Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#7334
výsledky :
MR.OLYMPIA


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok


Obrázok
Obrázok


Obrázok


Obrázok

202 SHOWNDOWN
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok
ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázokObrázok
MS.OLYMPIA
  • 1. Iris Kyle $28,000
  • 2. Yaxeni Oriquen $14,000
  • 3. Debi Laszewski $8,000
  • 4. Sheila Bleck $5,000
  • 5. Dayana Cadeau $3,000
  • 6. Heather Foster $2,000
OLYMPIA FITNESS
  • 1. Adela Garcia
  • 2. Tanji Johnson
  • 3. Trish Warren
  • 4. Myriam Capes
  • 5. Oksana Grishina
  • 6. Bethany Wagner
OLYMPIA BIKINI
  • 1. Sonia Gonzales
  • 2. Nathalia Melo
  • 3. Nicole Nagrani
  • 4. Jamie Baird
  • 5. Amanda Latona
  • 6. Alison Rosen
OLYMPIA FIGURE
  • 1. Erin Stern
  • 2. Nicole Wilkins
  • 3. Heather Mae French
  • 4. Kristal Richardson
  • 5. Felicia Romero
  • 6. Alicia Harris

Reklama

Reklama

#7339
aNs_ napísal: ale za tuto temu ta chvalim super papa...
robil som tento prispevok 2 dni :a11 vyse 1000 fotiek ponahravat , porobit odkazy do grafiky , milion bbcodov :a11 v zivote vac sa nepustim do takehoto prispevku :a11

a k teme :a11 po dokladnom porovnani fotiek som usudil , ze kai naozaj mohol byt vyssie , formu na to mal . v kazdom pripade moj nazor je taký , ze prvých 5-6 miest v profi bolouplne vyrovnaných , a kai mal byt medzi nimi .

v 202-ke ma strasne prekvapilo posledne miesto gee darryla , urcite je vo svojej zivotnej forme , ved fotky tomu nasvedcuju , ze mal byt minimalne na urovni jara horvatha . ale olympia nieje o forme , to je bizniz reklamných partnerov /moj nazor :a11 / urcite tu bolo viac nespravnyh poradi , ale tomu sa na olympii nikdo nevyhne ... vzdy to tak bolo aj bude :a25
#7341
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal: ale za tuto temu ta chvalim super papa...
. ale olympia nieje o forme , to je bizniz reklamných partnerov /moj nazor :a11 / urcite tu bolo viac nespravnyh poradi , ale tomu sa na olympii nikdo nevyhne ... vzdy to tak bolo aj bude :a25
plne suhlasim a to ma sklamalo najviac green ma perfektnu postavu a ako ked niekto povie ze ma otrasne brucho tak asi zabudli kto 8x vyhral olympiu a to jeho brucho vyzera este horsie..
#7346
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal: kto 8x vyhral olympiu a to jeho brucho vyzera este horsie..
u colemana to brucho nieco otrasne , na tom sa zhoduju viacerí odborníci :a11
a predsa niekolko nasobny mr.olympia
ono to tak býva na olympii , je to jeho "éra" odide coleman , nastupi zase niekolkonasobný "král " :a29
#7402
bohužiaľ to je tak ako ste už písali chalani ...mňa tohtoročná olympia tak tiež sklamala ...podalmňa mal byť prvý jednoznačne Phil Heat a Kai Greeny to sa ani nevyjadrujem ...vobec nechápem ako ho mohli dať až na 7. priečku ..ako fakt tím ukázali jednoznačne že táto suťaž nieje o tom akú ma človek formu ale akého má sponzora atď ...proste kto im najviac hodí prachov do vrecka a to je všetko nášho Jara som tipoval aspoň minimálne o 1 priečku vyžšie ...ale tak čouž skončil ako skončil aj to je super umiestnenie ....
#7512
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:a co tak dat pod meno kai greene greeneho ? :a5
a kto tam je ? santa klaus ? :a11
nwm ako tebe ... ale ja pod 7 miesto kde je napisane kai greene tak tam greeneho nemam ... nwm kto je ten kulturista ale greene to nieje nerob zomna blbca
a kuva mas pravdu :a11 cela galeria je nachuja :a25 nevim kuva ako sa mi to podarilo :a11 zajtra zamenim :a11
#7515
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:a co tak dat pod meno kai greene greeneho ? :a5
a kto tam je ? santa klaus ? :a11
nwm ako tebe ... ale ja pod 7 miesto kde je napisane kai greene tak tam greeneho nemam ... nwm kto je ten kulturista ale greene to nieje nerob zomna blbca
a kuva mas pravdu :a11 cela galeria je nachuja :a25 nevim kuva ako sa mi to podarilo :a11 zajtra zamenim :a11
no ... dakuje za opravu mojho favorita :a2
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]