Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12433
vlastomenn napísal:
whoo napísal:staci ako prevencia nejaka nivea alebo indulona? Koza sa tym premaze tak by to mohlo stacit nie? som si pred par dnami vsimol zacervenanie na bicepse tak som nevedel ci to je skrabanec alebo zacinajuce strie no vobec to nemyzne tak zacnem mazat radsej. male strie mam v podpazusi na oboch rukach to mi nevadi, ale na bicepsoch to nechcem mat.
Tomu sa nikdy nevyhnes zbytocne sa stym zatazovat.
myslis, ze ani prevencne "premazavanie" raz za den + nejaky vitamin E tomu nezabrania? nasiel som doma nejaky hydratacny krem na pokozku tak to bude mazat chvilu malo by to pomoct podla mna.

Reklama

Reklama

#13245
Gordonisk napísal:ja mam na riti taka 2 male pasiky a to som len minule zabadal , ale je to uz take vyblednute asi to tam bude dlsie :a25 ale fotku toho racej nebudem davat :a36
fotku nam sem rozhodne nedavaj :a11
ale plasticka chirurgia to vie odstranit laserom, asi
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13646
Thraxuz napísal:Mne sa tiež začali robyť strie na bicakoch kks som z toho zufali :(
Tak prestan trenovat a ostan doma a nebudes ich mat. Mozes si vybrat. Chlapi prosim vas nebudte zakomplexovany a zozensteli je to trapne.
#13750
Thraxuz napísal:Mne sa tiež začali robyť strie na bicakoch kks som z toho zufali :(
strie na bicakoch? to znamena, ze si dobre musel nabrat, to je pozitivna vec, natieraj si to nejakym kremom aby bola pokozka pruznejsia a pokracuj dalej :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15347
androvicmato napísal:Ja mam 15 rokou. Tie svine sa mi začali robiť na ramenách :a3 :a17 a ako fatálne ma to sere. Lebo jaksika neuvedomoval som si že niejake cviky robim na ramena :) .
Strie sa robia pri rychlom naberani sval hmoty alebo pri rychlom priberani cize obezite a strie maju rovnako tehotne zeny. Tu mas jednoduchu odpoved.
#15391
androvicmato napísal:Ja mam 15 rokou. Tie svine sa mi začali robiť na ramenách :a3 :a17 a ako fatálne ma to sere. Lebo jaksika neuvedomoval som si že niejake cviky robim na ramena :) .
bud si velmi rychlo zvacsil objem, rychlejsie ako sa koza stihla natiahnut a prisposobit, alebo mas potom nizku pruznost pokozky, ona jednoducho praska a v tych miestach sa robia tie jazvy, navstivit odbornika, natierat mastou proti striam, pouzivaju to bezne tehotne zeny
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#17786
Čo sa mňa týka, chvíľu by mi trvalo, kým by som ich všetky spočítal :a15 Mám ich na bruchu, bokoch, taktiež zdobia moje nohy (lýtka a kolená), pazuchy a bicáky (nikdy som nebol žiadny model a tiež som jedno obdobie dosť rýchlo podrástol). Drvivá väčšina mi už však vybledla a nie je ich tak vidno. Súhlasím s Leitonom, strie sú pamiatkou na tvrdú prácu... Mne vždy pripomenú, aký som kedysi bol a neraz ma aj povzbudili.

Neviem, čo je na tom pravdy, ale počul som, že pomáha želatína (nenatierať, ale jesť :a15 ). Ako som tak teraz po tom pátral, našiel som jedne tabletky (Čistý hydrolyzát želatíny) kde sa uvádza, že "pôsobí proti vzniku celulitídy a strií" tak snáď to nebudú iba reči...

edit: tým, že pomáha som myslel to, že pomáha zblednúť, nie že to zanikne :)
Naposledy upravil/-a Tazzman v 18 Júl 2012, 13:00, upravené celkom 1 krát.
#17790
Na strie nieje ziadny recept ... to je proste tak ... koza nemoze byt taka elasticka aby vydrzala take natiahnutie :) mozes sa natierat kdejakymi kremami aj neviem cim ale aj tak sa ti spravia... ja strie neberiem ako poskodenie krasy ale ako pokrok za ktorym vidim nejaky ten cas driny ... myslim z eje uplne zbytocne to riesit strie sa ti budu robit pokial chces naberat svalovu hmotu a ak nie nech sa paci treba sa vydat na drahu anorexia :D ale sice aj vtedy sa ti mozu spravit :D z toho vyplyva KASLITE NA STRIE A PORIADNE MAKAJTE !!!
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#17856
papagiorgo napísal:
spinki222 napísal:ja mám strie na bicepsoch ramenách bruchu aj na chrbte z bloku :a24 :a24
daj fotky nech aj ostatní vidia ako to vyzera

dám len momentálne nemám foták ked mi príde z opravy dám :a17 :a24 :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19399
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Co to ma so striamy? Tak si nemal trenovat, zeny nech nerodia a obezny nech sa neprezieraju. To si chcel pocut? Co ti mam na to napisat? Zalozil si novu temu a mas tu temu na to zalozenu. Precitaj si prispevky vsetky co sa tu nachadzaju. Precitaj si aj toto: blog.php?action=view&article_id=72
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19414
silvo napísal:
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Co to ma so striamy? Tak si nemal trenovat, zeny nech nerodia a obezny nech sa neprezieraju. To si chcel pocut? Co ti mam na to napisat? Zalozil si novu temu a mas tu temu na to zalozenu. Precitaj si prispevky vsetky co sa tu nachadzaju. Precitaj si aj toto: blog.php?action=view&article_id=72
Mozes mi povedat co maju strie s prezieranim sa ??? ja sa neprezieram a jak som zacinal zdvihat velke vahy sa mi tez urobili strie tak ja neviem preco seci trepu ze to je s prezierania sa alebo s toho ze nekto pribere tuk ked sa tuk pribere strie sa nerobia to sa robi ked ti pod kozou neco extremne rychlo vyrastie a koza sa nestiha prisposobovat a ak si myslis ze trepem blbosti oprav ma :a8 :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19418
risofk napísal:
silvo napísal:
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Co to ma so striamy? Tak si nemal trenovat, zeny nech nerodia a obezny nech sa neprezieraju. To si chcel pocut? Co ti mam na to napisat? Zalozil si novu temu a mas tu temu na to zalozenu. Precitaj si prispevky vsetky co sa tu nachadzaju. Precitaj si aj toto: blog.php?action=view&article_id=72
Mozes mi povedat co maju strie s prezieranim sa ??? ja sa neprezieram a jak som zacinal zdvihat velke vahy sa mi tez urobili strie tak ja neviem preco seci trepu ze to je s prezierania sa alebo s toho ze nekto pribere tuk ked sa tuk pribere strie sa nerobia to sa robi ked ti pod kozou neco extremne rychlo vyrastie a koza sa nestiha prisposobovat a ak si myslis ze trepem blbosti oprav ma :a8 :a2
Zrejme nevies o striach ani ň. To co som napisal som napisal presne. Takze podla teba maju strie iba jedinci co trenuju s cinkami ano? Zas si nedas povedat a zahambujes sa tu.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19421
risofk napísal:
silvo napísal:
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Co to ma so striamy? Tak si nemal trenovat, zeny nech nerodia a obezny nech sa neprezieraju. To si chcel pocut? Co ti mam na to napisat? Zalozil si novu temu a mas tu temu na to zalozenu. Precitaj si prispevky vsetky co sa tu nachadzaju. Precitaj si aj toto: blog.php?action=view&article_id=72
Mozes mi povedat co maju strie s prezieranim sa ??? ja sa neprezieram a jak som zacinal zdvihat velke vahy sa mi tez urobili strie tak ja neviem preco seci trepu ze to je s prezierania sa alebo s toho ze nekto pribere tuk ked sa tuk pribere strie sa nerobia to sa robi ked ti pod kozou neco extremne rychlo vyrastie a koza sa nestiha prisposobovat a ak si myslis ze trepem blbosti oprav ma :a8 :a2

precitaj si prvý prispevok v tejto teme alebo toto : blog.php?action=view&article_id=72

a budes mudrejsi kedy a ako vznikaju
#19422
vzdyt je to tak jednoduchy - prezirani se, narust objemu diky cviceni - natazena kuze, nestaci se roztahovat, popraska = strie. nejde vratit, nikdy se toho uz nezbavis, akorat to jde vyblednout atd. ze to nebude na prvni pohled videt.

mazani se kremy atd., muze do urcite miry pomoci jako prevence jeste pred vznikem strii, jak ale uz vznikne, zbavit se ji nejde.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19424
papagiorgo napísal:
risofk napísal:
silvo napísal:
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Co to ma so striamy? Tak si nemal trenovat, zeny nech nerodia a obezny nech sa neprezieraju. To si chcel pocut? Co ti mam na to napisat? Zalozil si novu temu a mas tu temu na to zalozenu. Precitaj si prispevky vsetky co sa tu nachadzaju. Precitaj si aj toto: blog.php?action=view&article_id=72
Mozes mi povedat co maju strie s prezieranim sa ??? ja sa neprezieram a jak som zacinal zdvihat velke vahy sa mi tez urobili strie tak ja neviem preco seci trepu ze to je s prezierania sa alebo s toho ze nekto pribere tuk ked sa tuk pribere strie sa nerobia to sa robi ked ti pod kozou neco extremne rychlo vyrastie a koza sa nestiha prisposobovat a ak si myslis ze trepem blbosti oprav ma :a8 :a2

precitaj si prvý prispevok v tejto teme alebo toto : blog.php?action=view&article_id=72

a budes mudrejsi kedy a ako vznikaju
ň
ja som to cital tu ked som zacinal http://strie.eu/ a je to tam dost dobre opisane v malom texte netreba litanie
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]