Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od robo916
#569
ja sa chcem opytat ze ked som ektomorf t.j. že ťažko naberam svalovu hmotu velmi tazko či by sa mi oplatilo nieco brat (gainery alebo ine........) prosim odpovedzte mi ..
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1064
Nevedel som co dat po korteho treningu tak som si spravil jednoduchy rozpis. Cvicim 3+1...4 serie na pyramidu 12,10,8,6.
Co na to vy hovorite?

PON : Prsia-benchpress, bench hore hlvou, rozpazky, pullover
Triceps-Francuzky tlak, kladky, dvih cinky za hlavou alebo bradla
UT : Nohy-Drepy, predkop., zakop.
Ramena-Kombinvany tlak v stoji,rozaz. v predklone, predpaz, upaz.
STR : Chrbat-Dvih na hrazde, stahovanie kladky pred hlavu, pritahy cinky v prekl., MT
Biceps-Dvih EZ cinky, dvih jednoruciek vytacanim, kladivo
STVR : VOLNO

Znova to iste........
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#1083
Neviete poradit nejaky extrem trening na tricepsy? Strasne ma stvu a chcem ich riadne dobuchat na nejake tie objemi :twisted:
Teda mam na mysli s aky treningom mate najlepsie skusenosti ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#1976
caute. ist cas som skusal tazko-lahky split cca. 6tyz. a hned na to som dal bulharsku metodu. teraz mam z toho krize v prdeli a potrebujem nejaky novy trening. rozmyslam nad nejakou klasikou ze telo odcvicim raz za tyzden ale neviem ako spravne poskladat trening aby som to spravne poparoval.chcem partiu napr. biceps raz odcvicit priamo povedzme s hrudnikom a raz nepriamo s chrbtom. mate nejake typy ako by som toto mohol uplatnit aj u inych partiach? a neviete co mam spravit ked mam bolesti chrba(krizou) uz skoro mesiac? nejake vhodne pretahovacie cviky pripadne cviky ked cvicim chrbat? dik za opd. :2.6:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#1977
no ja by som isiel partiu aspon 2x do tyzdna,z vlastnej skusenosti su z toho omnoho lepsie vysledky ako len raz...ked ta boli chrbat skus na urcity cas vyradit cviky zatazujuce chrbticu,ja mam podobny problem aj ked to uz mam lepsie ale este si tak poriadne skoro nezacvicim :4:
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#1981
hulk napísal:no ja by som isiel partiu aspon 2x do tyzdna,z vlastnej skusenosti su z toho omnoho lepsie vysledky ako len raz...ked ta boli chrbat skus na urcity cas vyradit cviky zatazujuce chrbticu,ja mam podobny problem aj ked to uz mam lepsie ale este si tak poriadne skoro nezacvicim :4:
viem partia 2x do tyzdna je good ale zabudol som napisat ze to som jazdil do teraz tzv. AB-trening hned po tych splitoch.a teraz sa chcem v kazdom treningu dorazit co pred tym som radsej nerobil.na chrbat cviky rozmyslam ze zaradim len kladku pred hrudnik a na uzko ale nic ine ma uz nenapada mozno pritahy jednorucky v predklone. lebo krize ma bolia najma pri MT,drepoch a pritahoch v predklone..ty ako cely ten cas co mas bolesti necvicis?
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#1982
no necvicil som celkom dlhsie,potom som ale na chrbat daval ako prvy cvik hrazdu nadhmatom,potom podhmatom a nakoniec som to este doklepol kladkou nadhmatom
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#1983
hulk napísal:no necvicil som celkom dlhsie,potom som ale na chrbat daval ako prvy cvik hrazdu nadhmatom,potom podhmatom a nakoniec som to este doklepol kladkou nadhmatom
mhh presne som si to myslel...takze teraz budem musiet drvit len kladku a hrazdu..rozmyslam nad rozdelenim 2+1 a 2+1 alebo nad rozdelenim 2+1 a 2+2..ette som si nasiel 2+1 a 1+1..tak neviem co z nich vybrat :4: a jak to vsetko vhodne poparovat? :?:
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#1986
rozmyslam ze by som to zostavil nejak takto.keby idem 2+1 a 2+1-- 1den: by som dal hrudnik+biceps, 2den:tu neviem ci dat radsej nohy alebo ramena triceps, 3den:volno, 4den:chrbat+predlaktie, 5den:bud nohy alebo ramena triceps? 6den:volno a zase novy cyklus...brucho dam ked bude chut :1:0:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#1988
to by si mal partiu ale tak 1x do tyzdna.
skus toto
PO-prsia,triceps,biceps,predlaktie
UT-nohy,ramena,lytka,broucho
ST-VOLNO
šT-chrbat,ramena,hamstringy
PI-prsia,triceps,biceps,predlaktie
SO-nohy,hamstringy,lytka,broucho
NE-VOLNO
vsetko okrem noh tam mas 2x.
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#1993
hulk napísal:to by si mal partiu ale tak 1x do tyzdna.
skus toto
PO-prsia,triceps,biceps,predlaktie
UT-nohy,ramena,lytka,broucho
ST-VOLNO
šT-chrbat,ramena,hamstringy
PI-prsia,triceps,biceps,predlaktie
SO-nohy,hamstringy,lytka,broucho
NE-VOLNO
vsetko okrem noh tam mas 2x.
len pri takomto treningu neviem ani kolko cvikov(a ake cviky ci viacklbove ci aj izolovane?) mam dat na partiu a ani serii a opakovani. pises ze tam mam vsetko okrem noh 2x ale chrbat tam vidim len raz??
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#1998
no mas pravdu chrbat som tam este zabudol dat :4: serie normalne tak na velku partiu po 3 cviky 4 serie na kazdy cvik,na malu 2 cviky po 3 serie na cvik.
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#2002
hulk napísal:no mas pravdu chrbat som tam este zabudol dat :4: serie normalne tak na velku partiu po 3 cviky 4 serie na kazdy cvik,na malu 2 cviky po 3 serie na cvik.
aha takze 12serii na velku a na malu 8serii...ale ako to spravim s ramenami? dam na ne 12 serii alebo 8?lebo nikdy som nevedel ci sa ramena radia medzi velku partiu alebo malu? a kolko opakovani by som mal robit na velku partiu a kolko na malu?
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#2003
ne myslel som na male 6serii,aspon mne to staci,ked mam vsetko teraz 2x do tyzdna.opakovania to sa neda niako stanovit,mozes robit klasicku pyramidu s pridavanim vahy a uberanim opakovani,napr.od 12.do3-4 opakovania.
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2045
Tak ja by som vás chcel poprosiť o ohodnotenie môjho treningové plánu 3+1
1.deň:Prsia(tlaky jednoruč.na rovnej lavici/5x10/tlaky jednoruč.hlavou hore,tj.30stup.uhol/5x10/ a rozpažky hlavou hore,30stup.,5x10) a triceps(zdvih jednoruč.za hlavou/4x10/,zdvih.jednoruč.v predklone"narovnavanie ruky"/4x10/ a sťahovanie hornej kladky v stoji/4x10/.
2.deň:chrbat(sťahovanie hor.klad.za hlavu v sede/5x10/,priťahy spodnej kladky v sede"niečo ako veslovanie"/5x10/ a zdvih jednoručiek v predklone/5x10/) a biceps(zdvih j.ručky v sede/3x10/,striedavý zdvih j.ručiek v stoji/3x10/ a zdvih dvojručky nadhmatom/3x10/)
3.deň:ramena(tlaky jednoručiek v sede/5x10/,rozpažovanie/5x10/,predpažovanie/5x10/) a nohy(predkopavanie/5x10/,zakopavanie/5x10/ a vypony/5x20/. Drepy nerobim kôli poroblémom s kolenami.
4.deň:voľno
5.deň:opakovanie cyklu

PS.nechodím do posilňovne. Mám doma k dispozici multifunkčný stroj, dve lavičky a činky.

Diky za koment., to je asi všetko na začiatok :9:
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2060
hulk napísal:na domace vybavenie sa to da :3:1: ale na tvojom mieste by som chodil do posilky a odmakal to este lepsie:hrazda,DL a tak :3:2:
Na hrazde sa už pracuje, a planujem kupiť ešte drepovaci stojan, ale tie zavažia su moc drahe... Keby ste vedeli nejakú stranku kde sa to da kupiť s pod ruky bol by som vďačny :) a aj nejakú velku činku :P

PS.čo je to DL ? ja sa v tych odbornych vyrazoch stale tapem... k5k7k
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2064
ja som viackrat napisal a nielen tu , ze som si celu posilku spravil za par supov , v zberných surovinach sa daju najst zazraky , o ktorých sa ti ani nesniva . samozrejme ze za tým treba trocha behat , a hlavne treba mat stastie , aby si na take zazraky natrafil . ale mozes mi verit , ze ked pre to nieco urobis , domacu posilku si spravis za par korun . to by si sa divil , ake kotuce alebo zavazia ocas donesu fetaci alebo nasi cierni spoluobcania do zberu , iba aby mali par korun napr.do automatu alebo na chlast . a poviem ti pravdu , natrafil som aj na oroginal franka kotuce . a napriklad co je na tom , ze pouzijem hocijake stare hrdzave zelezo ? obrusim , natrem a je to ako nove . kedze je to domaca posilka , nepotrebujem sa s tým nikde vystavovat , ze mam vsetko original . stare hrdzave profily , pozvaras , lavice,kladky a vsetko ostatne . ja nemam v posilke nic original-az na par kotucov , vsetko je zo srotu . mam pozvarane kladky,hrazdu,bradla, lavice , skratka vsetko ...

ale to som tak trocha odbocil od temy , takze ... sorry
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2069
Ne neni to odbočenie, je to dobre, ale pride mi to trochu také "zvláštne" ísť do zber.surovin a vyberať odtial všelijaké železo. A navyše so zváraním nemám žiadne skúsenosti :D Ja by som bol radšej keby som našiel nejakú dobrú dušu čo takéto niečo praktizuje a má záujem to predať, nie za vysokú sumu...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2093
Frankey napísal:Ne neni to odbočenie, je to dobre, ale pride mi to trochu také "zvláštne" ísť do zber.surovin a vyberať odtial všelijaké železo. A navyše so zváraním nemám žiadne skúsenosti :D Ja by som bol radšej keby som našiel nejakú dobrú dušu čo takéto niečo praktizuje a má záujem to predať, nie za vysokú sumu...
nvm prečo riešiš ako ti to príde :3:6: hlavne aby si niečo zohnal za lacno nie? nerieš ako to vyzeár a podobné somariny a zober sa a okukaj to uvidíš že to bude stáť za to f5g5g
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2100
mello napísal:
Frankey napísal:Ne neni to odbočenie, je to dobre, ale pride mi to trochu také "zvláštne" ísť do zber.surovin a vyberať odtial všelijaké železo. A navyše so zváraním nemám žiadne skúsenosti :D Ja by som bol radšej keby som našiel nejakú dobrú dušu čo takéto niečo praktizuje a má záujem to predať, nie za vysokú sumu...
nvm prečo riešiš ako ti to príde :3:6: hlavne aby si niečo zohnal za lacno nie? nerieš ako to vyzeár a podobné somariny a zober sa a okukaj to uvidíš že to bude stáť za to f5g5g
presne tak , naco vyhadzovat prachy za nieco ,co mozes mat takmer zadara , iba kvoli tomu, ze to nejako vyzera :2:3_
Užívateľov profilový obrázok
Od morpheusx
#2106
Presne tak suhlasim s chalanmi... Ja mam s kamosom tak isto doma robenu posilku za par korun... A aj sa lepsie v nej cvici, lebo vies, ze su to plody tvojej prace... :15: :9:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]