Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od nitrous
#23564
Nechcem zakladat novu temu a tak napisem do tejto. Chcel by som sa poradit, ohladom prvej kury, aky je moj ciel a nejake vase postrehy, pretoze citam citam citam a niektore veci som zatial nenasiel, respektive niesom si isty v niektorych veciach

O mne: 24r Cvicim asi 10 rokov (samozrejme vzdy sa vyskytla nejaka prestavka). Zdravotne sposobily.
Momentalne 175cm/85kg, celkom viac menej vysekanej formy, momentalne po mensej diete. chcem potiahnut naturalne na 90kg (uz som mal aj 105 ale viac tuku ako svalu a to som ektomorf, nasadil som velkovykrm a islo to). Prijem bielkovin momentalne 2g/1kg v kure by som dal aspon 3g/1kg.
Takze mojim cielom je od tych 90kg pribrat aspon 8-10kg co najviac cistej formy, tak by som sa chcel vyhnut nejakeho zaliatia, samozrejme po kure poriadne PCT aby som co najviac udrzal. Rozmyslal som nad kombinaciou injekcii a tabliet, napadlo ma toto:
Propionat+oxandrolon
alebo
Nandrolon+oxandrolon
Jeden znamy daval winstrol inj.+oxan tbl+undestor tbl.
Chcel by som nieco viac menej bezpecne, netusim ci som to dobre vybral a preto by som sa chcel poradit medzi odbornikmi. Ako vidite v strave mam poriadok a v treningu tiez. Chcem nieco co by mi skvalitnilo dalsiu hmotu. Budem rad za dalsie postrehy a navrhy.
Užívateľov profilový obrázok
Od fflasky
#25169
Zdravím,
chtěl bych se prosím informovat.
Chtěl bych překonat stagnaci, ale pouze něčím lehkým. Přemýšlel jsem buď nad Primobolanen, nebo Oxandrolone a poté clenbuterol.
Myslíte, že má smysl užívat tyto produkty samostatně a bylo by potřeba poté užívat produkty na játra a testosteron?

Velice děkuji
Užívateľov profilový obrázok
Od mercedes4x4
#25346
zdar, k tomuto bych za svou osobu chtel prispet, nebot mi nedalo nereagovat na prispevky ve skrze negativni co se tyka steroidy.eu... obdivuji silva,ze ma nervy vubec reagovat na prispevky pitomcu, co si " daj 2 tabletky" a druhy den jsou pred zrcadlem... a ejhle... "Arnold" tam neni... jen stejny pitomec co vecer!
nedavno jsem poprve objednal... rychla odpoved, tovar dorazil v poradku... objednal jsem podruhe... komunikace OK... takze jako nezavisly pozorovatel nemam co vytknout, obchodni podminky proste dodrzuji!!!
tovar teprve " nasadim"... a dam vedet vysledek... spis pro "hobby" cvicence, nebot nemam soutezni ambice a s detekovatelnosti si hlavu nelamu... A
Užívateľov profilový obrázok
Od Steanly
#25769
Dotaz ohledně zde zmíněného cyklu: Cyklus č.1- začiatočník, objem...

Pokud pojedu 250mg sustanonu mám tam dávat i ten Tamoxifene citrate??

Nebo se mám držet té první věty:
Tamoxifén (lepšia volba Proviron) dávajte vždy v prípade problémov s aromatizáciou čiže pri náznaku bolesti bradaviek a zdurenia

Děkuju za odpověď...
Užívateľov profilový obrázok
Od Jaliff
#25784
Zdravím,
plánujem svoju prvú kúru AS. Dĺžka kúry 2 mesiace a preparáty Sustanon 250 - ( Testosterone Mix) + Stanozolol tabletovy. Mám 27 rokov, 186 cm a 94 kg. Cvičím 6 rokov.
V podstate by som potreboval poradiť ohladom PCT, kedy začať s nasadením a ktoré konkrétne látky použiť. Čítal som si príspevky od Silva a chcem sa teda opýtať, či by bol správny postup nasledovný.
Doberiem AS - začnem brat Clenbuterol a o dalsie 2-3 týždne (neviem presne kedy) cca nasadím Tamoxifene alebo Clomid ( a na ako dlho a v akých davkach ? )

Takže je to takto správne alebo treba k tomu niečo menej alebo viac ?
Velmi pekne dakujem za rady.
Užívateľov profilový obrázok
Od Lukas1992
#30081
Ahoj nějaká rada na první kuru nechci závodit jen to chci trosku urychlit oproti kamosum ,který ani nedodržují jídlo mi vše roste hrozne pomalu a to jsem měnil jidelnicky i tréninky. Chci něco nejbezpecnejsiho (a nejlepe bez jehel nemám je rad),nepotrebuju nabrat 10kg . Klidně 3kg kvalitně a udrzitelne po vysazeni. Beru všechny názory na to co brát +PCT a ideálně jakou značku anabolik koupit . Dik moc
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#30142
Lukas1992 napísal:
18 Sep 2023, 22:13
Ok tím pádem pro mě uzavřena záležitost nesnasim jehly kvůli super sestrám z dětství 😂Škoda nevadí . Díky
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]