Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Janci
#13342
Zdravim, ja cvicim len asi 2 mesiace, no predtym som sportoval. Moj trening spociva v tom ze kombinujem vzdy prsia+biceps+brucho, ramena+triceps+brucho a chrbat+trapez+nohy+brucho.

Je to takto spravne?
Ake svalove partie by som mal trenovat v jeden den?

1.den - prsia - bench - 3x10 opakovani
- cvik na lavicke - lezim a jednorucky davam k sebe s vystretymi rukami - 3x12op
/cvik na lavicke - jednorucky nad seba - 3x10
- pritahy s 2 kladkami - 3x12
- ten tricepsovy drziak - v predklone som skusal 3x8
- pullover 3x12
- biceps - obojrucna cinka - 3x10
- kladivo - 3x10
- jednorucky v sede - 3x12
- obojrucne pritahovanie tyce zo spodu na kladke - 3x12
- brucho - brusaky na sikmej 3x20
- predkopavanie noh 3x20
Davam dobre tie opakovania?
Je pre mna vhodny iny trening?

3.den - ramena+triceps+brucho + 1cvik po 3 serie na biceps(lebo ho chcem zlepsit)
5.den - chrbat+nohy+brucho+ 1cvik po 3 serie na biceps(lebo ho chcem zlepsit)

Nerobim blbost ked si na konci pridavam jeden cvik na biceps?
Je vhodne pre mna cvicit 4x tyzdenne?

V posilke mi jeden chalan povedal ze na kazdu partiu tak maximalne 4 seriove cviky, a ze na biceps aj 3 stacia, je to tak?
Ja som sa snazil vzdy aj 5,6 cvikov a nebol som pretrenovany. On hovoril ze tym ze by som tolko cvicil by som to spaloval a by mi horsie rastli svaly, je to tak?

Som ten typ ktory rychlo spaluje a chcel by som cvicit co najefektivnejsie.
Mozem prijimat cukry,tuky a podobne? Cital som aj vidim ze napriklad kazdy pije iba cistu vodu, co ak by som pil napr ochutenu? Lebo ja urcite nechcem schudnut chcem este trochu nabrat aj beriem gainer ktory mi v tom pomaha.

Budem vdacny za odpovede a aj za ine rady ktore mi date :)

Dakujem :) :a22

Reklama

Reklama

#13352
mas napr. poznatky o tom aky si somatotyp, ako sa podla toho mas najlepsie spravat v stravovani a pri cviceni?
ak nie odporucam najprv nastudovat tieto zalezitosti, mozno sa tam dozvies veci, o ktorych si doteraz ani nepocul.

vsetko najdes na fore
Užívateľov profilový obrázok
Od Janci
#13381
Ano myslim ze som mezomorf(som takej sportovej postavy s rychlym metabolizmom), cital som si ze mam prijimat vela bielkovin a pravidelne po cely den.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13382
Janci napísal:Ano myslim ze som mezomorf(som takej sportovej postavy s rychlym metabolizmom), cital som si ze mam prijimat vela bielkovin a pravidelne po cely den.
Ked si Mezomorf tak sa do toho podla toho daj ale k naberaniu treba aj dostatok sacharidov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Janci
#13769
Tak som cvicil ten objemovy trening 1 a som spokojny. Svaly mierne narastli, zvysila sa mi hmotnost, som pevnejsi. Teraz by som rad presiel na ten trenig 2, lenze najradsej by som cvicil 3 krat do tyzdna, nieje aj nejaka taka varianta?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13773
Janci napísal:Tak som cvicil ten objemovy trening 1 a som spokojny. Svaly mierne narastli, zvysila sa mi hmotnost, som pevnejsi. Teraz by som rad presiel na ten trenig 2, lenze najradsej by som cvicil 3 krat do tyzdna, nieje aj nejaka taka varianta?
Je ti vela trenovat o den viac? Tak pomen cviky a budes mat zas zmenu. Pripadne telo rozdelit do 3 dni a precvicis partiu raz do tyzdna.
Užívateľov profilový obrázok
Od Janci
#13788
Tak mne by to nevadilo, len neviem ci by som to stihal. Teraz sa preto pytam ci mam pokracovat v tom kruhovom treningu, alebo prejst na ten trening partií na 3 dni. Ja si myslim ze by bolo vhodne zacat uz s tymi partiami. Len zas by som potreboval plan ktore cviky, kolko serii a opakovani. Neviem ci tu je taky trening rozpisany, skusim pohladat, alebo poradte ak viete :).
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13793
Janci napísal:Tak mne by to nevadilo, len neviem ci by som to stihal. Teraz sa preto pytam ci mam pokracovat v tom kruhovom treningu, alebo prejst na ten trening partií na 3 dni. Ja si myslim ze by bolo vhodne zacat uz s tymi partiami. Len zas by som potreboval plan ktore cviky, kolko serii a opakovani. Neviem ci tu je taky trening rozpisany, skusim pohladat, alebo poradte ak viete :).
Tak nerozmyslaj a daj Objemový tréning č.2- začiatočník
Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]