Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17014
kupier napísal:
k9Zz napísal:aha vlasto ma pravdu som si nevsimol vek ze mas iba 13, ja mam sice len 15 ale zacal som cvicit az v 15 este sa doseries nejako ;)
ok ok .... zatial ja len tak zlahka :a39 a vlastne co si uzival ze ked tak kratko cvicis ze uz si taky ... lebo uz my s kamosom v skole sme rozmislali ze k 15 si niečo také pokupujeme a budeme tvrdo cvičiť ......
PRIPOMÍNAM ŽE CVIČÍM S ROZUMOM !!!! :a32

a ešte jedna vec není náhodou ten millitary press to iste ako tlak s jednoruč. činkou v sede ??

a keď vlastne ani chrbát zatial necvičím ?? aby som mu nebranil v raste ?? tak je to dobre ci je lepsie uz ked cvicim tak aj chrbat ??
MIlitari pre? SI fraccuzky policajt? Nie multipres a tlak jednoruciek je rozdiel a pre zaciatocnikov celkovo sroje nie su vhodne pretoze to nie je zakladny cvik a nie je tam prirodzeny pohyb!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#17061
kupier napísal:a čo by si mi odporučil na začiatok ??
Na tvojom mieste by som sa dal radsej na nejaky iny sport, futbal florbal atd. a znizil mnozstvo tuku. minimalne 2 roky pockat a potom zacat s BB naplno
Užívateľov profilový obrázok
Od kupier
#17070
veď dobre nehovorim že sa nezaujímam o iné športy len ma toto proste bavi ....... a už aj ako sa písalo v téme od kedy je vhodné začať cvičiť tak tam bolo u každého je to individuálne takže ja si myslim že som dosť vyspeli po 1. veď aj ostatný keď ma 1. krát vidia hovoria že mám aspoň 16 rokov .....
Užívateľov profilový obrázok
Od k9Zz
#17074
jj maju pravdu že lepšie dať nejaky iny šport máš 88kg a ked necviciš pochybujem že to je veľa svalovej hmoty v tom :) skus futbal, skus chodit plavat apod.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17087
kupier napísal:veď dobre nehovorim že sa nezaujímam o iné športy len ma toto proste bavi ....... a už aj ako sa písalo v téme od kedy je vhodné začať cvičiť tak tam bolo u každého je to individuálne takže ja si myslim že som dosť vyspeli po 1. veď aj ostatný keď ma 1. krát vidia hovoria že mám aspoň 16 rokov .....
Vspely na vonok mozes byt ale upony chrupavky kosti mas velmi mlade a rovnake ako ostatny! Tvoj vnutorny organyzmus nie je na to pripraveny!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17139
kupier napísal:ok ok ... a mozem pri tom "aktívnom pohybe" aj cvičiť ????
Cvicit sa da ale len zo svojou vahou cize bez ciniek.
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#17211
Zdravim,

chtel bych pozadat o radu nebo upravu treninku,zamereneho prevazne na problemove slabe nohy,rad bych vyzkousel nasledujici 2+1 ale nejsem si jist,zda to neni blbost.Zaradil bych spise vicekloubove zakladni cviky - nohy budou procvicene 3x tydne (doted 2x a citim ze je to malo),ostatni partie 2x.

1.den - nohy (kombinace 2 cviku,pozdeji vymena za druhe dva nebo jina kombinace dle pocitu a ucinosti - drepy,mrtve tahy,legpress,hackendrep)

2.den - zada (hrazda,pritahy v predklonu velka cinka) - biceps (zdvih s velkou nebo ez cinkou)

3.den - volno

4.den - nohy

5.den - hrudnik (benchpress,rozpazovani s jednoruckami nebo kliky na bradlech) - triceps (francouzsky tlak v leze)

6.den - volno

7.den - nohy
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#17214
Ahoj, myslím, že nemám právo radiť 30 ročnému chlapovi, ale ohľadom nôh som prišiel na jednu vec, na legpresse ani na predkopávaní neprecvičíš nohy tak, ako pri drepoch, či už s činkou na pleciach alebo veľmi dobrej variante s činkou vpredu. Na harmstringy sa mi zase osvedčili rumunské mŕtve ťahy, pár sérii a mám dosť, oproti zakopávaniu v sede alebo v leže, kde som robil veľa sérii a predsa som tie nohy tak neprecvičil. Toť môj názor, zrejme ti to aj tak nepomohlo :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#17215
A prave pro to predkop. a zakopavani nemam v rozpise,legpress jsem tam dal kvuli zadum aby si od drepu a mrtvoly nekdy odpocaly (plotynky).
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17216
opinena napísal:A prave pro to predkop. a zakopavani nemam v rozpise,legpress jsem tam dal kvuli zadum aby si od drepu a mrtvoly nekdy odpocaly (plotynky).
Prednozovanie je zaklad na pripravu treningu stehien!!! Zanozovanie je potrebne. Aky mas teraz trening?
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#17217
No kdyz vezmu v potaz jen trenink nohou,tak ted jsem mimo drepu a mrtvoly predkopavani a zakopavani provadel,jak jsem psal chci zkusit zmenu a nejak spodek nastartovat silovymi cviky.Na zahrati muze klidne predkop. figurovat ale nestavel bych na tom rozpis.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17218
opinena napísal:No kdyz vezmu v potaz jen trenink nohou,tak ted jsem mimo drepu a mrtvoly predkopavani a zakopavani provadel,jak jsem psal chci zkusit zmenu a nejak spodek nastartovat silovymi cviky.Na zahrati muze klidne predkop. figurovat ale nestavel bych na tom rozpis.
Takze sa jedna o nastavenie treningu stehien?
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#17220
vlastomenn napísal:
opinena napísal:No kdyz vezmu v potaz jen trenink nohou,tak ted jsem mimo drepu a mrtvoly predkopavani a zakopavani provadel,jak jsem psal chci zkusit zmenu a nejak spodek nastartovat silovymi cviky.Na zahrati muze klidne predkop. figurovat ale nestavel bych na tom rozpis.
Takze sa jedna o nastavenie treningu stehien?
Presne tak-jak jsem psal v uvodu - zamereni prevazne na problemove slabe nohy (silove i objemem)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17221
opinena napísal:
vlastomenn napísal:
opinena napísal:No kdyz vezmu v potaz jen trenink nohou,tak ted jsem mimo drepu a mrtvoly predkopavani a zakopavani provadel,jak jsem psal chci zkusit zmenu a nejak spodek nastartovat silovymi cviky.Na zahrati muze klidne predkop. figurovat ale nestavel bych na tom rozpis.
Takze sa jedna o nastavenie treningu stehien?
Presne tak-jak jsem psal v uvodu - zamereni prevazne na problemove slabe nohy (silove i objemem)
Takze ideme na to. Tu je priklad:
Prednozovanie 4x20
Drep s predu 4x12-15 (dbaj na techniku! nie tazka vaha! podlozky pod paty a choj uplne dole, chrbat vzpriameny!)
Leg press 4x8-12
Vypady na multiprese 3x12
Zanozovanie 4x10-12
Mrtvy tah 4x12-15 (lahsia vaha doraz na techniku a zapojit hamstringy!)
Vypony v stoji 4x12-20
Vypony v sede 4x12-20

S tymto treningom budu stehna na maderu!
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#17222
Ok diky,
prehodnotim svuj puvodni zamer,otazka zni jestli toto 2x nebo 3x tydne popr. sledovat reakci tela jak se s tim vyporada ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17223
opinena napísal:Ok diky,
prehodnotim svuj puvodni zamer,otazka zni jestli toto 2x nebo 3x tydne popr. sledovat reakci tela jak se s tim vyporada ?
Neviem aky mas trening. Ale je to vhodne zaradit do treningu systemom 3+1 alebo 4+1 to znamena ze su precvicene 2x za 7 dni alebo 2x za 9 dni.
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#17224
Dobre,
zapomel jsem dodat,ze trening probiha v homegymu (zasadni vec),takze multipress nahradim vypady s velkou cinkou,jinak by to nemel byt problem-no je pravda,ze je to uplne jiny system treninku nez jsem puvodne planoval,chtel jsem zkusit znicit stehna trema silovyma cvikama ale koneckoncu to muzu vyzkouset pozdeji kdyz se nezadari treba toto.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17225
opinena napísal:Dobre,
zapomel jsem dodat,ze trening probiha v homegymu (zasadni vec),takze multipress nahradim vypady s velkou cinkou,jinak by to nemel byt problem-no je pravda,ze je to uplne jiny system treninku nez jsem puvodne planoval,chtel jsem zkusit znicit stehna trema silovyma cvikama ale koneckoncu to muzu vyzkouset pozdeji kdyz se nezadari treba toto.
Toto je pre stehna znicujuce a podpori dalsi rast! Pri tomto treningu som mal jedneho zaujemcu za si da somnou. Po druhej serii drepov to uple vzdal!!! To znamena dodrziavat co som popisal a ziadne sidenie a ulahcovanie si.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17231
mamut napísal:Dobre,
zapomel jsem dodat,ze trening probiha v homegymu (zasadni vec),takze multipress nahradim vypady s velkou cinkou,jinak by to nemel byt problem-no je pravda,ze je to uplne jiny system treninku nez jsem puvodne planoval,chtel jsem zkusit znicit stehna trema silovyma cvikama ale koneckoncu to muzu vyzkouset pozdeji kdyz se nezadari treba toto.
som si pozorne vsetko precital a musim podotknut, ze vsetko co Ti pisal vlastomenn je uplne OK.
len by som chcel upozornit, ze sa snazis robit jednu chybu, ako vsetci - ked nieco zaostava, mas tendenciu to viac a viac zatazovat, taky velky sval ako je quadriceps potrebuje nielen tazky trening ale aj poriadnu regeneraciu, preto nieje vhodne pri objemovom treningu ho zatazovat az 3x do tyzdna, dopraj mu dostatok oddychu a nezabudni na stravu a precitaj si toto blog.php?action=view&article_id=12
Užívateľov profilový obrázok
Od matias
#17252
Zdravim Vas,
cvicim uz par rockov a nejak som uz dost dlho v stagnacii..Chcel by som nabrat na objeme ale nejak sa mi velmi nedari. A este k cvikom na objem.Skusal som uz rozne sposoby,alenie vsetky mi vyhovovali..V poslednej dobe som zacal cvicit Pondelok a piatok: hrudnik Tlak na rovnej lavicke lavicke maxvahy 6-8 x4, nabiceps zdvihy s jednoruckami, naramena tlak svelkou cinkou zahlavou 10 x5, triceps pritahy na stroji
Utorok:hrudnik-tlak sjednoruckami nasikmej lavici, biceps-ez tycka, ramena-pritahy srovnou tyckou, triceps-ez tycka.utorok, stvrtok,sobota a nedela volno..je to ok alebo treba to zmenit?
Na nohy mam beh a raz tyzdenne futbal..A ked sa najde cas aj tak brucho obcas..
Dakujeeem za radu
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17258
matias napísal:Zdravim Vas,
cvicim uz par rockov a nejak som uz dost dlho v stagnacii..Chcel by som nabrat na objeme ale nejak sa mi velmi nedari. A este k cvikom na objem.Skusal som uz rozne sposoby,alenie vsetky mi vyhovovali..V poslednej dobe som zacal cvicit Pondelok a piatok: hrudnik Tlak na rovnej lavicke lavicke maxvahy 6-8 x4, nabiceps zdvihy s jednoruckami, naramena tlak svelkou cinkou zahlavou 10 x5, triceps pritahy na stroji
Utorok:hrudnik-tlak sjednoruckami nasikmej lavici, biceps-ez tycka, ramena-pritahy srovnou tyckou, triceps-ez tycka.utorok, stvrtok,sobota a nedela volno..je to ok alebo treba to zmenit?
Na nohy mam beh a raz tyzdenne futbal..A ked sa najde cas aj tak brucho obcas..
Dakujeeem za radu
jednoznacne je cas na zmenu, pohladaj tu nejaky silovy trening Korte alebo Bear, alebo nieco podobne
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17267
matias napísal:Zdravim Vas,
cvicim uz par rockov a nejak som uz dost dlho v stagnacii..Chcel by som nabrat na objeme ale nejak sa mi velmi nedari. A este k cvikom na objem.Skusal som uz rozne sposoby,alenie vsetky mi vyhovovali..V poslednej dobe som zacal cvicit Pondelok a piatok: hrudnik Tlak na rovnej lavicke lavicke maxvahy 6-8 x4, nabiceps zdvihy s jednoruckami, naramena tlak svelkou cinkou zahlavou 10 x5, triceps pritahy na stroji
Utorok:hrudnik-tlak sjednoruckami nasikmej lavici, biceps-ez tycka, ramena-pritahy srovnou tyckou, triceps-ez tycka.utorok, stvrtok,sobota a nedela volno..je to ok alebo treba to zmenit?
Na nohy mam beh a raz tyzdenne futbal..A ked sa najde cas aj tak brucho obcas..
Dakujeeem za radu
To nebude len v treningu tam nie je az taka miera. Tam su aj ine faktory.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 22
Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]