Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od holocsi75
#13613
zdravim.som po komletnom chirurgickom odstraneni stitnej zlazy.pred operaciou som pravidelne navstevoval posilku a uzival rozne doplnky vyzivy a suplementy podla potreby napr.no-explode atd.oslovil som dvoch lekarov.jeden odmietol uzivanie akychkolvek suplementov,druhy reagoval pozitivne akurat si mam vsimat obsah jodu v pripravkoch.nenasiel by sa niekto,kto by mi mohol este poradit?dakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13624
holocsi75 napísal:zdravim.som po komletnom chirurgickom odstraneni stitnej zlazy.pred operaciou som pravidelne navstevoval posilku a uzival rozne doplnky vyzivy a suplementy podla potreby napr.no-explode atd.oslovil som dvoch lekarov.jeden odmietol uzivanie akychkolvek suplementov,druhy reagoval pozitivne akurat si mam vsimat obsah jodu v pripravkoch.nenasiel by sa niekto,kto by mi mohol este poradit?dakujem
Sleduj len ten jod normalne uzivaj suplementy.
#13753
holocsi75 napísal:zdravim.som po komletnom chirurgickom odstraneni stitnej zlazy.pred operaciou som pravidelne navstevoval posilku a uzival rozne doplnky vyzivy a suplementy podla potreby napr.no-explode atd.oslovil som dvoch lekarov.jeden odmietol uzivanie akychkolvek suplementov,druhy reagoval pozitivne akurat si mam vsimat obsah jodu v pripravkoch.nenasiel by sa niekto,kto by mi mohol este poradit?dakujem
ja sa tiez priklanam k tej druhej verzii, sledovat jod v jednotlivych veciach, inak by som si starosti prehnane nerobil, ten druhy lekar, ktory to odmietol, nech zdovodni, ze preco? lebo to by si potom nemohol ani nic jest
Užívateľov profilový obrázok
Od holocsi75
#13815
FitPotreby.sk napísal:
holocsi75 napísal:zdravim.som po komletnom chirurgickom odstraneni stitnej zlazy.pred operaciou som pravidelne navstevoval posilku a uzival rozne doplnky vyzivy a suplementy podla potreby napr.no-explode atd.oslovil som dvoch lekarov.jeden odmietol uzivanie akychkolvek suplementov,druhy reagoval pozitivne akurat si mam vsimat obsah jodu v pripravkoch.nenasiel by sa niekto,kto by mi mohol este poradit?dakujem
ja sa tiez priklanam k tej druhej verzii, sledovat jod v jednotlivych veciach, inak by som si starosti prehnane nerobil, ten druhy lekar, ktory to odmietol, nech zdovodni, ze preco? lebo to by si potom nemohol ani nic jest
Tak dakujem zatial.Asi pojdem do starych kolaji..
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13816
holocsi75 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
holocsi75 napísal:zdravim.som po komletnom chirurgickom odstraneni stitnej zlazy.pred operaciou som pravidelne navstevoval posilku a uzival rozne doplnky vyzivy a suplementy podla potreby napr.no-explode atd.oslovil som dvoch lekarov.jeden odmietol uzivanie akychkolvek suplementov,druhy reagoval pozitivne akurat si mam vsimat obsah jodu v pripravkoch.nenasiel by sa niekto,kto by mi mohol este poradit?dakujem
ja sa tiez priklanam k tej druhej verzii, sledovat jod v jednotlivych veciach, inak by som si starosti prehnane nerobil, ten druhy lekar, ktory to odmietol, nech zdovodni, ze preco? lebo to by si potom nemohol ani nic jest
Tak dakujem zatial.Asi pojdem do starych kolaji..
Kludne ak budes mat aj ine otazky tak poradime. Ja mam priatelku z problemom stitnej zlazy takze to mam v priamom prenose uz som skusal na nej aj dietu a rozne stravovacie navyk vratane treninu takze som si isty vo vsetkom co pisem moje rady v celom fore su na zaklade praxi a nie teorie a v tom je velky rozdiel. Aj clovek zo stitnou ci uz znizenou alebo zvysenou moze zit plnohodnotne a formovat postavu podla toho co chce dosiahnut.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]