Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#18971
Mám taký problém, že ľavú ruku (biceps aj triceps) mam menšiu (nie nejak extremne) ale aj slabšiu proste cítim že takmer pri každom cviku pravá ruka ťahá viac. Ak robím niečo s jednoručkami tak robiť ľavou viac opakovaní alebo tam dať väčšiu váhu či to nechať proste tak ? (Aj hrudník mam všeobecne vytočený trochu doprava proste krivý ale to už neupravím)
Ďakujem za pomoc...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18973
michal123 napísal:Mám taký problém, že ľavú ruku (biceps aj triceps) mam menšiu (nie nejak extremne) ale aj slabšiu proste cítim že takmer pri každom cviku pravá ruka ťahá viac. Ak robím niečo s jednoručkami tak robiť ľavou viac opakovaní alebo tam dať väčšiu váhu či to nechať proste tak ? (Aj hrudník mam všeobecne vytočený trochu doprava proste krivý ale to už neupravím)
Ďakujem za pomoc...
Snaz sa pouzivat co najviac lavu ruku pri vsetkom hlavne pri neseni predmetov atd.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18995
michal123 napísal:Mám taký problém, že ľavú ruku (biceps aj triceps) mam menšiu (nie nejak extremne) ale aj slabšiu proste cítim že takmer pri každom cviku pravá ruka ťahá viac. Ak robím niečo s jednoručkami tak robiť ľavou viac opakovaní alebo tam dať väčšiu váhu či to nechať proste tak ? (Aj hrudník mam všeobecne vytočený trochu doprava proste krivý ale to už neupravím)
Ďakujem za pomoc...
neriesit, cvic normalne tak ako sa da, rob vsetko tak ako by bolo vsetko v poriadku, ak to vydrzis a budes trpezlivy je dost pravdepodobne, ze sa to casom vyrovna, neseparuj ruky, rob primarne cviky, pri ktorych sa zpajaju obe ruky rovnako
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]