Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7522
Nazdar vsetci. Takze na zaciatok, zacal som cvicit nedavno (2 mesiace cca) takze sa tu budem skor vypytovat ako odpovedat :) cvicit som zacal hlavne kvoli tomu ze doteraz mi rastol iba jeden sval, a to ten "pivny" :a24 , ale cvicim z vlastnej iniciativy tak dufam ze neprestanem. zatial nemam ziadne osobne rekordy a vahy ktore zdviham su zatial slabe. Neskor sa snad zlepsim ked namixujem aj nejake koktejly :)

btw: uz ked pisem tak dam hned aj prvu otazku: mam dost problemov s klbmy pri niektorych cvikoch (ramenne klby a zapastia hlavne) mozete poradit co je na to najlepsie? teraz som si kupil Artrox cabs od vitalmax-u, ale kamarat mi radil Colagen liquid 1000ml. je nieco este lepsie?
zatial diky
Whoo

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7523
tak v prvom rade VITAJ u nás

čo sa týka kĺbových problémov tak to dobre poznám - nepodceňuj kvalitnú rozcvičku zahrievacie série a klbovú výživu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7524
vitaj u nas , verim ze aj vdaka tomuto foru budes iba napredovat :a35

:a197
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7525
samozrejme rozcvicku (uz) nepodcenujem, vzdy si dam aspon zopar zahrievaciek + strecing, ale aj tak su problemy. no snad pomoze aspon ten artrox. najviac ma stve to zapastie pretoze nemozem poriadne odcvicit biceps, ktory by som potreboval najviac rozbehnut pretoze ho mam zial bohu velmi slaby aj ked obvod mam 39,5 :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7526
whoo napísal:samozrejme rozcvicku (uz) nepodcenujem, vzdy si dam aspon zopar zahrievaciek + strecing, ale aj tak su problemy. no snad pomoze aspon ten artrox. najviac ma stve to zapastie pretoze nemozem poriadne odcvicit biceps, ktory by som potreboval najviac rozbehnut pretoze ho mam zial bohu velmi slaby aj ked obvod mam 39,5 :a17
vsetko sa zlepsi , za dva mesiace nemozes cakat ziadne zazraky :a21
Od milankos512
#7527
Vitaj Whoo zavítal si na správne fórum ako hovorí môj učiteľ odborných predmetov ..."tu sa môžte uštudovať k smrti" tak len čítaj študuj pýtaj sa všetci ti radi poradíme :a22 :a22 ....a k tím kĺbom ..ja mám tiež problémi občas s kĺbami teda no nieže by ma boleli ale rachocem ako starý voz :a11 takže klbovku nepodceňuj je to fakt skvelá vec ktorá by nemala chýbať v tvojom suplementovom jedálničku :a21
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]