Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14179
takze cvicim ten treningovi plan objemovy od vlastomena zaciatocnik a cvicim ho asi 2-3 tyzdne.Uz od 10 rokov som mal problemi s chtbticou mal som aj mam skoliozu a ako som zacal cvicit trochu viac sa mi skrivila a este sa mi zacal trochu robit hrb.Neviem cim to je ci mam zlu techniku alebo cvicim s moc tazkou vahou.Takze na chrbat cvicim namiesto pritahov stahovanie kladky za hlavu 5 seri pricom 1. 30 kg 2,3.35kg 4,5.40 kg nwm ci je to vela alebo co.Mozno by ked mam skoliozu by som mal cvicit na chrbat viac cvikou ako myslim na viac svalou lebo aj doktor mi hovoil ze mam strasne slabe chr.svaly,Prosim o nejaku radu.Dakujem
Prílohy
SAM_0993.JPG
je to zlee

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14185
Namiesto pritahov akych si dal kladku? Posli este foto z boku a s predu chcem vidiet ake mas drzanie tela. A poriadne treba jest si krehucky ako zo skla inac sa budes zbytocne natahovat. Skoda ze niesi z mojho mesta by som si ta zobral osobne pod palec. To ako trenujes tazko poradit alebo ukazat to sa da jedine osobne. Musis niekoho poziadat o pomoc takeho cvicenca co to vie.
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14191
sak namiesto pritahov na chrbat a myslis ze nevadi ked som bol neska v posilke a pojdem aj zajtra ? fotky este pridam
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14206
Ak si dal miesto pritahov an hrazde kladku tak je to v poriadku. Pozeram si ako zo skla krehky chce to cas a vela stravy cize treba jest pravidelne ale to neznamena rano na obed a vecer. Medzi tieto 3 chody daj este dva krat daku desiatu. Jedz vsetko co ti pride pod ruku a hlavne jedz varene jedla od mami a v skole a samozrejme polievky jest vzdy nieze ich budes obmedzovat. Neviam ako si na tom financne ale odporucil by som ti aj :a45 Whey Gainer Actions® ktory by si daval v priebehu dna a pocas spanku.Si typ ktory potrebuje vela sacharidov. Netraba zabudnut aj dake tie vitaminy v podobe doplnkov cize komplex vitaminov.
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14208
ok diki jem co mam doma :D vsetko skoro a jeden chlapik v posilke som sa ho pytal na te gaineri a mi hovoril ze mam to brat az ked budem aspon pol roka cvicit lebo ked to zacnem brat hned tak ze si na to telo zvikne a potom bez doplnkou nepriberem.je na tom neco pravdi???A este sa chcem spytat aky je rozdiel ked robim kladku za hllavu a pred hlavu?A potom ci este nemozem pridat jeden cvik na chrbat napr.
HYPEREXTENZIE? dik za odpoved


_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14209
boy1997 napísal:ok diki jem co mam doma :D vsetko skoro a jeden chlapik v posilke som sa ho pytal na te gaineri a mi hovoril ze mam to brat az ked budem aspon pol roka cvicit lebo ked to zacnem brat hned tak ze si na to telo zvikne a potom bez doplnkou nepriberem.je na tom neco pravdi???A este sa chcem spytat aky je rozdiel ked robim kladku za hllavu a pred hlavu?A potom ci este nemozem pridat jeden cvik na chrbat napr.
HYPEREXTENZIE? dik za odpoved


_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
Ten chlap nevie o com rozprava ked ho budes brat niekolko rokov tak si nezvikne telo je to doplnok tazeny zo stravy to ako keby som ti povedal nejedz maso lebo si telo zvykne a nebude po case reagovat :a12
Co sa tyka ostatnych doplnkov napr. Kreatin tak na ten mas cas aj ako ostatne latky druhu anabolizanty.Hyperaky si mozes dat 3 serie po 15-20 op vzdy po chrbte. Ked robis kladku za hlavu viac zapajas trapezove svalstvo chrbta.
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14210
dobre diki moc a ten gainer naky kupim akonahle nanho budem mat prostriedky :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14216
boy1997 napísal:dobre diki moc a ten gainer naky kupim akonahle nanho budem mat prostriedky :a15
Odporucim ti kupit vacsie balenie nieze ta napadne kupit 1kg ale min. 2 a viac.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14223
boy1997 napísal:takze cvicim ten treningovi plan objemovy od vlastomena zaciatocnik a cvicim ho asi 2-3 tyzdne.Uz od 10 rokov som mal problemi s chtbticou mal som aj mam skoliozu a ako som zacal cvicit trochu viac sa mi skrivila a este sa mi zacal trochu robit hrb.Neviem cim to je ci mam zlu techniku alebo cvicim s moc tazkou vahou.Takze na chrbat cvicim namiesto pritahov stahovanie kladky za hlavu 5 seri pricom 1. 30 kg 2,3.35kg 4,5.40 kg nwm ci je to vela alebo co.Mozno by ked mam skoliozu by som mal cvicit na chrbat viac cvikou ako myslim na viac svalou lebo aj doktor mi hovoil ze mam strasne slabe chr.svaly,Prosim o nejaku radu.Dakujem
Ahoj,
doktor vravi, ze chrbtove svaly su slabe, asi ma pravdu, ale to nieje nic, co sa neda urobit. Zabudni na vselijake krkolomne cviky, vrele Ti odporucam zacat cvicit mrtvy tah, ale velmi dobre si nastuduj techniku vykonavania tohto cviku. Potom si daj drepy a prsia cvic len bench press, rovnu lavicu. Tieto tri cviky a rob ich tak dlho kym ich nebudes robit ako profik a nebudes dvihat aspon 60-70kg. Mas este malo rokov, tak si davaj celkovo pozor a bud opatrny. Mozno som to s tymi kg prehnal neviem. Tieto cviky tri krat do tyzdna. Styri az sest serii. Malo opakovani viac ako 8 nerob. Vela si po treningu oddychni a vela jedz.

Tieto cviky Ti celkom pomozu spevnit a stabilizovat sa. Ziskas z nich prevazne silu. Su to cviky na rozvoj celeho tela.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14224
boy1997 napísal:ok diki jem co mam doma :D vsetko skoro a jeden chlapik v posilke som sa ho pytal na te gaineri a mi hovoril ze mam to brat az ked budem aspon pol roka cvicit lebo ked to zacnem brat hned tak ze si na to telo zvikne a potom bez doplnkou nepriberem.je na tom neco pravdi???A este sa chcem spytat aky je rozdiel ked robim kladku za hllavu a pred hlavu?A potom ci este nemozem pridat jeden cvik na chrbat napr.
HYPEREXTENZIE? dik za odpoved
Gainer mozes davat az Ti pojde z usi, su to komplexne sacharidy, resp. cele sacharidove spektrum s bielkovinami a roznymi vytaminmi a mineralnymi latkami. Najvhodnejsie pre doplnenie energie a nabratie hmotnosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14240
este naco sa chcem spytat.Do posilky chodim v stvtrok v sobotu a v pondelok chodim co mame v panelaku.Ale v panelaku nemame vsetky stroje.Neni tam kladka ze co by som mohol nemiesto toho robit na chrbat??
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14241
boy1997 napísal:este naco sa chcem spytat.Do posilky chodim v stvtrok v sobotu a v pondelok chodim co mame v panelaku.Ale v panelaku nemame vsetky stroje.Neni tam kladka ze co by som mohol nemiesto toho robit na chrbat??
Do prdele chlapy to si nemohol hned napisat? Preco nechodis do fitnesu? Tam mas vsetko a urcite by sa niekto nasiel kto ti ukaze ako spraven cvicit lebo pochybujem ze robis trening dobre. Kladku nahradis jedine hrazdou cize pritahy z vrchu su kladka a hrazda nic ine. Tka si daj hrazdu z dopomocou partnera inu moznost nemas ak nepojdes do fitnesu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14244
Ak máš problém s chrbátom a si začiatočník, tak určite by som vyhľadal pomoc profesionálneho trénera, myslím, že na tom nie je nič zlé a v začiatkoch ti to len pomôže. Ďalšia vec je, že na tvojom mieste ak máš príležitosť a čas tak určite by som chodil plávať, je to dobré na rozvoj celého tela a zdravotne by ti to pomohlo.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14257
boy1997 napísal:este naco sa chcem spytat.Do posilky chodim v stvtrok v sobotu a v pondelok chodim co mame v panelaku.Ale v panelaku nemame vsetky stroje.Neni tam kladka ze co by som mohol nemiesto toho robit na chrbat??
Tak potom je to jasne stvrtok a sobota tazky trening - mrtvy tah, bench press a drep, akosom pisal vyssie. A potom doma si das lahky trening podla toho co mas k dispozicii.
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14261
a este po treningu by som mal davat aj bycikel alebo behat?? a kolko moze stat ten osobny trener??
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14263
boy1997 napísal:a este po treningu by som mal davat aj bycikel alebo behat?? a kolko moze stat ten osobny trener??
Myslím, že pre teba nejaké kardio po tréningu je zbytočné, veď máš predsa 55 kg, takže hlavne veľa jesť a tréning si odmakať a malo by to stačiť. Kardio raz možno dvakrát do týždňa bude stačiť, ale keby som bol tebou tak by som ani to nerobil, radšej by som išiel po niečo do chladničky :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14265
boy1997 napísal: a kolko moze stat ten osobny trener??
ceny sa strasne lisia , zalezi ci ide nejake profi kulturistu , zalezi aj od regionu aj podla toho ci chces osobný dohlad pri treningu alebo iba poradenstvo ... v priemere co mam info je to cca 10e/hodina trening a 10 e za jedalnicek a treningovy plan na mieru . zbehni do fitka informuj sa ak mas zaujem
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14267
je normalne ked ma pri brusakoch normalnych napr.na karimatke boli chrbat?? na sikmej lavici ma neboli a aj pri skracovackach ma boli
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14271
boy1997 napísal:je normalne ked ma pri brusakoch normalnych napr.na karimatke boli chrbat?? na sikmej lavici ma neboli a aj pri skracovackach ma boli
Treba sa drzat pravidla neist v pohybe az dole lebo cim nizsie ides tym je vacsi tlaak na krize a aj zataz sa tam sustreduje cize zhruba polke uz sa vracat spat. Treba vyskusat byva to u jedincov aj individualne.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14272
vlastomenn napísal:
boy1997 napísal:je normalne ked ma pri brusakoch normalnych napr.na karimatke boli chrbat?? na sikmej lavici ma neboli a aj pri skracovackach ma boli
Treba sa drzat pravidla neist v pohybe az dole lebo cim nizsie ides tym je vacsi tlaak na krize a aj zataz sa tam sustreduje cize zhruba polke uz sa vracat spat. Treba vyskusat byva to u jedincov aj individualne.
v polke resp. do takej fazy , kým nezacnes pocitovat bolest , casom si chrbat zvykne a ten rozsah pohybu bude vecsi ... viem to z vlastnej skusenosti :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#14273
skusim to s tymi brusakmi tak ako hovorite a mam nove foto chrbta.Neviem co s tym mam robit kedže na pravej strane chrbta mam vsetky svaly väčsie.Mam uprednostnovat menej vyvinutu stranu??
Prílohy
SAM_1051.JPG
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]