Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

elitesupps
banner
Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od zena123456
Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobreho spalovaca pre zeny? Momentalne chudnem, mam upravenu stravu + kardio treningy. Potrebujem nieco ucinne, teraz som si kupila lipo 6 black a bolo to strasne silne- dala som si jednu tabletku, busenie srdca, nevolnost, chvenie celeho tela, neviem si predstavit ze by som na to isla behat, znama ma taku istu skusenost. V minulosti som mala nieco prirodne- to mi zas vobec nezabralo. Na zaklade skusenosti a vysledkov viete nieco? dakujeeem :)

Reklama

Od silvo
Lipo je len doplnok. Skús T3 alebo Sibutramin ale to musíš vedieť. O všetkom sa môžeš poradiť somnou. Nezabudni že dôležitá je strava a tréning! A chce to foto akože chcem vidieť či je to tak akútne.
Od ipam
zena123456 napísal:
12 Okt 2017, 13:57
Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobreho spalovaca pre zeny? Momentalne chudnem, mam upravenu stravu + kardio treningy. Potrebujem nieco ucinne, teraz som si kupila lipo 6 black a bolo to strasne silne- dala som si jednu tabletku, busenie srdca, nevolnost, chvenie celeho tela, neviem si predstavit ze by som na to isla behat, znama ma taku istu skusenost. V minulosti som mala nieco prirodne- to mi zas vobec nezabralo. Na zaklade skusenosti a vysledkov viete nieco? dakujeeem :)
ahoj ak by si mala zaujem mozem ti dodat kvalitne spalovace tuku a peptidy takisto umna sa mozes poradit s uzivanim tychto latok
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

adidas tubular

ÿþLe sac rose d 'adidas WMNS NMD R1 ad[…]

adidas tubular

La prossima settimana vedremo l'uscita di alcune n[…]

nike huarache

Con la fine di gennaio, ci stiamo avvicinando alla[…]

Re: Moj trening

Ahojte, pridavam sem moj trening: 1. Den : Stehna,[…]

Reklama