Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od frabato
#17899
Zdravím,
S kamarádem sme probírali takové dilema, na téma steroidy a vliv na růst vousů.
Většina steroidů, pokuď se nepletu, snižuje přirozenou hladinu TST a nahrazuje jí derivátama TST.
Člověk by tedy řekl, že to bude mít negativní vliv, na růst vousů.
Nicméně je známo, že lidi, s velkým množstvím TST maj většinou řidší vlasy ale husté vousy...
Že to funguje přesně naopak, řídnutí vlasů ale zvýšení růstu vousů.

Jak je to tedy s AS, jeden z vedlejších učinků může bejt řídnutí vlasů, takže by logicky mohl bejt vedlejší učinek i na posílení hustoty vousů, který krom svalů patří k projevum mužského pohlaví.

Dokázal by mi to někdo osvětlit?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#17900
frabato napísal:Zdravím,
S kamarádem sme probírali takové dilema, na téma steroidy a vliv na růst vousů.
Většina steroidů, pokuď se nepletu, snižuje přirozenou hladinu TST a nahrazuje jí derivátama TST.
Člověk by tedy řekl, že to bude mít negativní vliv, na růst vousů.
Nicméně je známo, že lidi, s velkým množstvím TST maj většinou řidší vlasy ale husté vousy...
Že to funguje přesně naopak, řídnutí vlasů ale zvýšení růstu vousů.

Jak je to tedy s AS, jeden z vedlejších učinků může bejt řídnutí vlasů, takže by logicky mohl bejt vedlejší učinek i na posílení hustoty vousů, který krom svalů patří k projevum mužského pohlaví.

Dokázal by mi to někdo osvětlit?
mat tak tvoje problemy :a11 pravdupovediac s takouto otazkou som sa este nikde nestretol :a11 takze sa neviem ani vyjadriť :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od frabato
#17903
mě to zajímá spíš na rozepření našeho sporu...steroidy neberu, tak se mě to netýká
Vliv steroidů na vlasy vim, ale na vousy by mě to zajímalo víc, paradoxně na TST reagujou uplně jinak jak vlasy
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17912
frabato napísal:Zdravím,
S kamarádem sme probírali takové dilema, na téma steroidy a vliv na růst vousů.
Většina steroidů, pokuď se nepletu, snižuje přirozenou hladinu TST a nahrazuje jí derivátama TST.
Člověk by tedy řekl, že to bude mít negativní vliv, na růst vousů.
Nicméně je známo, že lidi, s velkým množstvím TST maj většinou řidší vlasy ale husté vousy...
Že to funguje přesně naopak, řídnutí vlasů ale zvýšení růstu vousů.

Jak je to tedy s AS, jeden z vedlejších učinků může bejt řídnutí vlasů, takže by logicky mohl bejt vedlejší učinek i na posílení hustoty vousů, který krom svalů patří k projevum mužského pohlaví.

Dokázal by mi to někdo osvětlit?
Vsetko ti ovplyvni genetika je to primityvna jednoducha vec. Ci uz budes plesaty ci chlpaty to uz mas geneticky dane! Steroidmi mozes nieco urychlit ale nemusis.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17959
frabato napísal:mě to zajímá spíš na rozepření našeho sporu...steroidy neberu, tak se mě to netýká
Vliv steroidů na vlasy vim, ale na vousy by mě to zajímalo víc, paradoxně na TST reagujou uplně jinak jak vlasy
:a11 dobra tema
geneticka predispozicia, testosteron sa na tomto jave podiela len velmi malo, mnoho krat som sa stretol s tymto tvrdenim, ze plesaty muzi maju vacsi sexualny apetit, absolutna blbost, jeden je plesaty, druhy ma haro jak brano mojsej, a maju rovnaky sexualny apetit primerane svojmu veku

testosteron moze a urcite ovplyvnuje najme zenske pohlavie, priscom sa u nich zacinaju pri dlhom uzivani objavovat muzske crty, k comu patri aj neprirodzene ochlpenie urcitych casti tela.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]