Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5056
aNs_ napísal:aha takze si nato siel pekne s rozumom :)
to kvôli bráchovi :) inak by som sa tiež hnal hneď za váhami ... on mi nedovolil ísť veľké váhy za čo mu aj veľmi ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5160
takže moje rekordy , nieje to nič moc , cvičím sám , tak neskúšam maximálky , ale aspoň nejaký výcuc najväčších váh aké som dával v sérii: bench press 112kg 6x , mŕtvola 150kg 6x (už necvičím MT kôli mojej výške a bolesti chrbátu) , drep 150kg 6x ... všetko je to z tréningu , bez bandáží , dresov a s voľnou váhou :)
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5343
Bench Press: 37 kg
Mŕtvy ťah: necvičím :a16
Drep: necvičím :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5376
iNv1s napísal:dido pekne...
baterka poznam chalanov co nedaju ami tvoj bench :D,alebo maju podobny :D

Ale majú tak pod 13 rokov :a11 Či? Haha
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5384
baterka napísal:
iNv1s napísal:dido pekne...
baterka poznam chalanov co nedaju ami tvoj bench :D,alebo maju podobny :D

Ale majú tak pod 13 rokov :a11 Či? Haha
kamos ma 17 iN mysli asi jeho a nwm ci by dal tvoj bench asi tazko xDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5402
aNs_ napísal: kamos ma 17 iN mysli asi jeho a nwm ci by dal tvoj bench asi tazko xDDD

Síce som nepochopila časti vety "iN mysli asi jeho", ale ten koniec sa mi "velice lúbi" :a11
Naposledy upravil/-a baterka v 14 Júl 2010, 16:05, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5405
baterka napísal:
aNs_ napísal: kamos ma 17 iN mysli asi jeho a nwm ci by dal tvoj bench asi tazko xDDD

Síce som nepochopila časti vety "iN mysli asi jeho", ale ten koniec sa mi "velice lúbi" :a11
asi Inviis mysli toho co ja ze by nedal ten tlak ... uz chapes tomu zaciatku?:DD ci est enejak inak vysvetlit ?:D
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5406
aNs_ napísal:asi Inviis mysli toho co ja ze by nedal ten tlak ... uz chapes tomu zaciatku?:DD ci est enejak inak vysvetlit ?:D
Už rozumiem :a16 Ale mal bi si sa naučiť používať čiarky, aspoň tam, kde ich fakt nutne treba (ako napríklad tu, pri zloženej vete) :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5408
baterka napísal:
aNs_ napísal:asi Inviis mysli toho co ja ze by nedal ten tlak ... uz chapes tomu zaciatku?:DD ci est enejak inak vysvetlit ?:D
Už rozumiem :a16 Ale mal bi si sa naučiť používať čiarky, aspoň tam, kde ich fakt nutne treba (ako napríklad tu, pri zloženej vete) :a11
to odomna nechci ja som v tomto nikdy nevinikal... ja som ra dze ako tak ovladam pravopis xD... a nie to priamu rec a take blbosti :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5410
aNs_ napísal:to odomna nechci ja som v tomto nikdy nevinikal... ja som ra dze ako tak ovladam pravopis xD... a nie to priamu rec a take blbosti :a6
Tak aspoň sa pokúsiť napísať to zrozumiteľne :a5 Ale dobre, už sa chápeme.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5411
baterka napísal:
aNs_ napísal:to odomna nechci ja som v tomto nikdy nevinikal... ja som ra dze ako tak ovladam pravopis xD... a nie to priamu rec a take blbosti :a6
Tak aspoň sa pokúsiť napísať to zrozumiteľne :a5 Ale dobre, už sa chápeme.
ty si strasne narocna xDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5413
aNs_ napísal: ty si strasne narocna xDDD
Preto, že chcem vedieťm o čom čítam? :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5418
baterka napísal:
aNs_ napísal: ty si strasne narocna xDDD
Preto, že chcem vedieťm o čom čítam? :a25
vyzadujes odomna velmi vela narocnych veci xD (ciearky) :a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5419
aNs_ napísal: vyzadujes odomna velmi vela narocnych veci xD (ciearky) :a5 :a5
:a24 Ja si len chcem ušetriť klávesnicu. Musím toľko klopať do nej, aby som Ti napísala ešte ďalšiu správu, aby si mi vysvetlil, čo si vlastne chcel :a11 A ešte aj Tvoju chcem šetriť. Keby si jednu vetu napísal poriadne, tak nemusíš písať 1300 vysvetľovacích správ :a15 ...Jáj, či ty chceš predbehnúť Papagiorgo-a v príspevkoch? :a5
Naposledy upravil/-a baterka v 14 Júl 2010, 16:07, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5420
baterka napísal:
aNs_ napísal: vyzadujes odomna velmi vela narocnych veci xD (ciearky) :a5 :a5
:a24 Ja si len chcem ušetriť klávesnicu. Musím toľko klopať do nej, aby som Ti napísala ešte ďalšiu správu, aby si mi vysvetlil, čo si vlastne chcel :a11 A ešte aj Tvoju chcem šetriť. Keby si jednu vetu napísal poriadne, tak nemusíš písať 1300 vysvetľovacích správ :a15 ...Jáj, či ty chceš predbehnúť Papagiorgo-a v príspevkoch? :a5
tak to som povedal z epredbehnem nasho bossa DxD aj ked je to asi nemozne ale z apokus to stoji ani to by som nepovedal ze budem jedina tlchuba na fore xD:...a moja klavesnica ma uz odzite xDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5421
aNs_ napísal: tak to som povedal z epredbehnem nasho bossa DxD aj ked je to asi nemozne ale z apokus to stoji ani to by som nepovedal ze budem jedina tlchuba na fore xD:...a moja klavesnica ma uz odzite xDDD
OK, tak Tvoja sa môže zničiť, ale moju chcem pošetriť :a40 Tak sa vyjadruj zreteľne a jasne :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5433
aNs_ napísal: sme to do... xD ale uz iba k teme :)
Takže koniec našej debaty k tomuto. :a8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]