Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5479
Téma slúži na priblíženie si tohto preferovaného druhu športovania. To, že bicykel je veľmi obľúbený dopravný prostriedok plynie aj z toho, že je poháňaný čistou ľudskou svalovou silou. A tak ho väčšina ľudí rada využíva, či už na kratšie alebo dlhšie trate z dôvodu jednoduchého premiestnenia sa z miesta na miesto alebo na udržanie si svojej postavy.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5480
Má niekto skúsenosti s bolesťou chrbta (spodný chrbát, krížová časť) pri bicyklovaní? Rada by som zistila, čím to môže byť... :a48
Užívateľov profilový obrázok
Od Bel
#5481
pravdepodobne si len treba zvyknúť :) ja bicyklujem denno denne a nikdy ma nič nebolelo
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5483
Bel napísal:pravdepodobne si len treba zvyknúť :) ja bicyklujem denno denne a nikdy ma nič nebolelo
Nejedná sa o mňa. Ja nebicyklujem síce každý deň, no chrbát ma tiež ešte nebolel. Ale rada by som zistila, či má niekto taký problém...
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5489
tá otázka sa týka mňa , keď idem dlhšie na bicykli tak ma boli spodný chrbáť , neviem čím to je ... možo tým že mám výšku 190cm a tým pádom som dosť prehnutý na bicykli ... to aby som začal nosiť kulturistický opasok :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5496
Luther napísal:tá otázka sa týka mňa , keď idem dlhšie na bicykli tak ma boli spodný chrbáť , neviem čím to je ... možo tým že mám výšku 190cm a tým pádom som dosť prehnutý na bicykli ... to aby som začal nosiť kulturistický opasok :a15
a co tak skusit prisposobit vysku kormidla sedanky ? moze to urobit velke zlepsenie :a53
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5516
no tento problem mam aj ja ,hlavne pri stupani do kopca ,a btw ukaz mi ako sa da byciklovat s vystretym chrbtom... :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5517
iNv1s napísal:no tento problem mam aj ja ,hlavne pri stupani do kopca ,a btw ukaz mi ako sa da byciklovat s vystretym
chrbtom... :a28
to v inom nebude , iba v polohe tela . napr. ked som kupil horský bicikel , bolel ma chrbat jak hovado :a15 . zmenil som vysku kormidla, nastavil sedanku a uplne v pohode . podla mna uplne staci nastavit vysky a je to v pohode :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5518
Luther napísal:tá otázka sa týka mňa , keď idem dlhšie na bicykli tak ma boli spodný chrbáť , neviem čím to je ... možo tým že mám výšku 190cm a tým pádom som dosť prehnutý na bicykli ... to aby som začal nosiť kulturistický opasok :a15
mozno to je tým , ze si moc tazke hovado, bicyklu to vadi ze ho tak zatazujes a on ti vracia v podobe bolesti tvojho chrbta :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5520
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:no tento problem mam aj ja ,hlavne pri stupani do kopca ,a btw ukaz mi ako sa da byciklovat s vystretym
chrbtom... :a28
to v inom nebude , iba v polohe tela . napr. ked som kupil horský bicikel , bolel ma chrbat jak hovado :a15 . zmenil som vysku kormidla, nastavil sedanku a uplne v pohode . podla mna uplne staci nastavit vysky a je to v pohode :a15
no da sa to tak spravit ze pokial bdues chodit na "horskom po ceste...funny jazdy" ,tak sa to da,ale ked ides do kopca tak ta bude boliet stale, jedine si treba kupit kozmodisk a pre mladsich pajmcek :a28
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]