Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od small girl
#18232
čaute ludia mám menší problém s ktorím by trebalo pomocť. Asi 3 mesiace dozadu som bola operovaná na koleno a od vtedy s ním mám stále problémy. Kvoli tomuto hendikepu som bola dlhodobo odstavená ako od posilky tak aj od športov, ktorím som sa venovala. Teraz musím v prvom rade spevniť koleno, tak ak má niekto z vás nápad ako to čo najšetrnejšie dať do poriadku (aby som znovu nemusela pod skalpel), každú radu uvítam. ďakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18242
small girl napísal:čaute ludia mám menší problém s ktorím by trebalo pomocť. Asi 3 mesiace dozadu som bola operovaná na koleno a od vtedy s ním mám stále problémy. Kvoli tomuto hendikepu som bola dlhodobo odstavená ako od posilky tak aj od športov, ktorím som sa venovala. Teraz musím v prvom rade spevniť koleno, tak ak má niekto z vás nápad ako to čo najšetrnejšie dať do poriadku (aby som znovu nemusela pod skalpel), každú radu uvítam. ďakujem
Co si snim mala (dovod operacie)? Ake problemy mas na mysli?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18243
Ahoj a vitaj.
neviem do akej miery a ake vazne bolo to zranenie, v kazdom pripade by som zacal s rehabilitacnymi cvikmi, napr. vo vode, taky treninig vo vode je velmi setrny a ucinny
vyhybal by som sa maximalne aktivitam, pri ktorych je dynamicka zataz na kolenny klb, ako je beh, skakanie a pod.
ak si na tom ale tak dobre, ze by si chcela ist aj do posilky, tak v posilke by som zacal miernym predkopavanim, velmi opatrne a leg pressom, pri tychto cvikoch si vies velmi dobre regulovat zataz a nemalo by prist k pretazeniu postihnuteho miesta, tiez nemusis vykonavat pohyb v jeho uplnom rozsahu
mierne bicyklovanie moze tiez pomoct
klbova vyziva, kolagen a pod. veci by tiez neboli na zahodenie

a lekari co hovorili?
Užívateľov profilový obrázok
Od small girl
#18297
no tak mala som potrhané šlachy, menisky, zničené kĺby a pár ďalších problémov. rehabilitácie mám za sebou, bicyklujem pravidelne aj plávam, no stále v ňom mám silné bodavé bolesti. doktor vravel že to časom prejde no trvá to už pomerne dlho. kĺbovky mám no problém robia skor tie šlachy. no čo sa týka leg pressu a tak u mňa je jeden veľký problém a to nadstavovanie váhy. totižto sa vždy preceňujem a práve toho sa bojím že to zas poženiem niekam uplne inam :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18298
small girl napísal:no tak mala som potrhané šlachy, menisky, zničené kĺby a pár ďalších problémov. rehabilitácie mám za sebou, bicyklujem pravidelne aj plávam, no stále v ňom mám silné bodavé bolesti. doktor vravel že to časom prejde no trvá to už pomerne dlho. kĺbovky mám no problém robia skor tie šlachy. no čo sa týka leg pressu a tak u mňa je jeden veľký problém a to nadstavovanie váhy. totižto sa vždy preceňujem a práve toho sa bojím že to zas poženiem niekam uplne inam :a15
no tak to v ziadnom pripade neprecenuj, pretoze to za to nestoji mozes si ublizit tak, ze Ti koleno uz dokopy nedaju
poskodenie sliach, klbov a chrupaviek je nenavratne, nedaju sa len tak obnovit samoregeneraciou
preto musis poznat svoje hranice, menej je viac a u Teba to plati 10nasobne
tie cviky co som spominal musis zacat len skusat bez zataze, az ked bude pohyb bezbolestny a nebudes mat problemy ani potom na druhy, ci treti den, mozes velmi pomaly a pozvolna zacat pridavat
nezabudni, ze velka vaha nie je vsetko, zataz mozes korigovat aj poctom opakovani a poctom serii
AK POCITUJES PRI TYCHTO CVIKOCH BOLEST VOBEC ICH NEROB alebo rob rozsah pohybu len pokial necitis bolest
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18308
small girl napísal:no tak mala som potrhané šlachy, menisky, zničené kĺby a pár ďalších problémov. rehabilitácie mám za sebou, bicyklujem pravidelne aj plávam, no stále v ňom mám silné bodavé bolesti. doktor vravel že to časom prejde no trvá to už pomerne dlho. kĺbovky mám no problém robia skor tie šlachy. no čo sa týka leg pressu a tak u mňa je jeden veľký problém a to nadstavovanie váhy. totižto sa vždy preceňujem a práve toho sa bojím že to zas poženiem niekam uplne inam :a15
Bicykel ti pomoze. A pri treningu noh vzdy zarad ako prvy cvik prednozovanie aspon 3-4s x 20op az potom legpres. Daju sa pouzit aj ine techniky ako dat zabrat stehnam a pritom nemusis tolko nakladat. Este to mas aj tak cerstve takze s treningom len smierou takzvane este 3 mesiace rehabilitacne a to myslim vazne.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]