Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#11671
Zdravim pani :) Tak volam sa Martin mam 21rokov, cvicim (dnes je to 2rokyˇ) :) Na toto forum som sa dostal cez uzivatela Vlastomen :ˇ) ,ktory ma sem odkazal zaco mu dakujem :) dost veci som si precital :) . Ale ak tu najdem spravnu sekciu zalozim si topic a budem potrebovat v niecom poradit :)

PS:Vlastomen dakujem a nech sa vam dari :) :a28

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11672
Y0G1 napísal:Zdravim pani :) Tak volam sa Martin mam 21rokov, cvicim (dnes je to 2rokyˇ) :) Na toto forum som sa dostal cez uzivatela Vlastomen :ˇ) ,ktory ma sem odkazal zaco mu dakujem :) dost veci som si precital :) . Ale ak tu najdem spravnu sekciu zalozim si topic a budem potrebovat v niecom poradit :)

PS:Vlastomen dakujem a nech sa vam dari :) :a28
kludne sa pýtaj vsetko co budes potrebovať ...

:a198
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11676
Y0G1 napísal:Zdravim pani :) Tak volam sa Martin mam 21rokov, cvicim (dnes je to 2rokyˇ) :) Na toto forum som sa dostal cez uzivatela Vlastomen :ˇ) ,ktory ma sem odkazal zaco mu dakujem :) dost veci som si precital :) . Ale ak tu najdem spravnu sekciu zalozim si topic a budem potrebovat v niecom poradit :)

PS:Vlastomen dakujem a nech sa vam dari :) :a28
Takze vitaj vo vsetkom ti pomozeme cit sa tu ako doma. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#11708
prosim vas neplanujete tu dat nieco ako poradna alebo nieco na ten sposob? neviem ci som slepy ale nevidim to a neviem kam pisat dane prispevky o radu . Zeby aj sem? :a23
Od milankos512
#11710
Y0G1 napísal:prosim vas neplanujete tu dat nieco ako poradna alebo nieco na ten sposob? neviem ci som slepy ale nevidim to a neviem kam pisat dane prispevky o radu . Zeby aj sem? :a23
musíš sa pýtať v konkrétnej téme ...ak ťa zajíma niečo o doplnkoch tak to adresuj tam svoje otázky ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11711
Y0G1 napísal:prosim vas neplanujete tu dat nieco ako poradna alebo nieco na ten sposob? neviem ci som slepy ale nevidim to a neviem kam pisat dane prispevky o radu . Zeby aj sem? :a23
neviem ci som ta spravne pochopil, snad ano. ak mas otazku napriklad o steroidoch pis sem: http://bodybuilding-forum.sk/viewforum.php?f=36
ak o cvikoch tak sem: http://bodybuilding-forum.sk/viewforum.php?f=20
a tak dalej...
myslim, ze vzdy tu najdes temu pribuznu svojej otazke kde sa mozes pytat (teda ak sa otazka tyka kulturistiky), a ak nie tak si mozes zalozit novu temu v prisluchajucej sekcii.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]