! Toto môže napísať jedine nereálny zákazník alebo ten kto nečíta obchodné podmienky a nedrží sa ich.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21695
Piki999 napísal:Do dneška bez jakékoliv reakce... Balík nikde, peníze pryč.
daj cislo objednavky a posli mi potvrdenie o odoslani penazi z uctu sukromnou spravou
ak je pravda co pises osobne sa na to pozriem
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]