Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#7092
skuste popisat ake ste mali zranenia a ako ste sa z nich dostali...ja som zatial ziadne vaznejsie nemal a dufam ze tak skoro nebudem mat

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7094
tak take zranenia vaznejsie to boli zlomene rebra ... a dostal som sa z toho celkom dobre ani som to nejak nepocitoval iba pri dychani no rpi hlbokom nadychu to dost bolelo a pri zohynani ale nebola to nejaka velka bolest vylizal som sa z toho :) a moje aktualne zranenie je zlomene 2 kosti v zapesti a potrhane väzivo ... a z toho sa budem dostavat asi velmi dlho je to bolestive ...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7102
aNs_ napísal: a moje aktualne zranenie je zlomene 2 kosti v zapesti a potrhane väzivo ... a z toho sa budem dostavat asi velmi dlho je to bolestive ...
nevim ci iba ja ale este furt nevim ako si k nemu prisiel :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7105
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal: a moje aktualne zranenie je zlomene 2 kosti v zapesti a potrhane väzivo ... a z toho sa budem dostavat asi velmi dlho je to bolestive ...
nevim ci iba ja ale este furt nevim ako si k nemu prisiel :a11
tak podrobne a nesmejte sa :a14
Tak jedneho pekneho dna som siel s kamosom hrat tenis na jeho firmu tam maju taky velky pozemok beton tak ze sa ideme zahrat :) ... no a ako hrame tak som vystrelil lopticku na strechu vedla a hned hrdina musim ist prenu a pritom sme este 3 mali... no a tam boli take tie umele kontajnere a oni maju koliecka :D a ja som nan stupil a som sa pozrel kde je isiel som dole no ale potom som sa rozhodol ze idem prenu no a ako som sa nato postavil on sa pohol podtrhlo mi nohy a ako som leten dole no a som podseba automaticky dal ruku chraplo a hybaj na pohotovost ....

tak uz som si priznal ze som debil a druhy krat budem najpr rozmyslat ci sa tam da vyliezt bez zranenia a potom tam budem liezt :a28

Som spontaanny clovek :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7109
vyrastok pod kolenom, za vsetko moze futbal, napr pri behani nebolelo ale ako som prestal behat stuhlo a nevladal som kracat podlamovalo mi nohy po tyzdni preslo a znova beh :a8
zlomena ruka v zapesti ,dvojita zlomenina, no a to sa stalo ked som sa bil s kovovymi dverami :a3 :a15 ano aj ja som debil a od teraz som opatrny :a16
ako povedal raz jeden mudry clovek "Vsetko zle je na nieco dobre" :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7115
iNv1s napísal: zlomena ruka v zapesti ,dvojita zlomenina, no a to sa stalo ked som sa bil s kovovymi dverami :a3 :a15 ano aj ja som debil a od teraz som opatrny :a16
ako povedal raz jeden mudry clovek "Vsetko zle je na nieco dobre" :a21
kamo ty si blby ako ja :a34
myslim to v dobrom
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7120
iNv1s napísal::a15 nejako sa poucit musime :a15
clovek sa uci na vlastnych chybach ok chcel som dat 1000ci prispevok :a10 venujme sa teme :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7124
V poslednej dobe ma dost boli rameno. Je to asi chronicky zapal niektoreho svaloveho uponu ramena. Niekedy to boli jak svina a niekedy to je celkom v pohode.
A boli to najviac pri tlaku prsia a ramena. Ale skusal som aj peck deck a tiez to bolelo jak hovado.
Musim sa s tym naucit zit :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7127
FitPotreby.sk napísal:V poslednej dobe ma dost boli rameno. Je to asi chronicky zapal niektoreho svaloveho uponu ramena. Niekedy to boli jak svina a niekedy to je celkom v pohode.
A boli to najviac pri tlaku prsia a ramena. Ale skusal som aj peck deck a tiez to bolelo jak hovado.
Musim sa s tym naucit zit :a2
alebo ist k lekarovi ?
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#7189
zabudol som mal som 9 mesiacov silne bolesti ramena...a to to bol iba obycajny prievan bolela ma cela prava strana...ale rameno som vyliecil medicinkou po ktorej som pribral 14 kil :a24 a tiez som mal natiahnutu slachu na bicepse ale ta sa mi dala dokopy po dvoch baleniach animal flexu...a tiez som bol pretrenovany grcal som mal som teploty boleli ma klby a vlastne vtedy sa zacal tento kolobech tych mensich zraneni...bolo to po sutazi ked som mal minimalizovany obsah mineralov a soli v tele takze sa to dalo cakat a ja mam dalsiu skusenost...sracky ako zastiknute nervy nepocitam za zranenia ako povedal trener...su to sracky ktore su v sporte bezne a keby sme sa mali nad tym zatazovat tak viac marodime ako makame
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7206
roman2910 napísal:zabudol som mal som 9 mesiacov silne bolesti ramena...a to to bol iba obycajny prievan bolela ma cela prava strana...ale rameno som vyliecil medicinkou po ktorej som pribral 14 kil :a24 a tiez som mal natiahnutu slachu na bicepse ale ta sa mi dala dokopy po dvoch baleniach animal flexu...a tiez som bol pretrenovany grcal som mal som teploty boleli ma klby a vlastne vtedy sa zacal tento kolobech tych mensich zraneni...bolo to po sutazi ked som mal minimalizovany obsah mineralov a soli v tele takze sa to dalo cakat a ja mam dalsiu skusenost...sracky ako zastiknute nervy nepocitam za zranenia ako povedal trener...su to sracky ktore su v sporte bezne a keby sme sa mali nad tym zatazovat tak viac marodime ako makame
ta medicinka na to rameno ma zaujima??
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7207
aNs_ napísal:
FitPotreby.sk napísal:V poslednej dobe ma dost boli rameno. Je to asi chronicky zapal niektoreho svaloveho uponu ramena. Niekedy to boli jak svina a niekedy to je celkom v pohode.
A boli to najviac pri tlaku prsia a ramena. Ale skusal som aj peck deck a tiez to bolelo jak hovado.
Musim sa s tym naucit zit :a2
alebo ist k lekarovi ?
k lekarovi? clovece, ked si predstavim co by ma cakalo ...
najprv vseobecnemu, ten ma posle chirurgovi a ortopedovi, mozno aj neurologovi, samozrejme rontgen a nakoniec mi daju fastum gel a necvict 2 mesiace, alebo studene obklady
radsej sa vyberiem na nejaku dobru masaz :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7209
iNv1s napísal:a k sportovemu lekarovi ?
a myslis ze sportový ta neposle na vysetrenia :a11 ? ale je pravda ze ked najdes prefektneho sportoveho lekara , je ovela vecsia sanca ze ta da dokopy :a10 ale zaplatis radovo v desiatkach tisici korun , lebo uz to neni ako kedysi , ze vsetko bolo hradene poistovnami :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7234
FitPotreby.sk napísal:
iNv1s napísal:a k sportovemu lekarovi ?
a poznas nejakeho?
strýček google "športový lekár"
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7237
iNv1s napísal:
FitPotreby.sk napísal:
iNv1s napísal:a k sportovemu lekarovi ?
a poznas nejakeho?
strýček google "športový lekár"
:a11 no dobre, dik za radu
Užívateľov profilový obrázok
Od drndos48
#7386
raz sa mi podarilo zakopnut o cinku , a capol som na hubu rovno na druhu jednorucku :a11 ale nic vazne to nebolo , iba 4 zuby vonku :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7390
drndos48 napísal:raz sa mi podarilo zakopnut o cinku , a capol som na hubu rovno na druhu jednorucku :a11 ale nic vazne to nebolo , iba 4 zuby vonku :a15
to vazne?... sikulaaa
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7391
drndos48 napísal:raz sa mi podarilo zakopnut o cinku , a capol som na hubu rovno na druhu jednorucku :a11 ale nic vazne to nebolo , iba 4 zuby vonku :a15
vrcholovým sportom k trvalej invalidite :a11 a zranenim k poriadkumilovnosti :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7392
drndos48 napísal:raz sa mi podarilo zakopnut o cinku , a capol som na hubu rovno na druhu jednorucku :a11 ale nic vazne to nebolo , iba 4 zuby vonku :a15
:a24 teraz sa smejeme ale ked sa to stalo to asi moc smiesne nebolo?
Užívateľov profilový obrázok
Od drndos48
#7393
aNs_ napísal:
drndos48 napísal:raz sa mi podarilo zakopnut o cinku , a capol som na hubu rovno na druhu jednorucku :a11 ale nic vazne to nebolo , iba 4 zuby vonku :a15
to vazne?... sikulaaa
ved odvtedy som sa zacal ucit robit poriadok pod nohami :a11 ale vis ako je do v domacej posilke :a2 hodis na zem a nestaras sa , nikdo ta za to nezdrbe :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7394
drndos48 napísal:
aNs_ napísal:
drndos48 napísal:raz sa mi podarilo zakopnut o cinku , a capol som na hubu rovno na druhu jednorucku :a11 ale nic vazne to nebolo , iba 4 zuby vonku :a15
to vazne?... sikulaaa
ved odvtedy som sa zacal ucit robit poriadok pod nohami :a11 ale vis ako je do v domacej posilke :a2 hodis na zem a nestaras sa , nikdo ta za to nezdrbe :a11
vsetko zle je na nieco dobre :a11
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]