Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2825
Ja si zatial davam pozor nemal som uraz, no zazil som ked sa to stalo mojmu kamaratovi a urcite to nieje nic prijemne spadol mu kotuc na nohu a mal pomliazdeninu palca dost to sakra bolelo :) no aspon on to hovoril :) ja som to necitil :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4025
papagiorgo napísal:mne sa raz zasypali kotuce a rovno na papulu :a7 to tiez nobola moc velka sranda
ako na papulu to pricom??
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4027
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:mne sa raz zasypali kotuce a rovno na papulu :a7 to tiez nobola moc velka sranda
ako na papulu to pricom??
:a63
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4032
aNs_ napísal:ahaaa no bench press ma mohol napadnut xD a kolko ti to drislo??
50-ka sa mi uhla , ale bola tam 15 a 10 a tie ma trafili fest presne
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4041
GULASH700 napísal:to mohol byt nepríjemný zážitok...
ako vidis boss si nato spomina s usmevom :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5159
no idem sa aj ja pochvíliť , zatiaľ jediný úraz súvisiaci s cvičením bolo vykĺbené rameno... pri tlakoch za hlavu , druhá séria (zahrievacia) 70kg 10x , skladám činku , malá nepozornosť a už som bol smutný skoro dva mesiace , bez posilky...ale rameno sa zahojilo , pomaly som to rozcvičil a idem ďalej :) aj keď s tréningu ramien mám "rešpekt" a cvičím už len tlak pred hlavu , čo je pomerne bezpečnejšie
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#7905
ja by som sa chcel spýtať či neviete poradiť čo s boleťou v zápestiach pri cvičení na bicák s epčkou? či by podľa vás mohla pomôcť kľbová výživa alebo bandáže? alebo čo? :)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7912
presne tie iste problemy mam teraz aj ja :( pri bicaku boli prave zapestie a mne na to nic nepomohlo. bral som klbovu vyzivu a kremoval som to konskou mastou a nic. tak som prestal cvicit s ezetkou a davam iba jednorucky kladivovym uchopom + kladky. ine na bicak nedavam a trochato prechadza. o tyzden-dva to skusim pomali rozbehat znova s ezetkou.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7914
a predlaktie ste skusali cvicit ? ... mna ked boleli zapestia tak som zacal cvicit predlaktie docela cez bolest ale zosilnelo a prestalo boliet....
Od milankos512
#7918
whoo napísal:ja predlaktie cvicim, ale nie vela :a18 tak raz za dva tyzdne :(
cviš ho aspon 3 krát do týždňa inak moc neporastie
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#7919
no mám jeden dva cviky ktoré robím na predlaktie...ale tak skúsim viac cvičiť to predlaktie a uvidím či to pomôže...
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]